Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2008-12-24 14:00:30

  LongeR - Członek DUG

LongeR
Członek DUG
Skąd: DT
Zarejestrowany: 2007-09-03
Serwis

ET i Fritzbot

Mam problem z botami do ET mianowicie w windowsie wystarczyło skopiować folder z botami do głównego folderu z grą a następnie je odpalić. W linuxie robię to samo czyli pobieram booty kopiuje je do /home/user/.etwolf/ Odpalam grę i rzeczywiście boty są dostępne ale podczas próby założenia serwera żeby z tymi bootami pograć wywala błąd

Kod:

`G_Script_ScriptParse(), Error (line 19): unknow action : create`.

Może ktoś spotkał się z takim problemem?

Ostatnio edytowany przez LongeR (2008-12-24 14:04:23)


LongeR rządzi, LongeR radzi, LongeR nigdy cię nie zdradzi!!
-->Nic na siłę, lekko młotkiem:D<----> Czy myślenie sprawia Ci ból?<--
Nieważne od czego się zaczyna - kończy się zawsze na Debianie : )
Linux register users: #456947

Offline

 

#2  2008-12-24 15:19:12

  Kudzu - 1NF:rM@7iON1SP0vvErr

Kudzu
1NF:rM@7iON1SP0vvErr
Skąd: Universe
Zarejestrowany: 2007-01-06

Re: ET i Fritzbot

miałem podobne problemy z odpalaniem botów.. ale niestety nie znalazłem nic na ten temat :| na windowsie działają bez problemu.. możliwe, że brakuje jakiegoś paka lub błędna formułka do tworzenia botów gdzieś jest podana..

początkowo miałem problemu z check pointami na mapach wg których boty się poruszały.. ale zaktualizowane mapy załatwiły sprawę.. niestety tworzyć się nie dało..


...software is like sex
it's better when it's free..

Offline

 

#3  2008-12-24 17:34:17

  LongeR - Członek DUG

LongeR
Członek DUG
Skąd: DT
Zarejestrowany: 2007-09-03
Serwis

Re: ET i Fritzbot

Znalazłem coś takiego ale za diabła nie mogę tego odpalić... udało się komuś?

http://www.wmaker.net/bobots/index.php?action=telechargement&

http://www.wmaker.net/bobots/Bobots-Installation_r2.html

EDIT:/
Znalazłem jeszcze coś takiego

http://www.omni-bot.com/wiki/index.php?title=Installing_Omni-bot

Ostatnio edytowany przez LongeR (2008-12-24 19:23:35)


LongeR rządzi, LongeR radzi, LongeR nigdy cię nie zdradzi!!
-->Nic na siłę, lekko młotkiem:D<----> Czy myślenie sprawia Ci ból?<--
Nieważne od czego się zaczyna - kończy się zawsze na Debianie : )
Linux register users: #456947

Offline

 

#4  2008-12-24 20:24:21

  LongeR - Członek DUG

LongeR
Członek DUG
Skąd: DT
Zarejestrowany: 2007-09-03
Serwis

Re: ET i Fritzbot

Dobra tak dla potomnych to napiszę może się komuś przyda. No więc z całą pewnością Fritzbot nie będą działać pod naszym wspaniałym systemem  cóż strata dla  ich twórców:D Za to bardzo dobrze działają te http://www.wmaker.net/bobots/index.php?action=& … 7630635f9a17e booty. Śmiem nawet powiedzieć że są bardziej inteligentne niż Fritzbot ale to tylko moja ocena. Instalacja Bobots jest banalnie prosta mianowicie pobieramy folder spakowany zipem przeznaczony dla Linuxa następnie go rozpakowujemy i cały wypakowany folder wrzucamy ( musimy mieć uprawnienia roota jak kto woli można to zrobić z konsoli lub za pomocą np. GNOME Comander'a) do katalogu z zainstalowaną grą standardowo znajduje się on w /usr/local/games/enemy-territory . Teraz powtórzymy tą czynność z tą różnicą że wkopiujemy ten katalog do /home/user/.etwolf (tutaj nie potrzebne nam już są uprawnienia roota). Następnie ( opisze to trochę łopatologicznie można prościej to wszystko uruchomić używając do tego konsoli  ale testowałem to na dwóch systemach i na każdym trzeba było nieco inne komendy zastosować więc żeby nie utrudniać) odpalamy grę w głównym menu wybieramy MODS i włączamy Bobots. Teraz po prostu założymy własną grę wybieramy mapę opcje serwera ustawiamy jakie chcemy i uruchamiamy go. Po załadowaniu się mapy znakiem że Mod działa jest napis w lewym górnym roku ekranu pisze tam Bobot:) Teraz dajemy ESC z menu wybieramy Bobot i Bots tym sposobem możemy robić z bootami co nam się podoba.  Gdy znajdę chwilkę czasu pobawię się omni-bot'ami

Ostatnio edytowany przez LongeR (2008-12-24 20:25:18)


LongeR rządzi, LongeR radzi, LongeR nigdy cię nie zdradzi!!
-->Nic na siłę, lekko młotkiem:D<----> Czy myślenie sprawia Ci ból?<--
Nieważne od czego się zaczyna - kończy się zawsze na Debianie : )
Linux register users: #456947

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)