Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2004-04-19 23:12:52

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

SDI a 2.6.3

Jądro 2.4.25, polecenie /etc/init.d/ppp start i już mam neta (teraz chodzi skrypt, który odpala ppp w czasie startu systemu).
W jądrze 2.6.3 ustawienia identyczne i kaplica. ppp niby startuje, nigdzie błędu nie wywala a netu brak :(


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#2  2004-04-20 12:53:30

  kozyrys - Nowy użytkownik

kozyrys
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2004-04-17

Re: SDI a 2.6.3

mialem ten sam problem i nie wiedziec czemu czasami tez sie to zdarzyalo na starszym jadrze (nawet 2.4.x), sdi startowalo, dioda polaczenia sie zapalala, a netu tez bylo brak. Zawsze pomagalo wydanie komendy: route add default dev ppp0. Jak ktos wie dlaczego czasami tak sie dzieje to niech da mi znac. ;)

Offline

 

#3  2004-04-25 11:56:45

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: SDI a 2.6.3

mialem ten sam problem i nie wiedziec czemu czasami tez sie to zdarzyalo na starszym jadrze (nawet 2.4.x), sdi startowalo, dioda polaczenia sie zapalala, a netu tez bylo brak. Zawsze pomagalo wydanie komendy: route add default dev ppp0. Jak ktos wie dlaczego czasami tak sie dzieje to niech da mi znac. ;)

Niestety nie pomogło "command not found" - robiłem nową kompilkę na jądrze 2.6.5. Nawet przewaliłem konfiga z 2.4.25 na którym chodzi i nadal kaplica :(
A i jeszcze jedno - diody się nie zapalają mimo że w czasie startu systemu widać że demon ppp startuje


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)