Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2012-11-21 20:12:28

  vnu007dl - Użytkownik

vnu007dl
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-01

wordpress plugin do komentarzy z innych serwisów

Hej

Poszukuję jakiegoś pluginu który umożliwiłby dodawanie komentarzy pod postem bez konieczności rejestrowania się na blogu a poprzez inne serwisy takie jak np konto google, facebook, open id itp? Czy jest co takiego dla wrdpressa? Pytam b widziałem takie rozwiązanie na platformie blogger.

Offline

 

#2  2012-11-21 20:17:24

  winnetou - złodziej wirków ]:->

winnetou
złodziej wirków ]:->
Skąd: Jasło/Rzeszów kiedyś Gdańs
Zarejestrowany: 2008-03-31
Serwis

Re: wordpress plugin do komentarzy z innych serwisów

Żeby dodawać komentarze pod wpisem na WP nie trzeba się rejestrować ;)
Do OpenID masz np http://wordpress.org/extend/plugins/openid/

Ogólnie poszperaj na http://wordpress.org/extend/plugins/


LRU: #472938
napisz do mnie: ola@mojmail.eu
Hołmpejdż | Galerie | "Twórczość" || Free Image Hosting

Offline

 

#3  2012-11-21 22:32:03

  Minio - Użyszkodnik

Minio
Użyszkodnik
Skąd: Poznań, Polska
Zarejestrowany: 2007-12-22
Serwis

Re: wordpress plugin do komentarzy z innych serwisów

Możesz grzebać sam. Są wtyczki ułatwiające integrację WP z Facebookiem, Google+, Twitterem i innymi.

Możesz skorzystać z możliwości Wordpress.com i zainstalować Jetpack.

Możesz oddelegować swoje komentarze do zewnętrznego serwisu i używać disqus (jeżeli o mnie chodzi, to uważam że to głupi pomysł).

Możesz zostawić komentarze otwarte dla wszystkich, bez konieczności rejestracji. Osobiście uważam, że to najlepsza opcja, najbardziej sprzyjająca użytkownikom. Obawiam się, że póki co jesteś za małym graczem, aby stawiać bariery między sobą a użytkownikami.
Jeżeli obawiasz się spamu (są wtyczki antyspamowe — ja używam Akismet, chociaż nie jestem z niego w pełni zadowolony), to możesz ustawić, aby komentarze pojawiały się na blogu dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Offline

 

#4  2012-11-21 23:05:23

  winnetou - złodziej wirków ]:->

winnetou
złodziej wirków ]:->
Skąd: Jasło/Rzeszów kiedyś Gdańs
Zarejestrowany: 2008-03-31
Serwis

Re: wordpress plugin do komentarzy z innych serwisów

@Minio - a co takiego złego jest w Akismecie? Sam z niego korzystam i jestem bardzo zadowolony.

http://img.valhalla.org.pl/?di=CV8B


LRU: #472938
napisz do mnie: ola@mojmail.eu
Hołmpejdż | Galerie | "Twórczość" || Free Image Hosting

Offline

 

#5  2012-11-21 23:15:06

  Minio - Użyszkodnik

Minio
Użyszkodnik
Skąd: Poznań, Polska
Zarejestrowany: 2007-12-22
Serwis

Re: wordpress plugin do komentarzy z innych serwisów

winnetou: jakiś tydzień temu miałem najazd robotów na blog i Akismet przepuścił niektóre komentarze. W tej chwili pokazuje mi skuteczność na poziomie 88%.

Co prawda nie mam do niego pretensji o tyle, że ten konkretny spam trudno było wykryć automatycznie. Nie było tam żadnych linków do zewnętrznych stron, nie wypełnili pola na adres URL, adresy e-mail mieli w jakichś normalnych domenach. Treść komentarzy to był jakiś przypadkowy tekst — wyglądał na normalne komentarze wyrwane z innych stron. W wielu różnych językach — trafił mi się też prawie-polski ;) .
Poza tym, że tekst był napisany w obcym języku i w żaden sposób nie odnosił się do wpisów, to nic nie wskazywało na to, że to spam. Ale jednak nim był, a ja wolałbym go nie mieć na blogu.

Offline

 

#6  2012-11-22 01:01:47

  winnetou - złodziej wirków ]:->

winnetou
złodziej wirków ]:->
Skąd: Jasło/Rzeszów kiedyś Gdańs
Zarejestrowany: 2008-03-31
Serwis

Re: wordpress plugin do komentarzy z innych serwisów

Dlatego poza akismetem komentarze muszę potwierdzić ;) Dopiero jeśli jakiś komentarz został zatwierdzony wcześniej to potem wyświetla z automatu. Ale fakt - akismet to nie lekarstwo na wszystko ale chyba nic lepszego nie ma


LRU: #472938
napisz do mnie: ola@mojmail.eu
Hołmpejdż | Galerie | "Twórczość" || Free Image Hosting

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)