Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2005-06-09 17:20:23

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

teraz to sie wkurwiłem http://img17.echo.cx/img17/4492/emot921rp.gif

Offline

 

#27  2005-06-09 18:05:38

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

a nie mówiłem :))))


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#28  2005-06-10 10:45:41

  voti - Votisław Naczelnik

voti
Votisław Naczelnik
Zarejestrowany: 2004-04-18

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

BiExi proponuje usunąć możliwość umieszczania obrazków z podpisie i będzie sprawa załatwiona!!!

"Nie będzie winshit pluł nam w twarz"  :)


Registered Linux User #383763

Offline

 

#29  2005-06-10 12:44:10

  Fo - Użytkownik

Fo
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-05-29

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

hehe, to chyba hehehe, można by nazwać skrajnym rasizmem >:D


Klasyfikator wódki w świecie IT: 0.1 l - demo,0.25 l - trial version,0.5 l - personal edition,0.7 l - professional edition,1.0 l - network edition,1.75 l - enterprise,3 l - for small business,5 l - corporate edition,"klin" - Service pack

Offline

 

#30  2005-06-10 13:10:46

  rogos - Moderator

rogos
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-12

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

Nie no Rumi my Cie lubimy juz dales nam nauczke wroc do poprzednich okienek co? :)


http://img88.imageshack.us/img88/1856/imageslg0.png

Offline

 

#31  2005-06-10 14:22:37

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

hehe, to chyba hehehe, można by nazwać skrajnym rasizmem >:D

dokadnie o tym rasizmie nawoływałem już jakieś 700 postów temu ale nikt nei słuchał rasisty jedne ;)

... wroc do poprzednich okienek co?

nie mam linka do nich czeba było tamte zostawić :P

Offline

 

#32  2005-06-10 14:37:02

  Dantes - Użytkownik

Dantes
Użytkownik
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2005-05-28

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

Uważam, że Rumi nie powinien wywalać Loga Windowsa z podpisu, a teraz to nawet nie powinien!!!
Atakowanie Rumiego, przypomina mi początkujących linuksiarzy, których pierwszą rzeczą jest bluzganie na Windowsa, a tymczasem większość rzeczy które umieją zrobić potrafią właśnie jeszcze na Windowsie.
Całkiem niedawno większość z nas siedziała na Winie i robiła tam wszystko i każdy z nas coś mu zawdzięcza.....
Dla mnie Windows to fajne "konsola" do gier. Miałem ubaw setny na FALLOUTach BALDUR'Sach, THE LONGEST JOUNEY i jeszcze długo by wymieniać. Po prostu zacząłem używać Linuksa jak zdobyłem trochę wiedzy i  chciałem jej trochę poużywać. Dalej będę ładował Windowsa i giercował czasami to w przygodówkę to RPG. Nie przepadam za Bilem i Microsoftem za ich praktyki i kłamstwa ale cóż lubię Windowsa 2000 i lubię Linuksa. Źle by było jakby był tylko jeden wybór czyli żaden.

Jeżeli każecie Rumiemu usunąć logo Windowsa to sami np. przestańcie ściągać filmy i muzę z sieci, a piractwo powinno być dla was czymś obrzydliwym. Tak nie jest.

Ufff.....

Offline

 

#33  2005-06-10 14:48:47

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

nawoływałem już jakieś 700 postów temu

no właśnie Rumi jeśli się dobrze zastanowić to niewiele jest innych tematów na które się wypowiadasz ]:>
ciągle tylko bronisz tych swoich podpisów

ale z tym piractwem to już przesada. najlepiej wmieszajcie w to jeszcze religię i politykę to będzie dopiero kupa pierdolenia. a przecież sprawa jest bardzo prosta: windows to gówno, nie lubimy tego tutaj, więc drażni wszystkich że jakiś koleś wstawił sobie takie loga shita i pali głupa. to zresztą jest trochę tak jakby Rumi wsadził kij w gniazdo os i teraz ma jakieś dziwne pretensje, że jest wszędzie pokąsany


linux regd. user #248790

Offline

 

#34  2005-06-10 15:02:20

  Dantes - Użytkownik

Dantes
Użytkownik
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2005-05-28

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

Ja zawsze uważałem, że używanie Open Source powinno poszerzać horyzonty, a nie tworzyć sekty. Sekta Debianowców, Sekta Slackware, Sekta RedHAt i kłótnia bez sensu.
Wydaje mi się, że Linuksiarz powinien raczej reagować:
"Używasz Windowsa? Dlaczego, pokaż mi? A zobacz w Linuksie da się to też zrobić, czasami lepiej i nietrzeba za to zapłacić jeżeli nie chcesz, nic nie narzucam."
Ludzie!
"Pierdoleniem" jest narzucanie komuś czegoś bez sensu:)

Offline

 

#35  2005-06-10 15:15:25

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

hej Dantes, tam u góry możesz sobie przeczytać, jest napisane: "Forum Debian users Gang". dla mnie to oznacza, że jeśli tu wchodzisz (rejestrujesz się na tym forum etc) to nie jesteś pierwszym lepszym człowiekiem z ulicy, tylko że siedzisz w debianie.

wychodzi, że Rumi jest zagubioną owieczką, która popierdzieliła drzwi i wlazła nie tam gdzie trzeba.


linux regd. user #248790

Offline

 

#36  2005-06-10 15:16:40

  x-dos - Członek DUG

x-dos
Członek DUG
Skąd: United World
Zarejestrowany: 2005-04-10
Serwis

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

A czy my komuś narzucamy swoje poglądy? Tak czy siak jak komuś polecasz linuxa to MUSISZ mu również podać jakąś dystrybucję - ja polecam debiana bo sam tego używam i jest naprawdę świetnie wykonany. Piractwo? Przesadzasz - daj nam linki do darmowym filmów i muzyki na licnecnji GNU/GPL to wtedy przestane piracić te rzeczy - niestety takie życie. Ja poprostu wybieram mniejsze zło ;P Gdy uzywałem windowsa - praktycznie 99% danych były pirackie - teraz gdy uzywam linuxa ten procent spadł do poniżej 10% (tylko filmy i muzyka)

Offline

 

#37  2005-06-10 15:28:43

  zieciu - Członek DUG

zieciu
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-01-14

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

z Rumim to takie pierdolenie kotka. Wszyscy chca go na sile uszczesliwic i przekonac do Debiana, a on wcale nie wykazuje do tego wielkich checi. Rumi jest uzytkownikiem Windy i moderatorem na forum debiana... jakas niekonsekwencja???? o co wogole chodzi? Jesli wszyskich wkurza to dopiszcie do regulaminu ze na forum mozna uzywac tylko loga debiana i po krzyku. nie bedzie sie stosowal do regulaminu to mu dacie bana skoro to wszystkich uszczesliwi.


VUDU - Very Unprofessional Debian User:)

Offline

 

#38  2005-06-10 15:40:04

  Dantes - Użytkownik

Dantes
Użytkownik
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2005-05-28

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

Piractwo? Przesadzasz - daj nam linki do darmowym filmów i muzyki na licnecnji GNU/GPL to wtedy przestane piracić te rzeczy - niestety takie życie.

I Ty mówisz, że to ja przeszadzam?
Daj mi adres gdzie są darmowe merole i porszaki, nie mam somochodu. Czemu sobie mam nie ukraść?

rychu Wiem, że jest napisane "Forum Debian users Gang", znaczy że jak tu jestem to mam zakaz używania Windowsa? Wszyscy tutaj mają Debiana zainstalowanego jako jedyny system? (wiem, że pewnie tacy są ale czy wszyscy?) Ja mam aktualnie zainstalowanego Slackware, rozumiem, że nie mam prawa tu zaglądać? Albo mówić poglądy inne niż sekty? Nawet jak będę umiał pomóc osobie mającej problem, który wynika z Linuksa jako systemu a nie samego Debiana?

A geje mogą tu zaglądać cz też nie? (ja jestem hetero ale dobrze żeby wiedzieli)

Ale ale, panowie chyba się za bardzo zapędzamy, jeszcze będzie FLAME....
Ja w sumie ma lepsze rzeczy do roboty niż się zastanawiać czy logo jest złe czy nie, dlatego pozwolicie że juz sobię odpuszczę ten temat. Jak ktoś jest tym zawiedziony albo miał ochotę na walkę z niewiem czym, to może uznać że stchórzyłem i mieć satysfakcję z "wygranej".

Offline

 

#39  2005-06-10 16:04:51

  rogos - Moderator

rogos
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-12

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

Dantes napisał:

Jak ktoś jest tym zawiedziony albo miał ochotę na walkę z niewiem czym, to może uznać że stchórzyłem i mieć satysfakcję z "wygranej".

Co Ty za głupoty opowiadasz jak by to byla jakaś walka to normalnie legalnie admnistratorzy by usuneli te logo. Tu nie chodzi o to czy komuś zakażemy używać windowsa to jest forum debiana i nie mozemy pozwolić aby "wkradały" sie tu inne systemy... mi za bardzo to BSD sie tez nie podobało ale nie ja tu rzadze a w ostateczności w koncu to unix... no ale windows to juz wogole przesada...

Dantes napisał:

I Ty mówisz, że to ja przeszadzam?
Daj mi adres gdzie są darmowe merole i porszaki, nie mam somochodu. Czemu sobie mam nie ukraść?

Nikt nie mówi o czymś takim ale możesz iść narysować sobie na kartce(skopiować) i w domu zbudować nowy jesli tego nie bedziesz sprzedawał to nikt nie bedzie miał do Ciebie pretensji...[/b]


http://img88.imageshack.us/img88/1856/imageslg0.png

Offline

 

#40  2005-06-10 16:09:58

  Dantes - Użytkownik

Dantes
Użytkownik
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2005-05-28

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

rogos


Dantes napisał:

I Ty mówisz, że to ja przeszadzam?
Daj mi adres gdzie są darmowe merole i porszaki, nie mam somochodu. Czemu sobie mam nie ukraść?

Nikt nie mówi o czymś takim ale możesz iść narysować sobie na kartce(skopiować) i w domu zbudować nowy jesli tego nie bedziesz sprzedawał to nikt nie bedzie miał do Ciebie pretensji...[/b]

Nakręć sobie film z kolegami i załóż zespół muzyczny i wiesz co, będziesz to mógł nawet sprzedać, chyba że ktoś Ci to ukradnie

Offline

 

#41  2005-06-10 16:16:44

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

Dantes tu nie chodzi o to co masz u siebie na desktopie, nikt ci tam nie zagląda. ale to jest forum debiana, na którym gadamy o debianie, zatem shity nie są tu mile widziane

ja też mam shita w domu - bo muszę mieć. ale się tym nie chwalę i nie obnoszę na forum, gdzie się tego shita nie lubi. w przeciwieństwie do Rumiego, który zachowuje się trochę jak taki głupkowaty dzieciak. pewnie teraz siedzi i zaciera łapy, bo udało mu się zrobić zadymę. no i Dantes powiedz, czy ten koleś jest poważny?

a tak w ogóle, to o co my się kłócimy? chyba nie o tego durnia?


linux regd. user #248790

Offline

 

#42  2005-06-10 16:17:01

  BaB - Członek DUG

BaB
Członek DUG
Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2004-09-09

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

Patrzac czysto statystycznie Rumi jest najpopularniejszym uzytkownikiem DUG-a :)

Wg mnie powyzsza dyskusja o niczym, a Rumi zaciera rece.


Zarejestrowany użytkownik Linuksa #361563

Offline

 

#43  2005-06-10 16:47:52

  Dantes - Użytkownik

Dantes
Użytkownik
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2005-05-28

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

Dantes tu nie chodzi o to co masz u siebie na desktopie, nikt ci tam nie zagląda. ale to jest forum debiana, na którym gadamy o debianie, zatem shity nie są tu mile widziane

ja też mam shita w domu - bo muszę mieć. ale się tym nie chwalę i nie obnoszę na forum, gdzie się tego shita nie lubi. w przeciwieństwie do Rumiego, który zachowuje się trochę jak taki głupkowaty dzieciak. pewnie teraz siedzi i zaciera łapy, bo udało mu się zrobić zadymę. no i Dantes powiedz, czy ten koleś jest poważny?

a tak w ogóle, to o co my się kłócimy? chyba nie o tego durnia?

Mnie tam umieszczenie przez Rumiego Loga nie obraża, a wręcz przeciwnie uważam to za niezły dowcip:). Wydaje mi się to dosyć zabawne. I czy to Rumi jest głupkowatym dzieciakiem bo umieścił sobie logo czy my, którzy o tym dyskutujemy jak o przystąpieniu do UE.
Postanowiłem trochę obronić Rumiego, bo nic takiego nie robił. Gdyby tu właził i spamował reklamami Windowsa albo wychwalał Wina i pisał, że Debian to syf, to rozumiem. Ale podpalać się tak spowodu loga? W końcu podpis jest po to, żeby każdy mógł dać czemuś wyraz. Ja chciałem sobie wkleić logo Slackware, niestety nie chce mi się przesłać, ani z serwera ani z mojego kompa.

Offline

 

#44  2005-06-10 17:37:38

  x-dos - Członek DUG

x-dos
Członek DUG
Skąd: United World
Zarejestrowany: 2005-04-10
Serwis

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

Mylisz wartości nie fizyczne z fizycznymi. Jaka jest różnica wyprodukowania 100 takich samych samochodów a 100 takich samych utworów - utwór zrobisz jeden a kolejne 100 powielasz z bliskim zeru kosztem w przeciwieństwie do samochodu. Źle porównałeś. Co ma piernik do wiatraka?

Offline

 

#45  2005-06-10 17:46:49

  wepster - Site Admin

wepster
Site Admin
Skąd: gorlice
Zarejestrowany: 2005-02-07
Serwis

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

rumi - usmiech :D
http://dug.net.pl/bajer/shit.jpg


wepster
jeden z trojki
wepster@ciasny.net

Offline

 

#46  2005-06-10 17:57:51

  Dantes - Użytkownik

Dantes
Użytkownik
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2005-05-28

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

Mylisz wartości nie fizyczne z fizycznymi. Jaka jest różnica wyprodukowania 100 takich samych samochodów a 100 takich samych utworów - utwór zrobisz jeden a kolejne 100 powielasz z bliskim zeru kosztem w przeciwieństwie do samochodu. Źle porównałeś. Co ma piernik do wiatraka?

Zlituj się uważasz, że programiści i np. artyści mają łatwiejszą pracę? Dlatego, że np piszę jedną książkę a potem drukuję 100.000???
Zresztą  samochód też się robi najpierw jeden projekt, a potem powiela. Praca zawsze jest czy się robi klocka czy Renoir'a, zawsze wiąże się z jakimś trudem. Bo jak osądzić co jest trudniejsze praca intelektualna czy fizyczna, wszyscy powinni dostawać pieniądze.

Proszę mogę już nie pisać pod tym tematem?
Niepotrzebnie dałem się znowu sprowokować, najpierw kretyńskie teksty na forum Slackware o Debianie, a teraz jakiś głupi znaczek w podpisie. Ja już sobie pójdę ok?

TYLE W WAS AGRESJI.... ;)

Pozdrawiam

Offline

 

#47  2005-06-10 18:07:06

  wepster - Site Admin

wepster
Site Admin
Skąd: gorlice
Zarejestrowany: 2005-02-07
Serwis

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

Ok, myślałem że będzie wesoło, a zrobiło się głupio - wątek zablokowany
:)


wepster
jeden z trojki
wepster@ciasny.net

Offline

 

#48  2005-06-10 19:00:39

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

rumi - usmiech :D
http://dug.net.pl/bajer/shit.jpg

to już było wczoraj nei podniecaj sie tak

hehe fajna dyskusja sie rozwineła dzięki chłopaki za obrone. Sami (administratorzy + ruchu) mnei prowokujecie a prubując mi jeszcze coś narzucać tylko sprawiacie że szyderski uśmiech pojawia sie na mojej twarzy, to czy wam sie coś podoba czy nei za bardzo mnie nei rusza.


EDIT: pozatym może administratorzy nei zauważyli ale niekturzy jako hasła do profilu używają takiego samego jak do root kadu poczty i kto wie jeszcze czego, Wielkim hamstwem jest sie bawić naszymi danymi

Offline

 

#49  2005-06-10 21:53:43

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

do hasel nie mamy dotepu tylko do sum kontrolnych z hasel to wiesz nie masz sie o co zucac....

Pozatym manifestowanie tego ze uzywasz windowsa i wychwalanie sie na forum dotyczacym *unix'a nie jest na miejscu....

moje odczcia sa takie ze chesz zwrucic uwage na siebie tym logiem... zamiast zaczac sie zachowywac normalnie....

Offline

 

#50  2005-06-10 22:33:37

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Czy rumi powienien usunac loga shit'a z swojego podpisu?

do hasel nie mamy dotepu tylko do sum kontrolnych z hasel to wiesz nie masz sie o co zucac....

ja si enie żucam ja zauważam waszą nieuprzejmość (mieszanie w profilach)

Pozatym manifestowanie tego ze uzywasz windowsa i wychwalanie sie na forum dotyczacym *unix'a nie jest na miejscu....

nie wychwalam sie i nic nei manifestuje to wy robicie z tego cyrk ja zaznaczam że używam windowsa i że nei jestem do niego nastawiony anty jak większość

moje odczcia sa takie ze chesz zwrucic uwage na siebie tym logiem... zamiast zaczac sie zachowywac normalnie....

hehe normalnei w moim przypadku to jest właśnei normalnie a zwracacie uwage na mnie wy sami kufa już 3 temat otworzyliście j aich nei zakładałem w opisie moge mieć co chce, czy ja tam gołe dupy wystawiam ?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)