Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-05-26 09:18:57

  cccp1 - Użytkownik

cccp1
Użytkownik
Skąd: poznań
Zarejestrowany: 2005-08-19

problem z uruchomieniem windowmaker>uruchomiłem...ALE

witam.
chce odpalic windowmakera na debianie sarge. odpalam go przez startx , jednak po wydaniu polecenia wywala następujacy komunikat:

/usr/lib/WindowMaker/convertfonts : could not load style file.

od poczatku mialem z tym problemy, ale czesc z nich udalo mi sie przeskoczyc...jednak tego juz nie potrafie. poprosze o jakies sugestie...moze kompilacja?
pozdro

Rozwiazanie banalne! kiedys juz mialem uruchomionego wmakera i zostal utworzony profil wmaker w katalogu domoym. najwidoczniej cos mu nie pasowało...teraz wmaker smiga pieknie.
jednak mimo to mam pytanie...czy uaktywnianie okna odbywa sie tylko i wyłączeni poprzez kliknięcie na "pasek tytuły" okna? gdy mam odpalone kilka okien to przejsc do kolejnego okna moge tylko i wylacznei klikajac na pasek tytulu...a nie jak to bywa w innym wm...gdziekolwiek na oknie:)
korzystam z wmakerconf


jeśli coś nie pasuje...przywal w to młotkiem..jeśli nadal nie pasuje...weź wiekszy.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)