Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2012-01-23 10:08:58

  Paad - Użytkownik

Paad
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-02-22

Grafika dla strony www

Witam

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że długo zastanawiałem się, do którego działu wrzucić ten wątek. Myślę, że wybrałem właściwie, jeżeli nie to proszę adminów/moderatorów o przeniesienie do właściwego działu. Z góry dziękuje :)

Nigdy nie miałem zmysłu do grafiki, ale postanowiłem spróbować przygotować layout do strony www (ostatnio mam nadmiar wolnego czasu i chcę go spożytkować na naukę ;) )

Czy możecie mi polecić jakieś książki/artykuły z których uzyskam informacje jakie zasady obowiązują przy tworzeniu grafiki do strony i inne informacje, z którymi warto się zapoznać?

p.s: wiem, że mogę poszukać książek na helionie, ale chodzi mi o Wasze opinie, abyście polecili materiały z którymi sami się zapoznaliście i faktycznie warto polecić je innym

Z góry dziękuję

Offline

 

#2  2012-01-23 10:20:31

  ethanak - Użytkownik

ethanak
Użytkownik
Skąd: Ungwenor
Zarejestrowany: 2010-07-19
Serwis

Re: Grafika dla strony www

Trochę na wyrost i nie całkiem o grafice - ale warto przeczytać: http://www.webusability.pl/kurs-usability/


Nim mechaniczne larum zagrasz mi, kanalio,
głosząc nadejście Javy - śmiertelnego wroga!
Zespół Adwokacki Dyskrecja

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)