Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-06-13 19:34:28

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

skype z apt status na stronie

nei moge sie dopatrzeć w skypie pobranym z apt takiej opcji http://www.skype.com/intl/pl/share/buttons/status.html

Offline

 

#2  2006-06-13 19:54:12

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: skype z apt status na stronie

I nie zobaczysz. bo nie ma skype 2.0 dla linuksa.


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#3  2006-06-13 20:11:25

  Kowall_ptk - wieczny student

Kowall_ptk
wieczny student
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2005-02-17

Re: skype z apt status na stronie

To można pobrać skype przez apt-a?? Z jakich serwerów i czy jest wersja dla etch'a??


W Linuksie się da, tylko trzeba wiedzieć jak!

Offline

 

#4  2006-06-13 20:16:03

  pablo - Członek DUG

pablo
Członek DUG
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2006-04-12
Serwis

Re: skype z apt status na stronie


Pusto :)

Offline

 

#5  2006-06-13 20:26:16

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: skype z apt status na stronie

deb http://download.skype.com/linux/repos/debian/ stable non-free
działa też na sidzie bez problemów.


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#6  2006-06-13 20:28:05

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: skype z apt status na stronie

to nei dobże ze nei am brakuej tez opcji właśnei zauważyłem dzwonienai do nich w celu sprawdzenia poprawności połączenia :]


swoją droga szkoda statusik skype chciałem na stronke a tu taki zawód :|

Offline

 

#7  2006-06-13 21:48:24

  Kowall_ptk - wieczny student

Kowall_ptk
wieczny student
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2005-02-17

Re: skype z apt status na stronie

To po jaką ..... ja robiłem paczkę ze statycznie linkowanym skype'm?? Nie chce mi się teraz zmieniać nic. Może po wakacjach dadzą 2.0 na lina :)


W Linuksie się da, tylko trzeba wiedzieć jak!

Offline

 

#8  2006-06-13 21:55:14

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: skype z apt status na stronie

może dadzą a moze nei dadzą ... nei ma skype jakiejś alternatywy jak kadu dla gg ? chodzi mi o innego klienta żeby mieć ten cholerny status wrrr...

Offline

 

#9  2006-06-13 23:51:39

  Asinus - Członek DUG

Asinus
Członek DUG
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-06
Serwis

Re: skype z apt status na stronie

A ja podłączę się do tematu. Zainstalowałem skype'a z powyższego repozytorium i niestety działa, powiedzmy, niezbyt. Po pierwsze nie dodał się do menu, ale to drobiazg niewarty wzmiankowania... ale dla zasady i o nim wspomnę. Prawdziwym problemem jest to jak działa sama rozmowa. O ile dobrze słyszę osoby, które do mnie mówią (testowane na echo), o tyle siebie słyszę bardzo niewyraźnie. Nie cicho (bo to da się ustawić w alsamixerze) ale strasznie charkotliwie i przerywająco. Sprawdzałem to przy paru ustawieniach w mikserze i raz było bardzo źle, raz źle, ale ani razu na tyle dobrze jak w windzie. Na pewno da się to jakoś ustawić skoro uzywacie skype'a pod debianem... może ktoś mi poradzić jak?

Offline

 

#10  2006-06-14 00:07:33

  korbol - Członek DUG

korbol
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-04-29

Re: skype z apt status na stronie

Asinus nie kumam. Jak to siebie słyszysz nie wyraźnie? Przeciez jak z kims rozmawiasz to z glosnikow leci głos kogos a ni twoj :]


Pozdrawiam

Offline

 

#11  2006-06-14 00:23:58

  Asinus - Członek DUG

Asinus
Członek DUG
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-06
Serwis

Re: skype z apt status na stronie

Już spieszę z wyjaśnieniami ;) W skype jest coś takiego jak "Echo - Sound Test Service". Służy do sprawdzania tego, czy jest poprawnie ustawiony dźwięk. Po prostu skype nagrywa 10 sec. tego co się mówi, a następnie odtwarza to. I o ile głos wyjaśniający co trzeba zrobić itd. słyszę doskonale, to o tyle siebie tak jak opisałem powyżej. A jeśli w Echo słyszę siebie źle to każdy z kim będę rozmawiał też mnie tak usłyszy...

Offline

 

#12  2006-06-14 00:49:30

  mons - Użytkownik

mons
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-01

Re: skype z apt status na stronie

ale bedzie burdel... podłącze się do tematu.

wiec, mam swoj wlasny kernel, w nim ALSA do dzwieku i ALSA emuluje OSS, sa wrzucone na stałe.
Dzialam na amd64. Do skype uzywam chroot dla i386 I mam problem z zajetym/skopanym urzadzeniem dzwiekowym... Ale! jak wgram xwine i potem go wywale, mimo info o bledzie moge gadac!
Czy wiecie moze co jest zalaczonae podczas uruchomienia xwine? Bo nie chce odpalac za kazdym razem xwine, wole dodac do lini polecen przy uruchomieniu skypa dodatkowa komende do zalaczenia oss.
Wydaje mi sie ze xwine zalacza oss, poniewaz w ustawieniach mam aby uzywal oss....

2) Czy komus udalo sie pod wine dostepnym w sid uruchomic poprawnie skype2.0? Wyczytalem ze sie da, ale niby to jestem polaczony, mam kontakty, ale jak dzwonie pod echo123, pisze mi ze uzykownik bardzo rzadko sie pojawia ><
A osoby z kora gadam, nie ma na necie....

Offline

 

#13  2006-06-14 13:51:55

  zielkam - były zielony_83 :)

zielkam
były zielony_83 :)
Skąd: Zawiercie
Zarejestrowany: 2006-05-06
Serwis

Re: skype z apt status na stronie

To ja zapytam  o cos innego. Mam w kompie 2 karty dziewkowe SBlive i zintegrowana teraz pytanie :
Jak zrobic zeby skype korzystal z zintegrowanej bo nie mam pomyslu jak sie za to zabrac :| i czy w ogole ew. jak zainstalowac do tej karty sterownik czy moze juz jest
Co Wam podac jakie szczególy bo nie wiem. Plyta głowna MSI k7t266pro 2 :-) Cos jeszcze ?


Zostałeś zarejestrowany jako użytkownik #416423 przez.. :mrgreen:
##
FluxboxPL | Mój Lepszy Świat | UnixyPL | Telenia VOIP dla ISP
JID: zielony@jabster.pl

Offline

 

#14  2006-06-14 14:39:53

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: skype z apt status na stronie

pomijając tych rozmywaczy i nawiazując do tematu ;p dodam ze pod windą włączyłem te opcje ale dalej nei było statusu na stronie ściagłem nawet najnowszą wersje beta 2.5 to samo nie widać co jest z tym badziewiem ma ktś na windzie skype próbował ktoś umieszczać na www status skype ?


co do Win sie wyjaśniło po zainstalowaniu Jave dziaa ładnie natomiast co do linuxa tylko tyle znalazłem i nei wruzy to wiele http://plugin.jyve.com/forum/viewtopic.php?t=37

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)