Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-09-16 12:35:07

  argamedon - Członek DUG

argamedon
Członek DUG
Skąd: Z fotela
Zarejestrowany: 2005-08-13
Serwis

Propozycja nowego dzialu forum!

Witam serdecznie,

Jestem swiezo upieczonym uzytkownikiem Debiana.
Mam serwer IBM Netfinity 4500R i chce go uzywac jako serwera www i do podzialu lacza.
Wyczytalem gdzies ze najlepszym systemem pod serwer jest Debian. Poszedlem wiec do sklepu i kupilem gazetke z plytami instalacyjnymi Debiana 3.1
Niestety zakup byl calkiem nieprzemyslany. Kupilem plyty DVD a w serwerze jest CDROM.
Zaczalem wiec poszukiwac innego rozwiazania. Trafilem na to forum z czego bardzo sie ciesze. Znalazlem tu pomoc o jakiej nawet nie marzylem.
Wczesniej probowalem Fedory i Mandrivy. Oczywiscie podczas instalacji i uzytkowania napotykalem na problemy. Nie mogac sobie samemu z nimi poradzic prosilem o pomoc ludzi na forum Mandrivy i Fedory. Najczesciej uzyskiwalem porady typu:
- google,
- manual,
-manual + google
- taki temat juz chyba kiedys byl poszukaj na forum,
itd, itp.
Wiekszosc ludzi nie udzielala zadnych odpowiedzi nabijajac sobie posty glupimi stwierdzeniami.
Na tym forum uzytkownicy mnie mile zaskoczyli. Pomogli mi zainstalowac i skonfigurowac Debiana za co jestem im bardzo wdzieczny. Wykazali sie duzym zrozumieniem i anielska cierpliwoscia :) za co im jeszcze raz srdecznie dziekuje.
Ciesze sie ze dolaczylem do spolecznosci uzytkownikow Debiana.

Brakuje mi na tym forum tematu zwiazanego z instalacja i konfiguracja Debiana oraz z poradami dla poczatkujacych uzytkownikow. Piszac o swoich problemach z Debianem dlugo zastanawialem sie w jakim dziale napisac post.
Byloby fajnie gdyby forum powiekszylo sie o tego typu dzialy.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Debianowcow :)


[URL=http://imageshack.us]http://img376.imageshack.us/img376/4048/duglogo8mr.jpg[/URL]
Registered Linux user: #399492
Machine registration number: #301568

Offline

 

#2  2005-09-16 12:51:08

  Tech - Wielki Brat

Tech
Wielki Brat
Skąd: Hel
Zarejestrowany: 2004-04-22

Re: Propozycja nowego dzialu forum!

Cale nasze forum jest o konfiguracji Debiana :)
Nie mozna dac jednego dzialu "Konfiguracja"
Konfiguracja - software, hardware, sieci itd.

Dodatkowo mamy jesze dzial faq-u (www.dug.net.pl)

Przemysl dokladnie jaki masz problem a napewno bedzie pasowal do ktoregos z dzialow ktore mamy na forum


Ktoś mądry kiedyś powiedział: jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie odzywaj !!!

Linux Registered User: #344405
GnuPG - C22A 2BA8 BECA 173F 713B A57B DF1A C4B4 E282 AE82

Offline

 

#3  2005-09-16 13:08:19

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: Propozycja nowego dzialu forum!

Co do opisu procesu instlacji debana jest on na stronie gangu ktora jest podana wyzej w dziale artykuly / faq masz podane rozwiazania naczesciej pojawiajacyhc sie problemow

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)