Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-07-17 21:58:36

  mons - Użytkownik

mons
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-01

dvd i wrzucanie 'smieci' do filmu

Jak w temacie ale bardziej chce wrzucic chmurki i napisy w nie dodac. Nie wiem cz jest cos takiego na winde, ale interesuje mnie linux... (chyba ze bedzie tylko na windzie i podacie).
Ano w zdjecia mozna dodawac chmurki, a ze nagranie mam takie ze osoby sa daleeeeeeko, to nie slychac co mowia. nie chce dawac napisow, ale chmurki aby wrzucic smieszne wstawki. tak wiec chce wrzucic np obrazek i wpisan na nim tekst. mozna tak do okola, ale jak bedzie wrzucanie bez jpegow tez bede happy. Poradzcie jakis program.
w qdvdauthor i w kino nie znalazlem czegos podobnego.
THX.

Offline

 

#2  2006-07-18 01:38:32

  rafi - Użytkownik

rafi
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2006-03-12

Re: dvd i wrzucanie 'smieci' do filmu

Do przerabiania klatek filmowych służy CinePaint. To jest taki filmowy klon Gimpa. Musi być dobry bo używany był do produkcji komercyjnych filmów. Do zaawansowanego montażu filmów podobno bardzo dobra jest Cinelerra. Kino to chyba raczej dość prosty program. Szczegółów niestety nie znam bo osobiście nie miałem okazji pracować na tych programach.


Furie terribili!
Circondatemi,
Sequidatemi
Con faci orribili!

Offline

 

#3  2006-07-19 10:32:52

  mons - Użytkownik

mons
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-01

Re: dvd i wrzucanie 'smieci' do filmu

Do przerabiania klatek filmowych służy CinePaint. To jest taki filmowy klon Gimpa. Musi być dobry bo używany był do produkcji komercyjnych filmów. Do zaawansowanego montażu filmów podobno bardzo dobra jest Cinelerra. Kino to chyba raczej dość prosty program. Szczegółów niestety nie znam bo osobiście nie miałem okazji pracować na tych programach.

dzieki za odpowiedz. Jakos nie widzi mi sie przerabiania klatka po klatce, jednak Cinelerra powinna spelnic moje oczekiwania. bede wrzucal png (chmurki z tekstem) jako obraz, jednak jeszcze musze sie pouczyc obslugi tego programu. Dzieki.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)