Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-08-14 17:08:40

  Qdłaty - Członek DUG

Qdłaty
Członek DUG
Skąd: z komputera
Zarejestrowany: 2005-08-09

Ethereal..

Mam problem z Ethereal'em--pewnie jest on znany--wczesnie bawilem sie troche tym programem wszystko działao pieknie...otatnio przyszedl czas na instalacjie Debiana i po istalacji na wstepie ukatualniłem kde...potem zainstalowałem Ethereal i po wybraniu Capture->Start->OK---wykakuje mi takie cos :

The capture session could not be initiated (socket: Rodzina adresów nie obsługiwana przez protokół).
Please check to make sure you have sufficient permissions, and that
you have the proper interface or pipe specified.

O ile dobrze pamietam to wczesniej gdy sie bawilem tym programem mialem KDE 3.3 a teraz mam 3.4.1 . Wie ktos moze co jest przyczyna błedu i jak go naprawic ??

Offline

 

#2  2005-08-14 17:14:26

  zlyZwierz - Moderator

zlyZwierz
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-18
Serwis

Re: Ethereal..

hmm .. moze obslugi IP nie wkompilowales w kernel ? ;] .. spróbuj z roota ..

Offline

 

#3  2005-08-14 17:21:10

  Qdłaty - Członek DUG

Qdłaty
Członek DUG
Skąd: z komputera
Zarejestrowany: 2005-08-09

Re: Ethereal..

Z rota? to akurat wiem..hmmm w kernel? kernel mam ten sam co wczesniej..znaczy ten sam ktorego uzywałem gdy miałem kde 3.3

Offline

 

#4  2005-08-15 12:56:23

  Qdłaty - Członek DUG

Qdłaty
Członek DUG
Skąd: z komputera
Zarejestrowany: 2005-08-09

Re: Ethereal..

Ethereal juz dziala...znaczy sie mialem jedna wolna partycje i sprobowałem zainstlowac system, tyle ze najpierw ethereal a potem upgrade...i wszystko chodzi ładnie. Wychodzi na to ze po upgrade ethereal nie działa..a jezeli sie zainstaluje przed upgrade --działa :/ pewnie cos jest z konfiguracja..nie wnikam--wazne ze działa ;)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)