Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#51  2018-06-20 03:01:32

  hi - Zbanowany

hi
Zbanowany
Zarejestrowany: 2016-03-24

Re: Co się stało z użytkownikiem uzytkownikubunt?

kawał chu1a, też kiedyś czegoś szukałem i trafiłem na cyferki a pamiętam gnoja jak jeszcze na forum siedział oj pamiętam.... skurwysyństwo w czystej postaci ale karma wróci...

Ostatnio edytowany przez hi (2018-06-20 03:10:47)


"Są drogi, którymi nie należy podążać, armie, których nie należy atakować, fortece, których nie należy oblegać, terytoria, o które nie należy walczyć, zarządzenia, których nie należy wykonywać" Sun Tzu

Offline

 

#52  2022-02-21 01:38:31

  q73 - Użytkownik

q73
Użytkownik
Zarejestrowany: 2021-01-02

Re: Co się stało z użytkownikiem uzytkownikubunt?

Jacekalex napisał(-a):

mati75 napisał(-a):

Przestraszył się odpowiedzialności.

Odpowiedzialności za co?

Coś ta młodzież strasznie bojaźliwa się ostatnio zrobiła.

Chyba, że to dlatego, że MON teraz te wojska cybernetyczne zakłada, ale nie zauważyłem w postach Użytkownikubuntu czy NieGooglujMnie niczego, co by wyglądało na jakąś tajemnicę wojskową. xD

Oni tacy są "sztywni i prawilni" a jak podjedzie haha patrol to już się boją, wezmą takich dzbanów na areszt policyjny a potem na areszt śledczy na 3 miesiące to daje 90% skuteczności że wydadzą tajemnicę ;)

morfik napisał(-a):

Ja mam nadzieję tylko, że te moje posty z "cytuj", które są kopią postów UU, nie dadzą temu użytkownikowi przeświadczenia, że teraz może mnie pozwać o bezprawne wykorzystanie jego własności, bo przecie skoro ja rozporządzam jego własnością bez jego zgody, a to chyba w świetle libertariańskich standardów jest to karalne, bo "nie mogę sobie rościć prawa do pracy czy owoców tej pracy bez świadomego przekazania mi praw do tej pracy/owoców pracy przez pierwotnego właściciela". xD

Ciekawe czy ten user miał kiedyś sprawę cywilną w sądzie, myślę że jeśli byśmy zrobili randomizacje usera który chce usunąć konto (nie usuwając przy tym postów, hm ciekawe jak, zmienić profile ID?) i zrobić blokadę edycji postów po 48-72h to może mniej takich dzbanów by było a i wiadomo żeby konta po roku lub dwóch latach aktywności wygasały.

Offline

 

#53  2022-02-21 22:05:49

  mati75 - Psuj

mati75
Psuj
Skąd: masz ten towar?
Zarejestrowany: 2010-03-14

Re: Co się stało z użytkownikiem uzytkownikubunt?

Ładny odkop po 4 latach, sprawa już dawno się rozeszła po kościach.


https://l0calh0st.pl/obrazki/userbar.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)