Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2008-12-11 22:41:06

  voyo - Użytkownik

voyo
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-12-11

Sposob wykorzystania MythTV

plik z dnia nadziej jest coraz mniej przydatny niestety. Ja walcze (narazie bezskutecznie) z sharingiem (opensasc-ng +gbox+mythtv).
Mam tez phoenixa, pozniej powalcze z prawdziwymi kartami. Z tego co sie orientuje phoenix da rade z nagra3.
Ale narazie jestem na etapie wywalenie tego calego g przez okno... w innym wątku popytam was co i jak najlepiej bo juz mi sił brakuje :(

Offline

 

#2  2008-12-14 22:03:39

  qluk - Pan inż. Cyc

qluk
Pan inż. Cyc
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2006-05-22

Re: Sposob wykorzystania MythTV

nie poddawaj sie tym bardziej ze masz sprzet do testow, a to znacznie lepiej niz pisac na podstawie dokumentacji odpowiedzi lub tutoriale :)

Offline

 

#3  2008-12-15 13:58:04

  radziojedi - Gambini

radziojedi
Gambini
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2008-08-08

Re: Sposob wykorzystania MythTV

voyo napisał(-a):

(..)Z tego co sie orientuje phoenix da rade z nagra3. Ale narazie jestem na etapie wywalenie tego calego g przez okno... w innym wątku popytam was co i jak najlepiej bo juz mi sił brakuje :(

Testowalem Cyfre+z seca i TVN z conaksem i dzialaja bez problemu. Po wlozeniu karty Polsatu z nagra3, niestety phoenix zawiesza sie (newcs rozpoznaje karte, nie wywal bledow, ale autoryzacja nie przechodzi do konca tylko zatrzymuje sie).
A tak ogolnie, to moze napisz co Tobie nie wychodzi, to moze ktos pomoze. Po co wyrzucac sprzet?:)


"Given enough eyeballs, all bugs are shallow"
Eric Raymond, The Cathedral and the Bazaar: Musings on Linux and Open Source by an Accidental Revolutionary

Offline

 

#4  2008-12-15 15:16:41

  voyo - Użytkownik

voyo
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-12-11

Re: Sposob wykorzystania MythTV

jeszcze nie wyrzuciłem ;)
ale jak problemy ze stabilnością nie ustąpią to bede bardzo nie pocieszony :(
załozyłem nowy wątek, zapraszam do czytania.
z Phoenixem mysle ze powalcze około stycznia, licze ze bede mogł skorzystać z doświadczeń ;)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)