Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2010-06-07 20:07:39

  Bober - Użytkownik

Bober
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2006-10-12
Serwis

Piłka nożna

Cześć!

Ostatnio kolega wpadł na piwko i zadał mi pytanie czy na linuksa chodzi jakaś piłka. No to ja migiem na wine wchodzę i patrze że FIFA. Problem w tym, że na moim laptopie (lenovo) mam jakieś problemy z ta grą - gra zachowuje się jakbym miał ciągle wciśnięty lewy klawisz. Pogoglowałem i doczytałem, że co dziwne ten rodzaj laptopa na linuksie ma tak ze wszystkimi grami tej firmy :P Stwierdziłem, że jest jeszcze słynny Pro Evolution Soccer, który reklamowali nie raz przed meczem w Euro Sport. No ale on nie chodzi pod wine.

Pytanie czy istnieje jakaś ładnie wyglądająca pilka nożna która jest natywnie na linuksa lub działająca przez wine, nie będąca gra z serii FIFA??

Z góry dzięki

Offline

 

#2  2010-06-07 20:45:49

  lubomir - Użytkownik

lubomir
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-08-30

Re: Piłka nożna

Co prawda nie w temacie gier ,ale lepsza jest gra na zywo w obstawianie mistrza
   swiata we pilke 2010 we RPA .
.co prawda  Polska nie jest wyjatkowo pewniaczkiem . ale sa inne typy . mozna obstawic np.   

       Brazyla - zwyczajowo pewniak
       Argentina - jak zawsze
       Anglia - ma szanse
       Hiszpania - moj typ
       Italia -- wygra

Offline

 

#3  2010-06-08 01:36:33

  Treadstone - Członek DUG

Treadstone
Członek DUG
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2005-09-19

Re: Piłka nożna

Bober napisał(-a):

Problem w tym, że na moim laptopie (lenovo) mam jakieś problemy z ta grą - gra zachowuje się jakbym miał ciągle wciśnięty lewy klawisz.

spróbuj podnieść laptopa i nim pokołysać. Postać biega w różne kierunki? Jak tak to świetnie. Ja u siebie w HP mam akcelerometr czy jakiś inny czujnik, który przez wine wykrywany jest jako joystick. Wystarczy usunąć go w /dev żeby wszystko śmigalo ok.

Offline

 

#4  2010-06-11 06:39:31

  gbudny - Użytkownik

gbudny
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-06-03

Re: Piłka nożna

Bober napisał(-a):

Pytanie czy istnieje jakaś ładnie wyglądająca pilka nożna która jest natywnie na linuksa lub działająca przez wine, nie będąca gra z serii FIFA??

Z góry dzięki

To znaczy jest kilka tego typu gier dla Linuksa. Na początek jednak polecam spróbować Awesome Soccer:

http://www.red27studios.com/


BUY LINUX GAMES
Support Game Companies who Support Linux Gaming.

Offline

 

#5  2010-06-11 07:33:00

  kayo - Członek DUG

kayo
Członek DUG
Zarejestrowany: 2007-05-20

Re: Piłka nożna

Jednak od grania w piłkę nożną na linuksie wole grać w tą na boisku, lepsze emocje.


Having a Windows 95 box hooked to the internet is akin to walking naked into a prison carrying a carton of cigarettes.
-----------------
jid: kayo77//gmail.com  gg #1046710

Offline

 

#6  2010-06-11 08:19:40

  Ryszard - Piwo DUG

Ryszard
Piwo DUG
Skąd: Zadupia
Zarejestrowany: 2006-06-30

Re: Piłka nożna

ja wole obejzeć mecz naszej polskiej reprezentacji i zawsze mam po ich meczu wyśmienity chumor
haaaaaa haaaaaaa oraz najlepszego trenra w raz z PZPN-em najlepszą ekipa fachowców


http://img196.imageshack.us/img196/3770/freebsde.jpg

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)