Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-12-31 11:31:30

  krzysiek - Użytkownik

krzysiek
Użytkownik
Skąd: wodzisław śl
Zarejestrowany: 2005-12-27

kilka pulpitów

Czesc mam jeden problemik ?? jak mam ustawić żeby na pasku zadań było kilka pulpitów bo cos jest u mnie nie tak..!  Wchodzę w menadzera urządzeń wchodzę na pulpit i kilka pulpitów ustawiam na 4 i co i nic !!! dalej niemam pulpitów 4 na moim pasku zadań ja wiem że to dla was może wydawacćć sie głupie ale juz tak sobie namieszałem  że cięzko mi to było naprawić ale jakoś sie udało !!! tylko dalej niemam tych okien pulpitu na pasku niewiem jak mam juz to ustawić !!!pozdro krzysiek

Offline

 

#2  2005-12-31 11:50:33

  krzysiek - Użytkownik

krzysiek
Użytkownik
Skąd: wodzisław śl
Zarejestrowany: 2005-12-27

Re: kilka pulpitów

acha jeżeli ktos będzie chciał  pogadać na gg to proszę oto mój numer 2036131

Offline

 

#3  2005-12-31 12:01:22

  adamos - Członek DUG

adamos
Członek DUG
Skąd: Będzin
Zarejestrowany: 2004-12-14

Re: kilka pulpitów

domniemam że masz kde
dwie możliwości
*1*-nie dodałęś odpowiedniego apletu do kickera
*2*-jak nic nie pomoże usuń plik z konfiguracją kickera powinien gdzieś być w ~.kde/share/config

Offline

 

#4  2005-12-31 12:22:32

  krzysiek - Użytkownik

krzysiek
Użytkownik
Skąd: wodzisław śl
Zarejestrowany: 2005-12-27

Re: kilka pulpitów

tak ale co to jest kitker czy jakos tak !!! stary dla mnie debian to nowośc naprawde juz 3 dzień męcze sie z drukarka !!hahahaniemam zabardzo czasu na czytanie chociaż kilka postów przeczytałem ja jestem starym windowsowcem tam było to naprawdę proste ściągałes i instalowało sie samo !!!JAKBYS MÓGŁ MNIE GŁĘBIEJ WTAJEMNICZYC JESTEM NA GG TERAZ WIĘC SIĘ ODEZWIJ JAK MOŻESZ dzieki i sorki z capsa

Offline

 

#5  2005-12-31 12:42:16

  adamos - Członek DUG

adamos
Członek DUG
Skąd: Będzin
Zarejestrowany: 2004-12-14

Re: kilka pulpitów

prosiłeś i zostałeś wysłuchany

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)