Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2004-06-29 01:02:18

  Tech - Wielki Brat

Tech
Wielki Brat
Skąd: Hel
Zarejestrowany: 2004-04-22

Pozegnanie

Z żalem zawiadamiam, iż musze Was pożegnać (mam nadzieje, że tymczasowo). Zmieniam miejsce zamieszkania (02.07.04r.) a tam jak na razie brak netu :( może coś wymyśle z radyjkiem ale wątpie w to... (brak możliwości technicznych, daleko do innego nadajnika) Więc pilnujcie DUG-a pod moją nieobecność, jakby ktoś wygrał w totka ;) i by sie chaciał podzielić to tel. 0-608-091-629.

BĘDĘ WALCZYĆ może jednak (powycinam drzewa, poprowadzę kanalizom kabel).
Jak kwiat bez wody więdnie tak ja bez netu i DUG-a uschnę :( buuuuuuuuuuu

Tak więc dzięki wszystkim (w szczególności BiExi, Bodzio-wi)  za pomoc i motywacje, sorki że się tak rozpisałem ale bym sobie nie wybaczył jak bym się z Wami nie pożegnał.

Jeszcze raz TNX za wszystko i sadze że zobaczymy się za jakiś czas.
JA TU JESZCZE WRÓCĘ :)

P.s.
Bodzio goń swoje "maleństwo" do dalszej nauki ! Jak zacznie się ponownie uczyć to ja wtedy STANĘ NA GOŁOWIE i podłącze sobie jakoś tego neta. (daj cynk sesemesem :) )


Ktoś mądry kiedyś powiedział: jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie odzywaj !!!

Linux Registered User: #344405
GnuPG - C22A 2BA8 BECA 173F 713B A57B DF1A C4B4 E282 AE82

Offline

 

#2  2004-06-29 20:07:40

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Pozegnanie

O kurcze jaka szkoda, ale masz komóre jak widzę w Erze, a w tej firmie działa ERANET - wprawdzie drogo, ale zawsze :)
Pozdrawiam na nowej drodze, napisz gdzie ta nowa chałupa:)
a, i pozdrwionka od mojego Jelonka - teraz z Wetliny, tam ma praktyki :) :0


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#3  2004-07-01 09:12:28

  Tech - Wielki Brat

Tech
Wielki Brat
Skąd: Hel
Zarejestrowany: 2004-04-22

Re: Pozegnanie

Witam

A chalupa to tez na Hel-u :) tylko ze przy samym wjezdzie na Hel (obecnie mieszkam kolo latarni a to jest na samym koncu :) Caly problem, ze tam gdzie bede mial mieszkanko nie mam dostepu do netu (ale....... :) sprawa w toku tak wiec tak latwo sie mnie nie pozbedziecie :) normalnie kajak bools+koperta czyni CUDA ).

Tak wiec do uslyszenia, zobaczenia, milego lata i trzymajcie sie.


Ktoś mądry kiedyś powiedział: jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie odzywaj !!!

Linux Registered User: #344405
GnuPG - C22A 2BA8 BECA 173F 713B A57B DF1A C4B4 E282 AE82

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)