Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2010-03-23 18:55:58

  MrWarum - Członek DUG

MrWarum
Członek DUG
Zarejestrowany: 2010-03-06
Serwis

SVN - na nowym serwerze

Czy byłaby możliwość uruchomienia w przyszłości na nowo zakupionym serwerze usługi SVN dla członków DUG'a. Pytam ponieważ nigdzie nie prywatnego darmowego serwera SVN, a chyba każdemu przydało by się miejsce gdzie mógłby trzymać swoje dotfiles i inne pliki konfiguracyjne. Co o tym myślicie? Warto. Ja jest bardzo za.


Wir müssen wissen
Wir werden wissen

Offline

 

#2  2010-03-27 16:38:32

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: SVN - na nowym serwerze

(Ponieważ nikt inny nie odpisał.)

Rzuciłem jakiś czas temu propozycję — a nikt z góry specjalnie nie oponował ;) — rozszerzenia oferty pomocy DUG-a dla różnych ciekawych projektów.

Obecnie możemy służyć właściwie tylko udostępnieniem hostingu. Zaproponowałem, aby na nowym serwerze umożliwić również postawienie CMS-ów typu Trac czy Redmine, założenie repozytorium kontroli wersji (SVN, Git, Bazaar...).

Jak widać służyć to miało raczej dla projektów niż trzymania kopii konfigów czy innych zwykłych pliczków, ale... kto wie.


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#3  2010-03-27 18:48:33

  MrWarum - Członek DUG

MrWarum
Członek DUG
Zarejestrowany: 2010-03-06
Serwis

Re: SVN - na nowym serwerze

azhag napisał(-a):

Obecnie możemy służyć właściwie tylko udostępnieniem hostingu. Zaproponowałem, aby na nowym serwerze umożliwić również postawienie CMS-ów typu Trac czy Redmine, założenie repozytorium kontroli wersji (SVN, Git, Bazaar...).

Byłoby super, będzie nowy serwer to może poruszymy jeszcze raz tą sprawę?

azhag napisał(-a):

Jak widać służyć to miało raczej dla projektów niż trzymania kopii konfigów czy innych zwykłych pliczków, ale... kto wie.

Z tymi plikami konfiguracyjnymi, to tak o tylko hasło rzuciłem, jeżeli ktoś chciałby projekty trzymać to byłoby jeszcze lepiej ;)


Wir müssen wissen
Wir werden wissen

Offline

 

#4  2010-03-27 20:19:31

  grzesiek - Użytkownik

grzesiek
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-03-06
Serwis

Re: SVN - na nowym serwerze

A myśleliście nad jakąś planetą forumowiczów, nie wiem ilu z nich prowadzi jakieś blogi.

Offline

 

#5  2010-04-02 23:30:26

  sebcioz - Użytkownik

sebcioz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-02-13

Re: SVN - na nowym serwerze

grzesiek napisał(-a):

A myśleliście nad jakąś planetą forumowiczów, nie wiem ilu z nich prowadzi jakieś blogi.

A po co się rozdrabniać? Jest już polska planeta debiana - http://planetadebiana.pl.


Planeta Debiana: http://planeta.dug.net.pl

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)