Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-10-10 15:00:28

  jupiter1000 - Użytkownik

jupiter1000
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-10-04

PROPOZYCJA....

Co wy na to jak najlepsiejsi z DUG'a stworzyli by wposlnie projekt, jakas maszynke- routerek/serverek?!?!?! Opis bysmy pozostawili do wgladu na DUG a wynik Naszej pracy opchneli a kesz przeznaczyli na jakis cel....?
Cel bysmy musieli razem obgadac :)
Wszyscy maja korzysci, jedni sie ucza a drudzy sie nie nudza...
Podzial obowiazkow obowiazkowy :]


Pozdrawiam

Offline

 

#2  2005-10-10 15:28:34

  Kowall_ptk - wieczny student

Kowall_ptk
wieczny student
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2005-02-17

Re: PROPOZYCJA....

jupiter1000, widać, że jesteś młody na DUG-u, nie z liczby postów, ale z samej treści postu. Najlepiej się uczyć na własnych błędach i na własnej pracy. Każdy, kto chce może sobie na starym komputerku w domu postawić serwer/router (tak jak ja) tylko po to, żeby się czegoś nauczyć. Nie wiesz też, że BiExi i Bodzio unikają styczności z pieniędzmi jak mogą i dobrze, bo wiem to z własnego doświadczenia rodzi więcej podziałów i kłótni niż powinno. Osobiście uważam, że nie jest to dobry pomysł. Ale jak chcesz, to możesz to sam zrobić, a o porady pytać tu na forum i później napisać art o tym.

PS. Zachęcam do experymentów we własnym zakresie, bo to najszybszy sposób nauki.


W Linuksie się da, tylko trzeba wiedzieć jak!

Offline

 

#3  2005-10-10 19:16:05

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: PROPOZYCJA....

Tak genralnie jak ktos cos fajnego stworzy i che to opublikowac to my to ulatwiamy zoabcz sobie do awatku nasza tworczosc tam mzoesz zobaczyc co inni dug'owiecze stworzyli oraz np do artykulow.....

Co do projektu nad routerem/firewalem i jeszcze czyms to sobie pracuje w lwasnym zakresie ale jest to raczej praca majaca na celu pwekszenie wiadomosci na temat linuxa niz czesc zarobkowa... bo jestem przeciwna komercjalizacji linuxa ....

Wracajac jeszcze do faktu wspulnego projektu raczej to nie wypali pomniewaz wieszosc ludzi z forum albo studiuje/uczy lub pracuje albo jedno i drugie i nie maja za wele czasu

Offline

 

#4  2005-10-10 20:34:23

  Graffi - Użytkownik

Graffi
Użytkownik
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2005-10-03
Serwis

Re: PROPOZYCJA....

ja tam tez jestem za tym aby każdy dochodził sam do rozwiązań, pomoc OKi jak najbardziej wskazana, ale co sie sam nauczysz i "obczaisz" to potem juz umiesz, nawet samo szukanie pomocy (po manualach) bardzo kształci, a jak ci ktoś poda "na tacy" to nic z tego nie wyniesiesz a tylko będziesz uważał że umiesz po tym ze kilka razy przeczytasz.... - to takie moje zdanie

p.s. mnie routerek / serwerek kosztował (w obecnym kształcie) ok. 170PLN
zabawe mam zawalistą i powiem ze moze to i jest pewna kasa jak na studenta, ale naprawdę warto, człowiek coś umie... i naprawdę warto było - przynajmniej dla mnie ;)

Offline

 

#5  2005-10-10 20:45:19

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: PROPOZYCJA....

Co do kasy - zdecydowanie odpada, nawet nie ma o czym mówić.
Przeglądaj forum - o serwerkach tu się pisało tak dużo, że najbardziej wypaśny można zrobić, a jak komuś się nie chce to na upartego może opis na allegro kupić:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66873770 całe 20 zł
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67215178 - ten już taniej :)


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)