Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2015-04-20 10:42:04

  Luc3k - Użytkownik

Luc3k
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-09
Serwis

Mondo Rescue - system się nie bootuje

Od jakiegoś czasu z powodzeniem używałem MondoRescue do tworzenia kopii bezpieczeństwa swojego serwera. Obecnie zakupiłem nowy serwer, na którym jest zainstalowany najnowszy Debian i MondoRescue. W czym jest problem? Instalacja MondoRescue oraz utworzenie kopii systemu przebiega bezproblemowo. Utworzony obraz nagrywam na płytę i do celów testowych próbuję odtworzyć z użyciem innego dysku (taka symulacja awarii i wymiany dysku). Odtwarzanie kopii przebiega bezbłędnie. Niestety po ponownym uruchomieniu serwera Debian się nie uruchamia.
Myślałem, że brakuje gruba na nowym dysku - odtworzyłem/zainstalowałem go zarówno z instalatora Debiana (trybu rescue) jak i podczas przywracania kopii z poziomu MondoRescue. Na chwilę obecną skończyły mi się pomysły co może być przyczyną, że system nie wstaje.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)