Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-05-17 00:37:32

  marcusdavidus - Członek DUG

marcusdavidus
Członek DUG
Skąd: z nienacka
Zarejestrowany: 2006-09-08
Serwis

GRY FOR LINUX FOR FREE

a mianowicie szukalem dobrych gierek dzialajacych pod linuxa ( i nie) byle byly za free.. i co sie okazalao... ze takich ierek dzieki wikipei znalazlem wiele .. w wiekszosci sa to jednak gierki z 2000-2003 roku ale ... comercyjne wypuszczone za free.. 
z gierek podam tak

freespace 2 space sim doskonaly cod miod i orzeszki natywny instalator
doo pobrania  tutaj
a sama gra do pobrania tutaj
ale zeby a pobrac musicie umiescic link do tamtej strony gdziekolwiek na jakies stronce .. polcam zalozeiie fast konta na myspace czy cos  albo jakiegos pseudo bloga eventualnie mozecie poggoglowac bo ta gra zostala wypuszczona za free :P
eventualnie mozna wkleic link do tego artykulu .. ale kolejny problem jest bo do sciagniecia z tamtej stroknki trzeba uzyc ich downloadera oczywiscie pod windows .. coz trzeba znalezc lepszy mirror :P

update tutaj dobre linki znalazlem do downloady fs 2 do wyboru do oloru wszystko legalnie i za free KILLIM

kolejna gra ktora biega pod linuxem tym razem z gatunku fps  to savage
jest to taki zmutowany fps z elementami rpg i tacticala chyba ( bo nie gralem jescze) ale napisane jest ze dziala podl linuxem to im wierze
graficzka jest swietna ale takos mi sie zdaje  w tej grzie nie ma single player albo i jest nie mam pojecia .. link do stronki KLIKNIJ MNIE

wiecej gierek dodam wkrotce ale polecam szukac na wikipedi  z w dziale free fps free comercial games i tak dalej bo aktualnie sciagam cos i musze przetesowac a widzielm przynajmniej jescze z 5 former comercial games ktore biegaja pod linuxa.. wszytskim ktorzy maja winde polecam battlecrusier milenium :P nie wiem czy pojdzie na wine ale mozna sprobowac download to tylko 250 megasow a gierka wypas  tez space sim[/url]


http://i32.photobucket.com/albums/d33/marcusdavidus/marcussyg.png
C2D E8400, Asus P5N7A-VM, 2x 1gb DDR2 OCZ Reaper 1066, Baracuda 500GB S12 SataII,PSU OCZ stealthXstream 500W, Cooler Asus Triton 77, Buda Cooler Master Elite ,Keys  A4T X7 , Mysz A4T X7 , creative HD1900, Zotac GTX260 AMP2 core 216,Oczka Dell P1130 FD Trinitron

Offline

 

#2  2007-05-17 08:16:56

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: GRY FOR LINUX FOR FREE

taki topic już istnieje, w dodatku po polsku


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#3  2007-05-17 09:13:59

  marcusdavidus - Członek DUG

marcusdavidus
Członek DUG
Skąd: z nienacka
Zarejestrowany: 2006-09-08
Serwis

Re: GRY FOR LINUX FOR FREE

sorry znowu sie tak podniecilem ze nie zobaczylem i zrobilem glupote .. ale azhag moglbys mnie tak nie dolowac ja sie serio staram jak najlepiej potrafie :( a ty mnie zawsze gasisz:p


http://i32.photobucket.com/albums/d33/marcusdavidus/marcussyg.png
C2D E8400, Asus P5N7A-VM, 2x 1gb DDR2 OCZ Reaper 1066, Baracuda 500GB S12 SataII,PSU OCZ stealthXstream 500W, Cooler Asus Triton 77, Buda Cooler Master Elite ,Keys  A4T X7 , Mysz A4T X7 , creative HD1900, Zotac GTX260 AMP2 core 216,Oczka Dell P1130 FD Trinitron

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)