Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-08-01 23:43:58

  mlyczek - Nowy użytkownik

mlyczek
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-01

KDE 3.5.3 - dziwne rzeczy z neostradą

Właśnie zainstalowałem sobie Debiana Testing, KDE 3.5.3 i skonfigurowałem sobie neostrade,ale jest mały kłopot. Zanim się połączę z internetem wszystko chodzi ładnie, ale po połączeniu już nie: np. Kate zaczyna się uruchamiać, ale wyświetla się dopiero po 10 min., albo wcale, to samo z Konquerorem (czasami) i innymi programami, no i z Centrum sterowania. Nie wiem w czym jest przyczyna. Mam Athlona 1,8GHz, więc z kompem to raczej nic nie jest. Na dodatek, gdy włączam komputer to mam loterią, albo KDE się włączy, albo zatrzyma na którymś punkcie z okna startowego. Nie wiem co robić

Offline

 

#2  2006-08-03 12:08:22

  andreq - Członek DUG

andreq
Członek DUG
Skąd: Nisko
Zarejestrowany: 2005-01-11

Re: KDE 3.5.3 - dziwne rzeczy z neostradą

Sprawdź czy przypadkiem nie usunąłeś interfejsu loopback w /etc/network/interfaces

Offline

 

#3  2006-08-03 13:25:34

  mlyczek - Nowy użytkownik

mlyczek
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-01

Re: KDE 3.5.3 - dziwne rzeczy z neostradą

Od początku go nie miałem, bo przy instalacji Etcha nie konfigurowałem karty sieciowej, aby nie czekać w czasie instalacji na to, aż sprawdzi pliki na serwerze lustrzanym (bo aby neostrada działała muszę miać zainstalowany system). Gdy miałem Knoppixa interfejs loopback był i właśnie i gdy dodawałem do /etc/network/interfaces wpisy na neostradę zdziwiłem się, że go nie ma. Spróbuje dodać.

Edit 8.03.2006 - 15:47

Na razie chodzi wszystko ładnie. Dzięki za pomoc

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)