Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2018-08-02 09:40:54

  Graffi - Użytkownik

Graffi
Użytkownik
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2005-10-03
Serwis

Konica Minolta i autoryzacja wydruków kartami

witajcie Kochani :)

dawno mnie nie było, ale znów się zjawiam ;)
no i cóż... może ktoś przerabiał problem (albo widział go w praktyce) bo jest sprawa, w pracy pojawiły mi się w drukarkach czytniki kart (tzw. przepustek) no i sprawa pod windowsem wygląda prosto (tzn. nie tak prosto ale jest wszystko w sterowniku od KM dostępne) dodaje konta na drukarce przypisuję mu przepustę wszystko ze sobą "żenię" konfiguruję to na komputerze klienta i ok. i działa

no właśnie, a na swoim kompie mam Linuxa i mam ochotę aby tak zostało, ale w sterowniku który pobieram ze strony KM do tej drukarki nie mam opcji aby jakoś z tą autoryzacją wydruków się porozumieć, ma ktoś wiedzę jak to zrobić? a może nie można? a może można jakiś inny sterownik zastosować? a może w ogóle jest jakiś dedykowany dodatek do takich "sztuczek", trochę szukam, ale na nic konkretnego nie trafiłem od wczoraj :(

z góry dzięki :)

Ostatnio edytowany przez Graffi (2018-08-02 09:41:13)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)