Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-01-05 22:08:10

  osdeb - Użytkownik

osdeb
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-12-03

postfix autoryzacja ssl

Witam!

Korzystam w postfixie z ssl. Wszystko chodziło i śmigało mi do dzisiaj. Czciałem wysłac pocztę z domu i wywaliło mi taki komunikat:

Serwer nie obsługuje połączenia SSL. Konto: 'np.pl', Serwer: 'np.pl', Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: '250 DSN', Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd serwera: 250, Numer błędu: 0x800CCC7D

Co może być tego przyczyną jeśli do dzisiaj działało bez zarzutów.

Dzięki za pomoc.

Offline

 

#2  2007-01-05 22:24:24

  BialyS - Członek DUG

BialyS
Członek DUG
Skąd: Olecko
Zarejestrowany: 2006-11-23
Serwis

Re: postfix autoryzacja ssl

wszystko fajnie ale sadze, ze bardziej pomogly by logi poczty.


http://annabielawska.pl Biuro Rachunkowe | http://ranking.cebr.pl Największy w sieci ranking biur rachunkowych

Offline

 

#3  2007-01-06 10:49:48

  osdeb - Użytkownik

osdeb
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-12-03

Re: postfix autoryzacja ssl

Okazało się , że to wina sieci osiedlowej. wcześniej korzystałem z neostrady i mogłem z domu wysyłać pocztę poprzez serwer w pracy a jak zmieniłem w domu dostawce usług internetowych nagle nie moge wysłać poczty.
Jaka jest tego przyczyna, że postfix wywala błąd ? Możę to  jet przyczyną że mam teraz wew. numer IP który jest natowany na serwerze osiedlowego dostawcy internetu na adres publiczny i ten adres postfix blokuje.

Pozdrawiam

Offline

 

#4  2007-01-06 13:36:48

  cim - Użytkownik

cim
Użytkownik
Skąd: Stargard
Zarejestrowany: 2005-07-31
Serwis

Re: postfix autoryzacja ssl

Może coś związanego z dopuszczeniem klienta do połączenia z serwerem poczty, ale to pusty strzał. Pokaż logi Postfiksa.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)