Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-04-21 20:07:08

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

tnie MP3

ok taki problem jest i nei wiem cyz wina hardwara czy softwara otusz:

pod win włączam muzyczke czy to winamp czy mp i co jakiś czas rwie, pod debiana w xmms nei tnei ale tam jakość muzyki dno bo bufer nei działa. Przeinstalowałem win kilka razy dalej tnie, ostatnio zasilacz mi padł wymieniam na nowy właczam winampa i dalej tnie (tak mnei to wkurwai że przestałem muzyki słuchać "lalalalalalalalal.. SZSZ..lalala i tu pentelka) co mam zrbić ?? od razu pisze że zmiana systemu nei wchodzi w gre


aaa filmy chodzą dzwięk w filmach też normalnei ale już np dzwięk w gg też przytnie czasem co mnei wprawia w oszołomienie HELP!!!!!!!!!!!!  HILFE!!!!!!!!!

Offline

 

#2  2005-04-21 22:24:55

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: tnie MP3

zainstaluj jakąś starą wersję winampa
a jak ci odtwarza pod tfu media player ?


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#3  2005-04-21 22:26:55

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: tnie MP3

zainstaluj jakąś starą wersję winampa
a jak ci odtwarza pod tfu media player ?

to nic nei da dawniej chodziło ok a od jakiś 2 tygodni dopiero tnie a medi aplayer tak samo identycznie

Offline

 

#4  2005-04-21 23:44:45

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: tnie MP3

Przeinstalowałem win kilka razy

pewnie za mało, spróbuj jeszcze tak z parę razy ;) ty masz cierpliwość chłopie

Rumi tu nie hardware nawala tylko to twoje 'tfu'. tak to jest z sziciorem, jak niedomaga to strasznie ciężko zajażyć o co chodzi

ni dokładałeś ostatnio jakiegoś sprzętu? mi się zdaje że to przerwania się pierdolą, znaczy możesz mieć dwa urządzenia na jednym irq. albo coś z dyskiem

stery do dźwiękówy masz od producenta karty czy od billa? jak od billa to pozdrawiam i krzyżyk na drogę :P


linux regd. user #248790

Offline

 

#5  2005-04-22 08:43:44

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: tnie MP3

od wójka Billa mam tylko win oficka i klawiaturke a sprzętu nei zmieniałem poza kartą graficzną ale ona raczej mało ma do tego a co do tego że jak sie coś w win spierdoli to trudno wyczuć to przypominam że jak mnei z kde wypier... to też nei wiedzieliście oco biega zresztą teraz z brakiem możliwości instalowania nowych pakietór również :P więc bez cfaniakowania proszem ;)

Offline

 

#6  2005-04-22 10:06:36

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: tnie MP3

sprzętu nei zmieniałem poza kartą graficzną ale ona raczej mało ma do tego

ano może bios wjebał ją na jednym przerwaniu z dźwiękówą, lepiej sprawdź. chociaż mi raczej ten dysk po głowie chodzi

a co do tego że jak sie coś w win spierdoli to trudno wyczuć to przypominam że jak mnei z kde wypier... to też nei wiedzieliście oco biega zresztą teraz z brakiem możliwości instalowania nowych pakietór również :P więc bez cfaniakowania proszem ;)

bo to jest trochę inaczej jak się siedzi przy kompie a inaczej jak czyta na forum mętne opisy Rumiego.


linux regd. user #248790

Offline

 

#7  2005-04-22 10:34:33

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: tnie MP3

a co do tego że jak sie coś w win spierdoli to trudno wyczuć to przypominam że jak mnei z kde wypier... to też nei wiedzieliście oco biega zresztą teraz z brakiem możliwości instalowania nowych pakietór również :P więc bez cfaniakowania proszem ;)

bo to jest trochę inaczej jak się siedzi przy kompie a inaczej jak czyta na forum mętne opisy Rumiego.

Jasne Rychu wykręcaj dalej biednego kocura :)

Offline

 

#8  2005-04-22 12:35:02

  Kowall_ptk - wieczny student

Kowall_ptk
wieczny student
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2005-02-17

Re: tnie MP3

rumi, spróbuj zmusić bios do przeładowania danch DMI. Jest gdzieś taka opcja w biosie, ale nie pamiętam gdzie. powinna sie nazywać: force dmi data


W Linuksie się da, tylko trzeba wiedzieć jak!

Offline

 

#9  2005-04-26 22:17:14

  x-dos - Członek DUG

x-dos
Członek DUG
Skąd: United World
Zarejestrowany: 2005-04-10
Serwis

Re: tnie MP3

Witam,
podczas startowania komputera masz taką fajną tabelke, naciskasz wtedy [PrtSc SysRq] i zatrzymuje ci sie ekran i mozesz w komfortowych warunkach sprawdzic czy nic sie nie gryzie (o ile to jest wina IRQ). Jezeli jest konflikt nie za bardzo powazny to zrob tak: wylacz kompa, wyciagnij zasilanie z plyty glownej, zapodaj reset biosu z plyty glownej na kilka sekund, potem spowrotem podlacz zasilacz i wyciagnij wszystkie karty jakie są i zostaw tylko grafike i uruchom kompa zbadaj IRQ potem wylacz kompa, wlóż kolejna karte (np dźwiękowke) i odpal kompa i sprawdz IRQ i wylacz kompa i włóż kolejną karte (np sieciówke itd) i uruchom kompa i sprawdz IRQ no i umnie np pomoglo. Bo w taki sposob komp pokoleji se przydziela sprzet a nie rzuca sie na wszystko :)

Ale wg mnie problem lezy w sterownikach karty dźwiekowej - sprubuj przeinstalowac. Aha no i duzo pomoglo by podanie jaki sprzet oraz DirectX (w przypadku slabego kompa)

Pozdrawiam

Offline

 

#10  2005-04-26 23:42:42

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: tnie MP3

Ale wg mnie problem lezy w sterownikach karty dźwiekowej - sprubuj przeinstalowac. Aha no i duzo pomoglo by podanie jaki sprzet oraz DirectX (w przypadku slabego kompa)

SBLive! direct najnowszy c sprzęt jak sprzęt zawsze chodziło na tych samych sterownikach ostatnio sie coś zjebało ku... mać :]

Offline

 

#11  2005-04-27 16:25:06

  x-dos - Członek DUG

x-dos
Członek DUG
Skąd: United World
Zarejestrowany: 2005-04-10
Serwis

Re: tnie MP3

ale dźwięk w całym systemie sie tnie czy tylko w WinAmpie?

Offline

 

#12  2005-04-27 17:14:38

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: tnie MP3

mp3(winamp, mp,...) tnie głos w gg (wav) w filmach nei tnie dzięki bogu

Offline

 

#13  2005-04-27 17:27:21

  x-dos - Członek DUG

x-dos
Członek DUG
Skąd: United World
Zarejestrowany: 2005-04-10
Serwis

Re: tnie MP3

sprawdz w DXDIAG czy w zakładce DŹWIĘK wszystko napewno dobrze gra (nie ma zadnych komunikatór i wykrzykniczków) no i ja radze przeinstalować sterowniki - wkoncu to chwilak roboty a co ci szkodzi?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)