Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-12-02 07:57:52

  mikul - Użytkownik

mikul
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-12

Cinelerra - dzwiek jest a obrazu nie ma

witam ponownie. Czy ktos bawil sie juz cionelerra? mi w koncu udalo sie ja zainstalowac - niestety po nalozeniu klipu na timeline nie mam podgladu. dzwiek jest a obraz nie. Czy ktos mial taki problem? i jak sobie z nim poradzic?

Offline

 

#2  2006-12-02 17:40:59

  bercik - Moderator Mamut

bercik
Moderator Mamut
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-23
Serwis

Re: Cinelerra - dzwiek jest a obrazu nie ma

jezeli chodzi o cinelerra to ja sie bawilem ... kozystalem z repozytorium

Kod:

deb http://www.kiberpipa.org/~minmax/cinelerra/builds/pentium4/ ./

i wszystko ladnie chodzi ...


"Wszyscy wiedzą, że czegoś zrobić nie można. Ale przypadkowo znajduje się jakiś nieuk, który tego nie wie. I on właśnie robi odkrycie." (A.Einstein)

Offline

 

#3  2006-12-02 22:14:37

  mikul - Użytkownik

mikul
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-12

Re: Cinelerra - dzwiek jest a obrazu nie ma

Ja takze z tad zainstalowalem niestety obrazu nie ma. A czy kombinowales cos w ustawieniach? ja cos tam wybieralem inne sterowniki obrazu itp w setting ale nic z tego. Moze masz jakis pomysl?
W ogole to jak ci ona dzialala (predkosc i stabilnosc) i czy mozna w niej sporo zrobic? czy tez strata czasu i lepiej pozostac na windowsowym progach?

Offline

 

#4  2006-12-02 22:29:22

  bercik - Moderator Mamut

bercik
Moderator Mamut
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-23
Serwis

Re: Cinelerra - dzwiek jest a obrazu nie ma

1. nic nie kombinowalem w sterach ... moze sproboj zaimportowac inny film (byc moze nie obsluguje tego kodowania) ... uruchom cinelerra z konsoli i zobzacz czy czegos madrego tam nie wypisuje ...

2. swego czasu montowalem w tym filmik ... i program chodzil milo ... wspomagalem sie takze (do ciecia i wstepnej selekcji materialu) narzedzimi z pakietu transcode (jest na http://debian-multimedia.org/) wraz z vlc (jako podglad i licznik czasu ...)


"Wszyscy wiedzą, że czegoś zrobić nie można. Ale przypadkowo znajduje się jakiś nieuk, który tego nie wie. I on właśnie robi odkrycie." (A.Einstein)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)