Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2015-01-09 15:22:40

  marg1 - Gentoowy Głupek

marg1
Gentoowy Głupek
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-05-15

LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Może tu :)
Szczęśliwego Nowego Roku!

Może komuś się przyda, może ktoś nosi się z zamiarem...
Ponieważ Nostrada jest stanowczo zbyt droga, jestem od kilku dni szczęśliwym posiadaczem mobilnego LTE z modemem Huawei E5373s.
Mieszkam w bloku,na dużym osiedlu w Bytomiu. Internet mam do użytku domowego, ale zamówiłem router mobilny, bo oferta była lepsza - większy transfer i brak opłaty za router.
Sygnał HSPA+/UMTS jest doskonały, jednak prędkość internetu jest różna od 6-10  do 14 Mbit/s. Zależy to od pory dnia i pogody.
W zależności od tego, w którym miejscu ten router umieszczę, więc kombinuje i testuje.
O zasięgu LTE mogę zapomnieć w domu, jedynie przy oknach, ale jest on zbyt słaby by osiągnąć wysokie prędkości, maksymalnie, co udało mi się uzyskać, to 18 mega. Na dworze zasięg jest lepszy.
Sygnał LTE jest bardzo wrażliwy na zakłócenia, a prędkość bardzo zależy od jego jakości i mocy.
Niestety nie obejdzie się bez zakupu anteny - koszt około 100 zł, ale z tego, co czytam, warto.
Krótko mówiąc LTE działa tylko teoretycznie i nie należy się spodziewać deklarowanych prędkości (zobaczymy, czy uzyskam zasięg LTE po  podłączeniu anteny).
Daleko zatem tej technologii do osiągnięcia wyników z konferencji prasowych Plusa :)
Generalnie jestem zadowolony, jak na te cenę, i mobilność, ale spodziewałem się dużo wyższych prędkości.
Swój opis zaktualizuje po podłączeniu anteny :)

Ostatnio edytowany przez marg1 (2015-01-09 21:50:31)


marg1@jid.dug.net.pl
Linux User Registration Number: #488674
CISCO CCNA Alumni :)

Offline

 

#2  2015-01-09 15:55:18

  uzytkownikubunt - Zbanowany

uzytkownikubunt
Zbanowany
Zarejestrowany: 2012-04-25

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

1411

Ostatnio edytowany przez uzytkownikubunt (2016-12-01 01:06:22)

Offline

 

#3  2015-01-09 16:15:42

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Nie ma w Bytomiu jakiegoś normalnego operatora na kablu?

W kablówkach chyba można dostać sam net za około 5 dych/mies, i to w okolicy 20-40 Mbit do pacjenta  i 1-4 Mbit wysyłanie.
Ja mam skrętkę do domu (ostatnio do switcha w  piwnicy już światłowód FTTH), 30M in/3M out za 39 netto w dziurze bliźniaczo podobnej do Bytomia.

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2015-01-09 16:19:52)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#4  2015-01-09 16:36:05

  marg1 - Gentoowy Głupek

marg1
Gentoowy Głupek
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-05-15

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Jest Multimedia Polska. Ale ten internet częściej nie działa, jak działa. Poza tym to złodzieje i nie chce mieć z tymi partaczami nic wspólnego!
Pingi są krótkie ;)
35 zł płace i po wyczerpaniu spada do 20 mega, a to i tak więcej niż mi daje Neostrada. Z ceny jestem zadowolony :)

Ostatnio edytowany przez marg1 (2015-01-09 16:45:54)


marg1@jid.dug.net.pl
Linux User Registration Number: #488674
CISCO CCNA Alumni :)

Offline

 

#5  2015-01-09 16:55:38

  mati75 - Psuj

mati75
Psuj
Skąd: masz ten towar?
Zarejestrowany: 2010-03-14

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Multimedia jak wiadomo, ma nie wiele ze stabilnością wspólnego, chyba, że nieźle płacisz to działa. Co sam mogę powiedzieć.

Jak mam LTE z plusa i chodzi to w miarę.


https://l0calh0st.pl/obrazki/userbar.png

Offline

 

#6  2015-01-09 16:58:17

  ilin - Palacz

ilin
Palacz
Skąd: PRLu
Zarejestrowany: 2006-05-03

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Plus i Polsat to przypadkiem nie jedna firma ?

sio z multimediów


Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW -> Niech inni na tym skorzystają.
Polski portal Debiana

Offline

 

#7  2015-01-09 18:04:25

  thalcave - prawie jak admin

thalcave
prawie jak admin
Skąd: odległa galaktyka
Zarejestrowany: 2007-05-17

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

ilin napisał(-a):

Plus i Polsat to przypadkiem nie jedna firma ?

sio z multimediów

W sumie jedna albo dwie bardzo mocno współpracująśce.. Na to samo wychodzi.


linux register user: 484281
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards

Offline

 

#8  2015-01-09 20:27:02

  marg1 - Gentoowy Głupek

marg1
Gentoowy Głupek
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-05-15

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

To są dwie firmy, jeden właściciel. Cyfrowy Polsat i Polkomtel - Plus wykupił Zygmunt Solorz.
LTE to dzieło Plusa, niezależnie, czy kupimy w Polsacie, czy Plusie.

Śmierć Multimedii! Ja bym ich normalnie wszystkich tam pozabijał, razem z tymi tępymi konsultantkami, które nic nie mogą. Granda, chamstwo i złodziejstwo! Zamoich czasów internet miał awarię co drugi dzień. Telewizja przerywa.
Jak to jest, że firma mieszcząca się w Gdyni sterroryzowała cały Śląsk! I teraz na mojej ulicy nie może być ani UPC ani Vectry. Większość sieci osiedlowych została przejęta przez tych złodziei bo mają wysoki kapitał zakładowy i mogą kupić każdego małego providera. Więc skazany jestem albo na Neostrade albo na inne rozwiązania. A ci admini tam to też takie matoły! Szkoda gadać!
Wprowadzanie w błąd przy zawieraniu umów, bandycka konstrukcja prawna umów: umowa+promocja. Bez promocji usługi są dwa razy droższe a promocja może być zerwana pod byle pretekstem, potem trzeba pisać pisma, przychodzą korekty faktur, a potem korekty korekty korekty do tego zupełnie inne oferty u przedstawicieli a droższe wciskają przez telefon, zawyżanie rachunków, bezczelność i dupą w stronę klienta!

A to jeszcze nie wszystko! Gdy skończyła mi się umowa, to nie mogłem normalnie zrezygnować z dniem wygaśnięcia umowy tak, jak to miało miejsce w orange.
Multimedia uznała, że skończyła się Promocja! dzięki której płaciłem 49 zł za internet zamiast 100 zł a umowa była podpisana na czas nieokreślony.
Zatem by legalnie z nich zrezygnować, musiałbym zapłacić za okres wypowiedzenia za dwie usługi, które miałem (internet i tv) po tzw cenie detalicznej, czyli łącznie 180 zł miesięcznie przez 3 miesiące!
Co to ma być? Kara, że chce odejść?!!!!! Czy ja jestem niewolnikiem jakiejś konstrukcji prawnej? Czy ja mam być do śmierci "Uczestnikiem Promocji Multimedia Polska"?! Taki ch....!

Żeby te firmę schlag jasny trafił!
To tyle bo zboczyliśmy z tematu :)

Ostatnio edytowany przez marg1 (2015-01-09 21:14:32)


marg1@jid.dug.net.pl
Linux User Registration Number: #488674
CISCO CCNA Alumni :)

Offline

 

#9  2015-01-09 21:03:26

  thalcave - prawie jak admin

thalcave
prawie jak admin
Skąd: odległa galaktyka
Zarejestrowany: 2007-05-17

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

marg1 napisał(-a):

To są dwie firmy, jeden właściciel. Cyfrowy Polsat i Polkomtel - Plus wykupił Zygmunt Solorz.
LTE to dzieło Plusa, niezależnie, czy kupimy w Polsacie, czy Plusie.

Nadal jeden pies. Jeśli właściciel jest jeden to te firmy będą się coraz bardziej do siebie upodabniać. Naogół na niekorzyść klienta.


linux register user: 484281
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards

Offline

 

#10  2015-01-09 21:03:31

  Hepita - Użytkownik

Hepita
Użytkownik
Skąd: 127.0.0.1
Zarejestrowany: 2014-10-30

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Powiem tak, te wszystkie łącza mobilne to przekręt imo. Mam w telefonie Plusa, to czasem potrafi całkowicie zerwać połączenie. Obojętnie czy jestem w domu na wsi czy w szkole w Gdańsku. Transfery prawie zawsze 5 mbit mimo że ma być 21 mbit.

Jako domowy mamy Playa, zasięg niby dobry, ale wieczorami i w dni wolne (nie jestem pewien od czego to zależy - może wtedy ogólnie play łapie przeciążenia bo wszyscy siedzą na necie?) czasem też zrywa. Co nie zmienia faktu że czasem ładnie śmiga 10 mbit (mimo że przy tym zasięgu powinien wyciągać maxa, 21 mbit)
Nawet jak Playa na testy do Gdańska wziąłem kiedyś (coby LTE przetestować bo w mojej dziurze go nie ma) to krucho było z prędkością - ok. 75 mbit. Jak dla mnie to bardzo szybko ale na LTE to wolno.  xD

Jednak jak jeszcze w Gdyni mieszkałem i miałem osiedlowy internet po kablu to co prawda był wolny (5 mbit, bo było łącze 100 mbit na całe osiedle) ale stabilny - nigdy nie zerwało, nigdy nagle ping nie skoczył do kilku sekund (co u Playa w moim wypadku jest na porządku dziennym), po prostu dało się korzystać.
Co mi po necie kilkadziesiąt mbit, skoro może nagle zerwać łącze?

Także różnie to z tym jest. Znajomi mają Playa i ładnie niby działa... (może to przez mojego "farta"  do niedziałających rzeczy xD)


Arch Linux + KDE Plasma 5.12@Core i5 4460 + GTX 750 Ti + 4 GB RAM

Offline

 

#11  2015-01-09 21:17:08

  marg1 - Gentoowy Głupek

marg1
Gentoowy Głupek
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-05-15

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Połączenia nie zrywa mi, ale:
zależy to od pory dnia - czyli pewnie od obciążenia sieci
od jakości sygnału
no i od pogody.
I chyba wszystko w temacie prędkości :)

Edytowałem post o Multimedii. W skrócie to wszystkie powody, dla których uważam te firmę za grandę.
Przeczytajcie - przestrzegam - nie wszystko złoto, co się świeci, ważna jest konstrukcja prawna, w której można ugrząźć i nie można się za chiny wyplątać bez wysokich kosztów.
Odradzam, odradzam, odradzam! :)

Ostatnio edytowany przez marg1 (2015-01-09 21:23:01)


marg1@jid.dug.net.pl
Linux User Registration Number: #488674
CISCO CCNA Alumni :)

Offline

 

#12  2015-01-09 21:23:11

  ilin - Palacz

ilin
Palacz
Skąd: PRLu
Zarejestrowany: 2006-05-03

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

marg1 napisał(-a):

A to jeszcze nie wszystko! Gdy skończyła mi się umowa, to nie mogłem normalnie zrezygnować z dniem wygaśnięcia umowy

Ależ to normalka.
Tak jest wszędzie.

Trzeba 3 miesiące wcześniej wysłać im wypowiedzenie, najlepiej za potwierdzeniem odbioru aby nie mogli kręcić.
3 mce  wcześniej musi wpłynąć do nich.
Jeśli wpłynie o jeden dzien później to jesteś kolejny miesiąc do tyłu.


Mi się w lipcu konczy umowa z dostawcą to już się zbieram do napisania wypowiedzenia.


Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW -> Niech inni na tym skorzystają.
Polski portal Debiana

Offline

 

#13  2015-01-09 21:30:27

  marg1 - Gentoowy Głupek

marg1
Gentoowy Głupek
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-05-15

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Nie Adam, to nie chodziło o 3 miesiące wcześniej. Czytaj co ja napisałem.
Chodziło o to, że rozwiązuje umowę z dniem wygaśnięcia promocji, to choćbym nawet zgłosił chęć rezygnacji 3 miesiące wcześniej, to i tak jestem zobowiązany płacić przez kolejne 3 miesiące od daty wygaśnięcia promocji tę podwyższoną kwotę. Tak nie może być. Kończy się umowa, aha, zgłaszam - miesiąc wcześniej, 3 miesiące, nieważne, przychodzi data zakończenia umowy - dziękuję do widzenia, a nie że za to, że zrezygnowałem mam płacić jeszcze przez trzy miesiące od daty zakończenia umowy podwójną kwotę. Tak nie ma nigdzie.

Ostatnio edytowany przez marg1 (2015-01-09 21:31:43)


marg1@jid.dug.net.pl
Linux User Registration Number: #488674
CISCO CCNA Alumni :)

Offline

 

#14  2015-01-09 21:32:58

  Hepita - Użytkownik

Hepita
Użytkownik
Skąd: 127.0.0.1
Zarejestrowany: 2014-10-30

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Podejrzewam ze te nagłe zerwania to wina właśnie przeciążeń (router pokazuje status modemu "połączony"), bo jak się wejdzie na strych (ruter na strychu stoi bo lepszy zasieg) to kawałek dalej widać BTS-a.

Dziwi mnie to, że Play nawet nic nie próbuje z tym robić... Skoro wiedzą o przeciążeniach to powinni je wyeliminować ;)

Aha, jak to jest u Plusa z liczeniem przesłanych danych? Bo z obserwacji mojego ojca wynika ze Play sztucznie dodaje przesłane dane. Specjalnie liczyliśmy ile przesyłamy na każdym kompie/telefonie (wyszło 21,5 GB), a po sprawdzeniu okazało się ze "wykorzystaliśmy" 24 GB... Kradzież neta przez sąsiadów nie wchodzi w grę bo a)do najbliższego sąsiada jest 500m b)z siecią mogą się łączyć tylko 3 komputery, 2 tablety i mój telefon (ustawione adresy MAC na routerze)


Arch Linux + KDE Plasma 5.12@Core i5 4460 + GTX 750 Ti + 4 GB RAM

Offline

 

#15  2015-01-09 21:36:28

  marg1 - Gentoowy Głupek

marg1
Gentoowy Głupek
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-05-15

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Hehe Ty cwaniaku z tym BTSEM :D
A co do przesyłania danych, to nikt chyba nie jest tego w stanie sprawdzić dokładnie. Zważywszy, że każdy komputer pewnie zliczy to inaczej, każdy system nawet, więc to chyba niema większego sensu. no chyba, że te różnice są duże. Np wiesz, że ściągasz plik 51,10 MB a naliczą Ci 52... Tu mi trudno powiedzieć. Nie sprawdzam tego, mam wystarczający limit.
Poza tym, Ty możesz, nawet nic nie ściągać, a router i tak wysyła jakieś dane, pakiety informacyjne, sprawdza trasy i tym podobne jakieś mikroskopijne pakiety Hello i takie tam :)

Ostatnio edytowany przez marg1 (2015-01-09 21:39:27)


marg1@jid.dug.net.pl
Linux User Registration Number: #488674
CISCO CCNA Alumni :)

Offline

 

#16  2015-01-10 12:34:38

  uzytkownikubunt - Zbanowany

uzytkownikubunt
Zbanowany
Zarejestrowany: 2012-04-25

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

1413

Ostatnio edytowany przez uzytkownikubunt (2016-12-01 01:06:24)

Offline

 

#17  2015-01-10 14:38:26

  marg1 - Gentoowy Głupek

marg1
Gentoowy Głupek
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-05-15

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Ale do mnie Vectra nie dochodzi, widzisz :(
To ja rozumiem 20% więcej ale podwójnie??!! no jak to?
Jestem cały ściekły, że nie ma u mnie Vectry ani UPC


marg1@jid.dug.net.pl
Linux User Registration Number: #488674
CISCO CCNA Alumni :)

Offline

 

#18  2015-01-10 14:42:29

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

A masz tam w okolicy jakiegoś operatora przez Wifi?

Jeśli tak, to antena kierunkowa albo nanostacja i wio, zwłaszcza na dachu 10 piętrowego budynku powinno brykać.

Znam jedną redakcję gazety i jedną potężną przychodnię, które całe na wifi chodzą, i jeszcze nikt się tam nie powiesił z "radości". :D

Bytom, to nie jest jakaś wielka metropolia, ale to też nie są Wilkowyje.

W razie czego biegaj do Bartyli, co prawda na rok przed wyborami byłoby łatwiej,
ale na  inwestycje w infrastrukturę internetową są fundusze unijne,
i na 90% coś się da załatwić w dłuższej perspektywie.
Zwłaszcza, że Bytom miał dostać coś koło 100mln czegośtam z UE na odbudowę śródmieścia zniszczonego przez szkody górnicze.

Pozdro
;-)

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2015-01-10 14:54:47)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#19  2015-01-10 16:33:58

  marg1 - Gentoowy Głupek

marg1
Gentoowy Głupek
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-05-15

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Żadnego operatora przez wifi. Już mieliśmy taką prywatną sieć na antenach za 2000 zł i tak to działało, że szok.
Zostanę przy tym i zaczekam parę dni, aż mnie będzie stać na antenkę. :)
Dam sobie głowę uciąć, że będzie lepiej


marg1@jid.dug.net.pl
Linux User Registration Number: #488674
CISCO CCNA Alumni :)

Offline

 

#20  2015-01-10 16:39:12

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

2000 zł za antenę? jaja sobie robisz, czy to może na księżycu, w sumie od Bytomia w linii prostej niedaleko... zwłaszcza  w czasie pełni... :D

W każdym razie na Śląsku (w GOP), brak solidnego neta i kablówki  na osiedlu, to trochę dziwne, chociaż w centrum Gliwic też tylko telekomumy rządziły jeszcze niedawno (kilka lat temu).
Jaka to dzielnica?

Może popytaj na jakimś lokalnym forum, coś tam idzie uruchomić, ktoś musi mieć jakiś pomysł, chyba że to Sucha Góra.

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2015-01-10 16:41:28)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#21  2015-01-10 16:54:31

  marg1 - Gentoowy Głupek

marg1
Gentoowy Głupek
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-05-15

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Wcześniej mieliśmy kable.
Potem musieliśmy je zlikwidować i  kupiliśmy dwie anteny zewnętrzne wyskiej klasy . Jedna umieszczona na naszym bloku, druga na sąsiednim. Ta antena na naszym bloku przesyłała sygnał z DSL do anteny na przeciwko i z tej anteny odbieraliśmy wifi. Jednak drzewo, którego nie można było wyciąć, zasłaniało tę pierwszą antenę czasami, przez co sygnał się tracił :)  Było to 8 lat temu około.
Potem przez kilka lat miałem stream communications - gówno jakich mało, potem przejęła to Multisrulti. Przez ostatnie dwa lata miałem Neostradę. Podczas, gdy miałem Neostradę miałem tylko jedną awarię przez całe dwa lata korzystania. nie było neta przez 2 godziny.
Jednak drzewo, którego nie można było wyciąć, zasłaniało tę pierwszą antenę czasami, przez co sygnał się tracił :)
Tak to wyglądało. Płaciliśmy po 45 zł :)
Nie chce wifi.
Miechowice, jest jeszcze kilka sieci osiedlowych, ale ja nie chce. Chce być indywidualny.

Ostatnio edytowany przez marg1 (2015-01-10 16:59:50)


marg1@jid.dug.net.pl
Linux User Registration Number: #488674
CISCO CCNA Alumni :)

Offline

 

#22  2015-01-10 18:21:42

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

To spółdzielnia sprawdza, co kabel, a co sznurek na bieliznę?

To splećcie kabel ze sznurkiem, na tym powieście jakieś gacie, i gotowe xD

A jak masz na dachu własną antenę na maszcie, to na dachu można YAGI założyć po obu stronach, tylko z Azartem to nie przejdzie.

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2015-01-10 18:23:04)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#23  2015-01-10 18:41:40

  marg1 - Gentoowy Głupek

marg1
Gentoowy Głupek
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-05-15

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Myśmy mieli anteny na elewacji. ale to jeszcze przed remontem. Teraz już nie ma szans. Z resztą kiedyś była taka moda.  Na każdym placu ludzie się skrzykiwali i robili sieć


marg1@jid.dug.net.pl
Linux User Registration Number: #488674
CISCO CCNA Alumni :)

Offline

 

#24  2015-01-10 23:02:26

  skullman - Użytkownik

skullman
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-08

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Nie wiem jak na Śląsku ale mój brat kilka lat temu (2-3? Nie pamiętam dokładnie) wziął sobie to LTE w Krakowie jak tylko to weszło do użytku i przez ponad pół roku tak do około roku był bardzo z tego zadowolony ale później (przynajmniej jego zdaniem taki był powód) ludzi przybywało a infrastruktura się nie rozwijała no i dupa blada, z super usługi zrobiła się żenada. Jak wszystko w Polsce, na starcie cyc malina a jak już mają klientelę to olewka na całego.

Offline

 

#25  2015-01-11 12:28:23

  marg1 - Gentoowy Głupek

marg1
Gentoowy Głupek
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-05-15

Re: LTE Polsat/Plus - pierwsze wrażenie - Multimedia -Sic!

Boję się, że masz rację:(


marg1@jid.dug.net.pl
Linux User Registration Number: #488674
CISCO CCNA Alumni :)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)