Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-04-30 04:44:06

  TuRKiN88 - Członek DUG

TuRKiN88
Członek DUG
Skąd: Korzenna
Zarejestrowany: 2005-01-09
Serwis

iptables(??)

Mam takie liche pytanko: w debianie woody'm jesli zrobiłem sobie regółki na iptables i wszystko tam co jest potrzebne do działania sieci(udostepnianie połaczenia) to jak se wklepałem rególkę dpkg-reconfigure iptables i /etc/init.d/iptables save active itd wszystko mi ładnie wstawało.teraz pytanko: gdzie to wszystko jest w sarge(ewentualnie co sie zmieniło(jakie inne regułki obowiązują??))??
Pozdrawiam


Tomasz TuRKiN88 Turek

Offline

 

#2  2005-04-30 14:22:51

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: iptables(??)

nie nic sie nie powinno zmienic  codoregulek mozesz sobie je wklepac do jakiegos pliku i zapodac ten plik tak zey sie uruchamial wraz ze starem systemu

Offline

 

#3  2005-05-01 00:52:45

  TuRKiN88 - Członek DUG

TuRKiN88
Członek DUG
Skąd: Korzenna
Zarejestrowany: 2005-01-09
Serwis

Re: iptables(??)

taaa.z tym sobie poradziłem.zapodałem cos z twojego artykułu o udostepnianiu połaczenia i wklepałem do pllu.i poszło.tylko jednak jest w sarge inaczej jeśli bym robił tak jak w woody'm.ale to juz  temat zamkniety.fenx.ale teraz znów daje mi sie we znaki ten bind(dns).ale to juz chyba kwestia konfiguracj systemu.muszę dpkładnie obgulać o co mu chodzi dopiero pisać.fenx
pozdrawiam


Tomasz TuRKiN88 Turek

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)