Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-05-04 09:09:41

  FF - Członek DUG

FF
Członek DUG
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2004-12-23

VCD na dysk

Jak przegrać film w vcd na dysk próbowałem skopiować, nie da się. Próbowałem zrobić obraz k3b też się nie da. Chodzi mi o to żebym mół ogladać ten film po oddaniu płyt. Wie ktoś jak to zroic ? jak tak to proszę o pomoc.

Doadam ze jak oglądać z płyty przy pomocy mplayera to wiem.

Offline

 

#2  2005-05-04 15:25:14

  Bogdan - Użytkownik

Bogdan
Użytkownik
Skąd: Sulechów
Zarejestrowany: 2005-01-24

Re: VCD na dysk

ja robilem tak:
wchoidzsz na płyte i w katalog mpeag... cos takiego i tam sa pliki i  jeden zawsze jest filmem, poznasz go potym ze zajmuje minimum 400 mb (zalezy od filmu) i ten plik da sie skopiowac, on ma rozszerzenie .dat ale zmein mu na Avi i pieknie sie go odpali ;]. Mozliwe ze ten plik nie ebdzie w tym katalogu co wymienilem to poprostu poszukaj tego pliku na calej plycie zwykle inne zajmuja pare kilo moze mega a jeden zawsze kilkaset.

Nie wiem czy to dziala ze wszystkimi filmami ale ja se tak 2 filmy zgralem na dysk ;]


i spowrotem jestem poczatkujący......

Offline

 

#3  2005-05-04 17:51:40

  FF - Członek DUG

FF
Członek DUG
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2004-12-23

Re: VCD na dysk

Robie tak, ale pojawia się komunikat mówiący że nie mozna odczytać tego pliku ktory chce skopiować. Film z płyty działa normalnie wi ęc napewno nie jest nic uszkodzone. Mysle że to poprostu jakieś zabezpieczenie. Dlatego zacząłem kombinować z obrazem ale też nie moge :/ Pomocy

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)