Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-10-30 12:32:55

  darian - Użytkownik

darian
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-10-30

Witam wszystkich!

to mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym się przywitać. obecnie używam okienek a chcę się tego pozbyć, zainstalowałem sobie Linux educd wersja 0,6 dvd {intalacja typu Debian} autorstwa Rajmunda Radziewicza, i mam duży problem, podczas połączenia z internetem system totalnie się zawiesza,nic nie pomaga,zadna kombinacja klawiszy, mam pytanie do Szanownych Kolegów i Koleżanek: o co chodzi? złe sterowniki karty sieciowej?na forum educd koledzy radzili wyczyścić kompa,sprawdzić karty   
PCI ,AGP no to wyczyściłem ,sprawdziłem karty wsio ok, dziś mam dostać
Debiana 3,1r2 (4dvd+1cd) czy są tam sterowniki do bezprzewodowej karty sieciowej Ralink RT2500 (MSI PC54G2) moja konfiguracja procesor amd duron 1200, płyta ecs k7sem,grafika geforce2mx400 64mb,ram sd-ram 384mb, może architektura systemu nie ta? edu i686, żadnych sterowników nie instalowałem bo były w systemie więc nie mogłem nić popsuć
proszę o pomoc! bawie się z tym z pół roku,
PS. ten sam system educd odpalany live nie robi takich numerów, ręce opadają

Offline

 

#2  2006-10-30 13:12:19

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Witam wszystkich!

Jak bawisz się już pół roku, to może jednak zainstaluj czystego debiana. Na tym forum myślę że znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)