Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!
Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.
Problem wyglada tak kiedys za dawnych czasow ( jakos miesiac temu ;-) ) skompilowalem sobie fluxa i zainstalowalem . Przy tym zrobilem 1 blad :| katalog z kompilacja umiescilem w /tmp no i po resecie "sie usunal" . Chcialbym skompilowac raz jeszce bo nie wkompilowalem pseudo przezroczystosci w niego . Pytanie czy musze a jesli tak ,ew. jak ,pozbyc sie starego fluxa ?
Offline
AK juz sie nauczylem ;-) i wlasnie postanowilem zrobic sobie przy okazji ponownej kompilacji paczke :-) ale co do tego problemu to jakies pomysly ??
Offline
było ./configure --prefix=/usr czy tylko ./configure?
jeśli tylko ./configure to pewnie jest w /usr/local
skasować na chama te katalogi i tyle. Jak ./configure --prefix=/usr to zainstalować deby fluxboksa, nadpiszą pliki i potem aptem skasować.
Offline
ok jutro sie za to wezme.. dziekuje za pomoc :-)
Offline