Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2015-04-14 12:28:33

  remi - amputować akrobatów

remi
amputować akrobatów
Zarejestrowany: 2011-05-27

Wybory Lidera Projektu Debian 2015: Ostatnie głosowanie.

Witam serdecznie.

Lider Projektu Debian (Debian Project Leader - DPL), wybierany w wyborach, pełni funkcję oficjalnego przedstawiciela Projektu Debian przez okres jednego roku. Przewodniczący Projektu, utrzymuje różnorakie kontakty w celu promocji, co czasami sprowadza się do udzielania wywiadów etc. Można powiedzieć, że troszczy się o poprawne relacje z innymi firmami oraz organizacjami, jest kimś niezwykle wążnym. Każdy nowo wybrany Lider ma wiele zadań, w swojej działalności wypełnia zawartą w niej wizję. Należy pamiętać, że prawo głosowania posiadają jedynie Deweloperzy Debiana.

Okres tegorocznego głosowania w wyborach Lidera Projektu Debian 2015 dobiega końca. Osoby biorące udział w głosowaniu mają jeszcze około 12.tu godzin. Oś czasu, wygląda następująco:

[ * OKRES GŁOSOWANIA, POCZĄTEK ] śro 01 kwiecień 00:00:00 UTC 2015
[ * GŁOSY NALEŻY ODDAĆ DO ] wtorek 14 kwietnia 23:59:59 UTC 2015

Oczywiście, głosowanie jest prowadzone zgodnie z wymogami Konstytucji Debiana. Szczegóły dotyczące kandydatów można znaleźć na stronie: Platforms for Project Leader Candidates. Dostępne są 4.ry możliwości wyboru w formie, pomiędzy 1 a 4. Głosujący musi umieścić 1.kę w miejscu kandydata na którego chce oddać głos. 2.kę należy usytuować w nawiasach obok następnego wyboru. Należy kontynuować aż osiągnie się ostatni wybór. Nie należy wykorzystywać numeru mniejszego od 1 i większego od 4. Dokładniejsze informacje oraz instrukcje, dostępne są na jednej z list mailingowych: Debian Project Leader Elections 2015.

Obecnym Liderem Projektu Debian jest Pan Lucas Nussbaum. W tym roku lista kandydatów przedstawia się następująco:

[   ] Wybór 1: Mehdi Dogguy
[   ] Wybór 2: Gergely Nagy
[   ] Wybór 3: Neil McGovern
[   ] Wybór 4: None Of The Above

A więc do końca głosowania czeka nas mieszanina ciekawości i zachwytu. Owy wątek powstał z prostej przyczyny: tak ważne wydarzenie jakim jest wybór nowego Lidera, jest na tyle istotne, że należy mu się choćby mała wzmianka na forum.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez remi (2015-04-14 12:29:52)


Łam ZAsady! wYjąTkÓw jest wIęcej.

Offline

 

#2  2015-04-14 22:00:58

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: Wybory Lidera Projektu Debian 2015: Ostatnie głosowanie.

NIUS!


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#3  2015-04-15 11:25:26

  remi - amputować akrobatów

remi
amputować akrobatów
Zarejestrowany: 2011-05-27

Re: Wybory Lidera Projektu Debian 2015: Ostatnie głosowanie.

Serwus azhag. Nie krzycz! :- ) Masz rację — nius o tak ważnym wydarzeniu winien pojawić się na stronie głównej. Niemniej, już jest za późno. Pozostaje jedynie poinformować o nowym Liderze Projektu...

Pozdrawiam.


Łam ZAsady! wYjąTkÓw jest wIęcej.

Offline

 

#4  2015-04-15 12:34:31

  gnejusz pompejusz - Użytkownik

gnejusz pompejusz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-09-14
Serwis

Re: Wybory Lidera Projektu Debian 2015: Ostatnie głosowanie.

remi napisał(-a):

Serwus azhag. Nie krzycz! :- ) Masz rację — nius o tak ważnym wydarzeniu winien pojawić się na stronie głównej. Niemniej, już jest za późno. Pozostaje jedynie poinformować o nowym Liderze Projektu...

Pozdrawiam.

remi, dasz radę?


A poza tym uważam, że Debian jest najlepszy.
ludolfina.pl

Offline

 

#5  2015-04-15 13:06:55

  remi - amputować akrobatów

remi
amputować akrobatów
Zarejestrowany: 2011-05-27

Re: Wybory Lidera Projektu Debian 2015: Ostatnie głosowanie.

Cześć gnejusz pompejusz. Wiesz, nie sądzę. Wydaje mi się, że moją domeną jest/pozostanie pisanie niusów w różnych działach forum :- ) Naprawdę, są lepsi. Osoby, które po prostu nadają się do tego bardziej.

Pozdrawiam.


Łam ZAsady! wYjąTkÓw jest wIęcej.

Offline

 

#6  2015-04-15 13:30:40

  uzytkownikubunt - Zbanowany

uzytkownikubunt
Zbanowany
Zarejestrowany: 2012-04-25

Re: Wybory Lidera Projektu Debian 2015: Ostatnie głosowanie.

1855

Ostatnio edytowany przez uzytkownikubunt (2016-12-01 01:16:03)

Offline

 

#7  2015-04-15 13:38:07

  ArnVaker - Kapelusznik

ArnVaker
Kapelusznik
Skąd: Midgard
Zarejestrowany: 2009-05-06

Re: Wybory Lidera Projektu Debian 2015: Ostatnie głosowanie.

remi napisał(-a):

Wydaje mi się, że moją domeną jest/pozostanie pisanie niusów w różnych działach forum

Bez sensu.

Offline

 

#8  2015-04-15 14:05:07

  mati75 - Psuj

mati75
Psuj
Skąd: masz ten towar?
Zarejestrowany: 2010-03-14

Re: Wybory Lidera Projektu Debian 2015: Ostatnie głosowanie.

remi napisał(-a):

Wiesz, nie sądzę. Wydaje mi się, że moją domeną jest/pozostanie pisanie niusów w różnych działach forum :- ) Naprawdę, są lepsi. Osoby, które po prostu nadają się do tego bardziej.

Te niusy jak najbardziej się nadają na portal.


https://l0calh0st.pl/obrazki/userbar.png

Offline

 

#9  2015-04-15 20:58:44

  remi - amputować akrobatów

remi
amputować akrobatów
Zarejestrowany: 2011-05-27

Re: Wybory Lidera Projektu Debian 2015: Ostatnie głosowanie.

Serwus. Jeżeli oficjalny wynik uda mi się wyłapać w miarę szybko, tzn. przed inną osobą, postaram się dodać nius. Proszę, tylko o poprawianie błędów związanych np. z formatowaniem tekstu, stylistycznych, bądź ortograficznych. Dodanie istotnej informacji o której nie wspomniałem etc. Bardzo proszę :- )

Tak przy okazji: wygląda na to, że The WINNER IS: Neil McGovern! Gratulujemy!


Łam ZAsady! wYjąTkÓw jest wIęcej.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)