Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2009-03-03 21:47:49

  urug - Członek DUG

urug
Członek DUG
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Serwis

Re: Powitanie i problem

Tak, o to mi chodziło.

Musiałem jakiś czas temu skonfigurować na netbooku połączenie do kilku sieci z WPA i WEP. Fajnie chodziło, to zainstalowałem też wpasupplicant u siebie na laptopie (W domu mam AP'ka z WEP'em). Odkąd zacząłem korzystać z wpasupplicant skończyły się wyżej omówione problemy. Możliwe że on sam jakoś kombinuje z interfejsem, jeśli się nie może połączyć. Nie wiem, nie wnikałem (Pewnie to był mój błąd i kiedyś zapłacę za to wysoką cenę :-)


Pozdrawiam, Tomek

Offline

 

#27  2009-03-03 22:22:07

  zygmek - Użytkownik

zygmek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-03-01

Re: Powitanie i problem

Czary - ale skuteczne działa już normalnie (zainstalowałem wpasupplicant).
Spróbóję wpisu do /etc/network/interfaces jak będę przeinstalowywał system - zapewne niedługo uzupełnie na forum

Dziękuję serdecznie urug kłaniam się ilin

Zaczynam eksperymenty z WPA :) pewnie znowu poproszę o pomoc

Offline

 

#28  2009-03-04 20:37:10

  zygmek - Użytkownik

zygmek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-03-01

Re: Powitanie i problem

Nie wiem co zrobiłem ale po zainstalowaniu wtyczki flasz karetka przy wpisywaniu adresu strony zaczełą poruszać się do tyłu.
Przeinstalowałem całość (bo nie umiałem usunąć skutków instalacji) i wpisałem co ilin sugerował w /etc/networking/interfaces i działa. wpasupplicant nie instalowałem, jeszcze.

pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)