Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-09-24 00:36:03

  owca_z - Użytkownik

owca_z
Użytkownik
Skąd: Wodzisław Śl/Jastrzębie Zdr
Zarejestrowany: 2004-09-24

Czy komuś udało się ruszyć fbSplash na sarge?

Walcze z fbsplash bo bootsplash nikt nie uaktualnia. Ale jakoś nie umiem trafić na przyjazny opis jak tego dokonać. Może ma ktoś pozytywne doświadczenia? Rady?


`|`
--

Offline

 

#2  2005-09-24 08:58:11

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Czy komuś udało się ruszyć fbSplash na sarge?

Walcze z fbsplash bo bootsplash nikt nie uaktualnia. Ale jakoś nie umiem trafić na przyjazny opis jak tego dokonać. Może ma ktoś pozytywne doświadczenia? Rady?

Dlaczego sądzisz, że bootsplash nikt nie uaktualnia? Regularnie wychodzą łatki do każdego wydanego stabilnego jądra (www.bootsplash.de).


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#3  2005-09-24 11:41:59

  owca_z - Użytkownik

owca_z
Użytkownik
Skąd: Wodzisław Śl/Jastrzębie Zdr
Zarejestrowany: 2004-09-24

Re: Czy komuś udało się ruszyć fbSplash na sarge?

Gdzieś coś takiego czytałem, nie pamiętam gdzie. Pozatym chciałem czegoś nowego spróbować..


`|`
--

Offline

 

#4  2005-09-26 20:10:10

  owca_z - Użytkownik

owca_z
Użytkownik
Skąd: Wodzisław Śl/Jastrzębie Zdr
Zarejestrowany: 2004-09-24

Re: Czy komuś udało się ruszyć fbSplash na sarge?

Odniosłem połowniczy sukces :) Pojawia się splash obrazek, przesówa się pasek, lecz gdzieś tak w połowie ginie obrazek i zostaje sam pasek postępu. Irytujące, w dodatu wyskakuje wielokrotnie błąd o braku, bądź nie możności znalezienia libfreetype.so.6 (za szybko przelatuje żeby zapamietać wszytsko), a także kilka innych. Da sie wszystkie komunikaty z rozruchu zapisać do loga, bo myśle że zanik obrazka powoduje jeden z błędów :(

A fbSplash naprawde fajnie wygląda :D


`|`
--

Offline

 

#5  2005-09-26 20:30:04

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Czy komuś udało się ruszyć fbSplash na sarge?

Odniosłem połowniczy sukces :) Pojawia się splash obrazek, przesówa się pasek, lecz gdzieś tak w połowie ginie obrazek i zostaje sam pasek postępu. Irytujące, w dodatu wyskakuje wielokrotnie błąd o braku, bądź nie możności znalezienia libfreetype.so.6 (za szybko przelatuje żeby zapamietać wszytsko), a także kilka innych. Da sie wszystkie komunikaty z rozruchu zapisać do loga, bo myśle że zanik obrazka powoduje jeden z błędów :(

A fbSplash naprawde fajnie wygląda :D

Jak Ci za szybko przelatuje to wciskaj sobie "Scroll Lock". :)


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)