Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-10-19 14:28:00

  Mariusz_Zab - Użytkownik

Mariusz_Zab
Użytkownik
Skąd: Bukowno
Zarejestrowany: 2006-09-08

SQUID a firma

Witam.
W pracy dostałem takie zdanie:

Pani/Pan XYZ mają mieć całkowity zakaz dostępu do stron www prócz jednej - Bank np. ING.

Pani/Pan ABC mają mieć pełny dostęp do stron www prócz stron typu SEX .

Jednakże, żebym nie został całkiem zwinczowany przez pracowników będę dobrym wujkiem i chciałbym, żeby w przerwie sniadaniowej powiedzmy od 9:00 do 9:15 Pani/Pan XYZ mieli dostęp do stron www.

Przegoglowałem już troszkę stronek www ale nigdzie nie znalazłem jakieś typowego opisu.
Byłbym wdzięczny gdy ktoś napisał mi kawałe kodu jak to rozwiązać (albo cały kod przesłał swojego squida - ale jestem pazerny co :P) lub zapodał linka gdzie mogę o tym poczytać.

Z góry bardzo dziękuje.

Offline

 

#2  2006-10-21 11:00:45

  antek - Użytkownik

antek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-05-18

Re: SQUID a firma

Witam.
.....

Pani/Pan XYZ mają mieć całkowity zakaz dostępu do stron www prócz jednej - Bank np. ING.

Pani/Pan ABC mają mieć pełny dostęp do stron www prócz stron typu SEX .

Jednakże, żebym nie został całkiem zwinczowany przez pracowników będę dobrym wujkiem i chciałbym, żeby w przerwie sniadaniowej powiedzmy od 9:00 do 9:15 Pani/Pan XYZ mieli dostęp do stron www.

http://www.debian-administration.org/articles/399

wydaje mi się, że to z tym lunchtime bedzie Ci pomocne

pzdr. antek

PS. Jeszcze tego nie próbowałem - proszę o wynik eksperymentu

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)