Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-03-19 15:43:56

  Kamyk_^ - Użytkownik

Kamyk_^
Użytkownik
Skąd: Szczecin / Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2005-02-14
Serwis

Problem z siecia :(

Witam

A bylo to tak :) dostaje od mojego IP siec z dhcp poprzez wifi, jednak po zastosowaniu AP do servera dochodzi eth, wczesniej wykonywalem takowe polecenia:

-ifconfig eth0 down
-ifconfig eth0 hw ether mac_adres
-ifconfig eth0 up
-dhclient

i wszystko dzialalo :) ale zachcialo mi sie ettercapa odpalic, choc nie wiem czy to jest powodem moich problemow ... i od tego momentu po wykonaniu dhclienta dostaje adres od IP taki jak powinnienem ale net nie dziala i wywala blad: Networ is unreachable :( nie wiem co jest grane nawet nie moge dodac bramy przez route add default gw adres_ip :(

A najgorsze ze testowo pod win xp all dziala :( kurcze juz nie mam pomyslu :( nawet w live cd nie dziala. Zrobilem reinstal i tez nic :( czy ktos ma jakis pomysl ??

Pozdrawiam


----------------------------------------------------------------------------------------
Debian BePOWER v. 1.0

Offline

 

#2  2006-03-19 17:22:57

  Kamyk_^ - Użytkownik

Kamyk_^
Użytkownik
Skąd: Szczecin / Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2005-02-14
Serwis

Re: Problem z siecia :(

Mozna zamknac temat.

Udalo mi sie ale po dluzszym czasie:

route add adres_ip

Proste ale ciezko wpasc

bo wczesniej probowalem route add default gw adres i to nie dzialalo :(

Wazne ze jest oki

Pozdrawiam


----------------------------------------------------------------------------------------
Debian BePOWER v. 1.0

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)