Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-06-13 09:46:40

  mAg - Członek DUG

mAg
Członek DUG
Skąd: Mrągowo
Zarejestrowany: 2004-12-23
Serwis

Sarge neostrada

Witam :) ...

Mam taki problem zainstalowałem sobie Sarge-i386-netinstall wszystko ładnie pięknie - ale kiedy instaluje

eagle-usb-* to wszystko się ładnie instaluje - ale przy "Ładowanie modułu - ERROR" i koniec wrrr.... ktoś może zna rozwiązanie - może o czymś zapomniałem?

troche mnie tu nie było - miałem ciężkie chwile - broniłem tytułu inż - obroniłem się na 4+ :)

Pozdrawiam wszystkich i życze przyjemnych wakacji - ja właśnie sobie takie planuje - czyli ja, wędka i multum jezior w okolicy :P


.:: Linux connecting people :D ::.  Linux Registered User #358097 Debian GNU/Linux

https://linuxcounter.net/cert/358097.png

Offline

 

#2  2005-06-13 11:33:03

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Sarge neostrada

zmień wersję eagle na 2.0 lub 2.1.1


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#3  2005-06-17 11:15:34

  Kosh - Użytkownik

Kosh
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2005-06-12

Re: Sarge neostrada

A na jakim jądrze masz tego Sarge?

Offline

 

#4  2005-06-17 12:23:31

  FF - Członek DUG

FF
Członek DUG
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2004-12-23

Re: Sarge neostrada

Aby moduł się zładował musi on być skompilowany tą samą wersja kompilatora którą zostało skompilowane jadro. Najlepiej sciągnąc zrodła i zrobic ./configure && make && make install && eagleconfig.
Druga możliwośc to taka że nie masz w kernelu wkompilowanej obsługi usb, na dugu jest artykuł o instalacji neo i tam jest napisane co trzeba wkomilowac.

Osobiście polecam wszystkie opcje w sekcji usb wkomilowac jako moduł poniewaz pełno jest teraz sprzetu który działa na usb. Ktoś przyniesie jakąs zabawke i co ? znowu komilacja jadra bo potrzebna jest jakas opcja, a takto ładujesz potrzebny moduł i masz w pare sekund.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)