Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-06-04 18:29:02

  wyczestom - Użytkownik

wyczestom
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-05-19

Free PAscal

Witam mam pytanko odnosnie free pascala zainstalowalem na jednym kompie na wersji sarge 3.1v2 inie chce mi linkowac erroe linking problem jest w tym ze gdy jest instalowany ze wszystkim co jest dostepne na plycie instalacyjnej debiana to tak sie dzieje lecz gdy wybieramy tylko najwazniejsze pakiety do instalacji systemu to smiga (lecz tu tez jest problem :( jak ktos wie to niech napisze :) problem polega na tym ze nie chce wykonywac zadnych operacji w trybie graficznym :() Wiec jesli ktos mial taki problem to niech napisze co trzeba odinstalowac zeby dzialal i linkowal.
A jak ktos jest obeznany to moze mi odpowie na temat kylixsa zainstalowalem uruchamial sie ale nie kompilowal przelaczylem z srodowiska gnome na kde chodzi miodzio kompiluje i uruchamia progsy :) jesli koski wie prosze o pomoc
Pozdrawiam forumowiczow

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)