Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-05-04 15:23:49

  Guest - Gość

Guest
Gość

O zamrożeniu Debian'a "Sarge" i jak zrobić aktuali

Wiadomość jest świeża (piszę ja po niecałych 4 godzinach od ukazania się jej na Linuxnews.pl) więc parę pytań co do tego tematu:

1. Czy skoro Sarge został zamrożony, to nadal mogę ściągać sobie do niego update'y nie zmieniając jego statusu z testing na inny?

2. Jak przejść na następnego Debian'a (o nazwie kodowej "Etch"), który tak jak teraz "Sarge" będzie wersją testową (czyli tak, żebym miał nadal wersję testową)?

 

#2  2005-05-04 21:56:40

  andreq - Członek DUG

andreq
Członek DUG
Skąd: Nisko
Zarejestrowany: 2005-01-11

Re: O zamrożeniu Debian'a "Sarge" i jak zrobić aktuali

Ad. 1 - aktualizacji teraz będzie pewnie niewiele tylko niezbędne poprawki. Jak w sources.list masz wpisy "testing" to tak będzie się działo do wydania sarge (przejścia w stable) - potem będzie ich trochę ;-).

Ad. 2 - jak masz wpisy "testing" to nic, jak kryptonim to zmień wpis na testing (to polecam jak chcesz zawsze mieć dystybucję testową)

Offline

 

#3  2005-05-04 22:00:56

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: O zamrożeniu Debian'a "Sarge" i jak zrobić aktuali

ze wzgledu ze ja zaczynalam od debiana 1.0 a jak mialam neta to od poptato to sprawa jest taka jak sarge sie zamrozi to przez pol roku kozystac z tego stable a puzniej przejsc na testing...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)