Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-06-19 12:17:22

  Usnar - Członek DUG

Usnar
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-02-14

apt-get dziwny problem z testing

Czołem.

Mam taki dziwny klopot i nie wiem jak to sie stalo bo mam to pierwszy raz. Zainstalowalem swierzy system, w /etc/apt/sources.list zmienilem stable na testing i dalem apt-get update i apt-get dist-upgrade. Wtedy stworzyl mi sie w /etc/apt plik trusted.gpg i kiedy dodaje repozytoria z backports i jakiegolwiek inne to po wykonaniu apt-get update wywala mi taki komunikat:

W: GPG error:http://www.backports.org/debian następujące pakiety nie mogly zostac zweryfikowane z powodu braku klucza publicznego
W: nalezy uruchomic apt-get update zeby naprawic ten problem.

Tyle ze apt-get update nie dziala. Macie jakies pomysly bo ja nie wiem co z tym zrobic.

Offline

 

#2  2006-06-19 12:22:26

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: apt-get dziwny problem z testing


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#3  2006-06-19 12:34:19

  Usnar - Członek DUG

Usnar
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-02-14

Re: apt-get dziwny problem z testing

Serdecznie dziekuje. Przy okazji stawiam flaszke. 16 wrzesnia sie hajtam to na pewno cos zostanie. Tak wogole to kiedy ten zjazd robimy??!!

Ten artykól pomogl tyle ze bez komendy sudo w drugim wierszu.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)