Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-09-23 08:35:29

  StIoPa - Użytkownik

StIoPa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-07-31

Neo i kernel 2.6.18

Witam,

Mam pytanko jak  zainstalować sterowniki eagle'a dla modemu sagem, zeby można było sie cieszyc z neostrady na nowym jajeczku. Mając sterowniki wersji 2.3.3 i jajeczko 2.6.10 wszystko było ok. Od momentu gdy skompilowałem nowe jądro 2.6.18 sterowniki od eagle nie chcę z nim współpracować. Z tego co wiem to sterowniki 2.3.3 działają tylko do wersji jądra 2.6.11. A co dalej ??

Pozdrawiam

Offline

 

#2  2006-09-24 14:05:19

  ENIAC - Użytkownik

ENIAC
Użytkownik
Skąd: Radom<>Wawa
Zarejestrowany: 2006-05-15

Re: Neo i kernel 2.6.18

sprawa tak się ma - potrzebujesz driverów ueagle-atm. Walczyłem z tym jakiś czas temu i korbiło pięknie, ale na szczęście moge powiedzieć tepsa-NEVER EVER.  Wpisz w serczu ueagle i przestudiuj obecne tam wątki - będziesz musiał zacząć od odpowiedniej kompilacji jądra pod kątem ueagla, który stanowi obecnie część kernela. Następnie tworzysz kilka plików o odpowiedniej zawartości i masz neta :D

P.S.
Alejak to z modemami od tepsy - lojalnie ostrzegam może wystąpić 1001 przeszkód po drodze


P.S.2
ale obciach pisać na tym forum z windy ale tak to jest jaksie pracuje na nie swoim kompie ;P


http://img103.imageshack.us/img103/2858/bmwx4nn.jpg Linux registered user #368661

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)