Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#51  2007-06-19 09:59:07

  chyl-o - Członek DUG

chyl-o
Członek DUG
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2006-04-04
Serwis

Re: kobiety????

pasqdnik u mnie jak napisałem na drugiej stronnie tematu jest bardzo podobnie.

A ja kobiety nie mam :P

ale jesteś hetero?

eee jak dla mnie to ma niewiele do siebie, czytając post zbooja pomyślałem sobie, hmm, nikt mu rano nie powie zaraz po przebudzeniu - "Weź się idź umyj bo śmierdzisz piwskiem" ;) ale żeby od razu hetero?

Trochę może rozmyję, ale widzę, że działa polityka obecnego rządu, skupianie uwagi na rzeczach mniej istotnych,  a pozostawianie w cieniu tych naprawdę ważnych, a może nie tyle ważnnych ale poważniejszych od tych pierwszych. Jak dla mnie zająć się sprawą homoseksualistów raz a dobrze i wreszcie z tym skończyć, zamknać temat i patrzeć jak rozwija się w nowych realiach. Zakazać tych durnych przemarszów równości czy jak to tam się nazywa, ograniczyć w pewien sposób takich ludzi( wiadomo, od razu nadmienię żeby nie było niejasności - zero ślubów, adopcji etc ) i koniec, zająć się czymś innym. Co da ludziom trochę lepsze samopoczucie, lepsze warunki życia( wiem że się cały czas o tym mówi, ale ciągle myślę, że to w końcu zostanie spełnione ), żeby nie było jak teraz jak się jedzie rano autobusem i patrzy na ludzi to wszyscy mają wyraz twarzy jakby chcieli powiedzieć - "Shit..."


Registered Linux User: #417111
http://chyl.org/pub/images/dug_button.png

Offline

 

#52  2007-06-19 11:20:24

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16

Re: kobiety????

jak by ludzie tyle szumu kolo tego nie robili to nie bylo by problemow z marszami, slubami itd. a tak to masz
w irlandii sie otym nie mówi choc sprawnych inaczej jest tu wiecej niz w polsce ale nikt problemu nie robi poprostu sa jak mi w droge nie wchodza to mam to gdzies POLSKA sie jeszcze dlugo bedzie uczyc TOLERANCJI
nie tylko dla pedalow przyjdzie czas sie uczyc tolerancji dla obcokrajowcow i to nie dlugo

jestem hetero


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#53  2007-06-19 12:08:41

  T.N. - Użytkownik

T.N.
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-09-01

Re: kobiety????

Ja tu czegoś nie rozumiem. Jak kobieta używa Windowsa i jest zadowolona to niech używa Windowsa. Po ją na siłę "uszczęśliwiać"? W imię jakiejś idei? Bez sensu. Zresztą oddzielny system to całkiem dobre rozwiązanie, jeszcze lepszym jest oddzielny komp. A po ewentualnej przesiadce to może Cię czekać tylko seria pytań jak ustawić piękną papeterię w e-mailach, animowanego pieska na pulpicie itp.

Offline

 

#54  2007-06-19 13:09:22

  terefere - Członek DUG

terefere
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: kobiety????

Ja tu czegoś nie rozumiem. Jak kobieta używa Windowsa i jest zadowolona to niech używa Windowsa. Po ją na siłę "uszczęśliwiać"? W imię jakiejś idei? Bez sensu. Zresztą oddzielny system to całkiem dobre rozwiązanie, jeszcze lepszym jest oddzielny komp. A po ewentualnej przesiadce to może Cię czekać tylko seria pytań jak ustawić piękną papeterię w e-mailach, animowanego pieska na pulpicie itp.

To działa w dwie strony kobieta, której nie uszcześliwisz na siłe za pomocą linuksa bedzie biegać do ciebie bo sie popsuło... kobieta którą uszczęliwisz na siłe będzie biegać do ciebie bo nie wie jak to się robi.
Tak czy inaczej będzie biegać... oczywiście nie każda :)

[OT]
Co do tolerancji na szczęśćie nasz kochany kraj to nie ameryka ani nie holandia więc podwójnych tatusiów mam nadzieje ze za swego zycia nie zobacze co do tolerancji dla obcokrajowców tez czasami trudno jest o nią zwłaszcza gdy niemiec, żyd(nie mam nic do ich religii, dla mnie niech se chodzą po ulicach)upomina sie o kawałek polski, bo babcia jego babci, albo dziadek jego dziadka, był skrzywdzony przez jakiegoś polaka jest nie do przyjęcia Zwłaszcza że z tym polakiem niewiele mnie łączy.
[/OT]


Nigdy się niektórych rzeczy nie dowiesz, jeśli na niektóre pytania samemu sobie nie odpowiesz - STFW

Offline

 

#55  2007-06-19 13:21:12

  chyl-o - Członek DUG

chyl-o
Członek DUG
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2006-04-04
Serwis

Re: kobiety????

Ja tu czegoś nie rozumiem. Jak kobieta używa Windowsa i jest zadowolona to niech używa Windowsa. Po ją na siłę "uszczęśliwiać"? W imię jakiejś idei? Bez sensu. Zresztą oddzielny system to całkiem dobre rozwiązanie, jeszcze lepszym jest oddzielny komp. A po ewentualnej przesiadce to może Cię czekać tylko seria pytań jak ustawić piękną papeterię w e-mailach, animowanego pieska na pulpicie itp.

Wszystko to kwestia czasu, po pewnym czasie przyzwyczai się, a Ty możesz zawsze pomóc, wiadome że na początku nie dasz jej wszystkiego co by chciała, ale sukcesywnie coraz więcej rzeczy będzie miała pod ręką i coraz rzadziej będzie się zwracać z prośbą o pomoc.

Gdzieś czytałem, że ludzie nie posiadają czegoś takiego jak gejowy-gen, więc jest to choroba nabyta, a jeśli jest to choroba nabyta, to da się to leczyć, więc zamiast tolerowac powinno się skupić na tym? Jak uważacie ?


Registered Linux User: #417111
http://chyl.org/pub/images/dug_button.png

Offline

 

#56  2007-06-19 13:36:56

  szczypior88 - Członek DUG

szczypior88
Członek DUG
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-02-06
Serwis

Re: kobiety????

Gdzieś czytałem, że ludzie nie posiadają czegoś takiego jak gejowy-gen, więc jest to choroba nabyta, a jeśli jest to choroba nabyta, to da się to leczyć, więc zamiast tolerowac powinno się skupić na tym? Jak uważacie ?

to że rozpracowaliśmy ludzki genom, nie znaczy że wiemy co poszczególne sekwencje kodują, w jakich okolicznościach dany gen będzie aktywny, oraz jakie czynniki spowodowały wzrost tudzież spadek jego aktywności. w związku z tym (moim skromnym zdaniem) wypowiadanie się, że "nie ma genu homoseksualizmu" jest tezą wysoce ryzykowną głównie ze względu na ilość substancji które mogą wpłynąć na ekspresję genu. no i oczywiście musimy wziąć jeszcze pod uwagę ewentualne spontaniczne mikromutacje o nieprzewidywalnych skutkach :P


http://www.szczypior88.republika.pl/cwp.gif
pozdrawiam
szczypior

Offline

 

#57  2007-06-19 13:44:15

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: kobiety????

ale ładnie rozmyty temat od kobiet do gejów Brawo panowie jesteście ładnie popaprani ;p

Offline

 

#58  2007-06-19 13:48:13

  szczypior88 - Członek DUG

szczypior88
Członek DUG
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-02-06
Serwis

Re: kobiety????

dla każdego coś miłego ;)


http://www.szczypior88.republika.pl/cwp.gif
pozdrawiam
szczypior

Offline

 

#59  2007-06-19 15:31:11

  T.N. - Użytkownik

T.N.
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-09-01

Re: kobiety????


Gdzieś czytałem, że ludzie nie posiadają czegoś takiego jak gejowy-gen, więc jest to choroba nabyta, a jeśli jest to choroba nabyta, to da się to leczyć, więc zamiast tolerowac powinno się skupić na tym? Jak uważacie ?

Co to w ogóle znaczy "powinno się skupić na leczeniu"? Czy Ci ludzie zostali już ubezwłasnowolnieni? Albo zmienili się w szczury doświadczalne? Nawet jeżeli teoretycznie uznać homoseksualizm za chorobę (co przy obecnym stanie wiedzy jest nieuprawnione, ale wiadomo - każda definicja to pewna umowa, więc dla potrzeb ideologii można nawet przedefiniować trójkąt na figurę z pięcioma kątami i będzie git) to niewyobrażam sobie, żeby jakieś nawiedzone grupy, "głosy w twoim domu" itp. miały decydować o takim "leczeniu".

Inna sprawa, że cała "dyskusja" wokół tego typu spraw toczy się w praktyce wyłącznie dla rozrywki "dyskutantów". Bo nikomu tak naprawdę nie zależy na wypracowaniu sensownego porozumienia, które nie naruszałoby autonomii żadnej ze stron, a jedynie na wzajemnych prowokacjach. "Normalni" podjudzają "równych", "równi" "normalnych" i tak cała machina się kręci dostarczając przy okazji "smaczków" dla coraz to bardziej stabloidyzowanych mediów. Jak dla mnie obie grupy paradowych ekstremistów mają nierówno poukładane.

Offline

 

#60  2007-06-19 16:21:05

  Ryszard - Piwo DUG

Ryszard
Piwo DUG
Skąd: Zadupia
Zarejestrowany: 2006-06-30

Re: kobiety????

Moja zona lubi mandrakelinux 10.1 i kubuntu 6.10
bo jest fajne kde i cała jej wiedza Jej tylko chodzi o to by było klik klik i nei muliło i nie wyskakiwały jakies dziwne okienka warning blabla


http://img196.imageshack.us/img196/3770/freebsde.jpg

Offline

 

#61  2007-06-19 17:21:28

  Zbooj - Dark Sith

Zbooj
Dark Sith
Skąd: Siedziba Wszelkiego Zła
Zarejestrowany: 2005-07-28

Offline

 

#62  2007-06-19 18:19:17

  owca - Członek DUG

owca
Członek DUG
Skąd: Szczerców
Zarejestrowany: 2007-01-30
Serwis

Re: kobiety????

A ja kobiety nie mam :P

Ja też ale to kwestia czasu. Jak już znajdę to będzie w konsoli pracowała. Przeglądarka Lynx jest, komunikator też, mplayera i odtwarzacz konsolowy również się uruchomi no i jakże funkcjonalny edytor vim. Czego więcej do życia potrzeba? Na pewno będzie zadowolona. Po co jej jakieś kde i durne tapetki? Na tło się strzeli ładny różowy kolor i niebieskie literki. Wszystko będzie chodziło szybko i bezbłędnie. Po prostu luksus. Żadna tak nie będzie miała.

Offline

 

#63  2007-06-19 18:34:20

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: kobiety????

owca - powodzenia predko nie znajdziesz takiej panny...

P.S> dziewczyna 9przyszla zona) mojego brata pracuje na linuxie przynajmniej widzialam jak strony u mojego brata w konqerorze ogladala :P
... to u nas rodzinne....

Offline

 

#64  2007-06-19 18:42:07

  szczypior88 - Członek DUG

szczypior88
Członek DUG
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-02-06
Serwis

Re: kobiety????

Jak już znajdę to będzie w konsoli pracowała.

ciekawe masz kryteria wyboru ;P


http://www.szczypior88.republika.pl/cwp.gif
pozdrawiam
szczypior

Offline

 

#65  2007-06-19 18:48:46

  owca - Członek DUG

owca
Członek DUG
Skąd: Szczerców
Zarejestrowany: 2007-01-30
Serwis

Re: kobiety????

owca - powodzenia predko nie znajdziesz takiej panny...

Może być mężatka.

Offline

 

#66  2007-06-19 19:00:20

  harry666t - Członek DUG

harry666t
Członek DUG
Zarejestrowany: 2007-01-28

Re: kobiety????

panowie,

rozwalacie mię :D


[ /\/\/\ o_0 ----->>>       Ascii Art Userbar User ]

"steal and steal and steal some more and give it to all your friends and keep on stealin'"
- Reznor

Offline

 

#67  2007-06-19 19:11:31

  Zbooj - Dark Sith

Zbooj
Dark Sith
Skąd: Siedziba Wszelkiego Zła
Zarejestrowany: 2005-07-28

Re: kobiety????

Jak już znajdę to będzie w konsoli pracowała. Przeglądarka Lynx jest, komunikator też, mplayera i odtwarzacz konsolowy również się uruchomi no i jakże funkcjonalny edytor vim. Czego więcej do życia potrzeba? Na pewno będzie zadowolona. Po co jej jakieś kde i durne tapetki? Na tło się strzeli ładny różowy kolor i niebieskie literki. Wszystko będzie chodziło szybko i bezbłędnie. Po prostu luksus. Żadna tak nie będzie miała.

Takiego doboru naturalnego to nawet Darwin nie przewidział :D

Offline

 

#68  2007-06-19 19:15:09

  owca - Członek DUG

owca
Członek DUG
Skąd: Szczerców
Zarejestrowany: 2007-01-30
Serwis

Re: kobiety????

czytałem że jak kobieta często korzysta z windowsa i się ją zapyli to potem rosną gorsze dzieci.

Offline

 

#69  2007-06-19 19:21:06

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: kobiety????

czytałem że jak kobieta często korzysta z windowsa i się ją zapyli to potem rosną gorsze dzieci.

rotfl


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#70  2007-06-19 19:38:40

  szczypior88 - Członek DUG

szczypior88
Członek DUG
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-02-06
Serwis

Re: kobiety????

czytałem że jak kobieta często korzysta z windowsa i się ją zapyli to potem rosną gorsze dzieci.

to niezła hybryda z niej musi być :P to już nie tylko połączenie między gatunkami, ale między królestwami :P


http://www.szczypior88.republika.pl/cwp.gif
pozdrawiam
szczypior

Offline

 

#71  2007-06-19 21:00:16

  Lorenzo - Moderator

Lorenzo
Moderator
Zarejestrowany: 2005-12-23

Re: kobiety????

Przepraszam przesadziłem.

Offline

 

#72  2007-06-19 21:40:37

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: kobiety????

Lorenzo - szczyt chamstwa!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#73  2007-06-19 22:35:35

  pasqdnik - Pijak ;-P

pasqdnik
Pijak ;-P
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-06

Re: kobiety????

Się kiedyś po pijaku mówiło : "byle 3 dziury miała" ... :)


Dum spiro - spero ...
pozdrawiam, pasqdnik

Offline

 

#74  2007-06-20 01:19:24

  adam05 - Adamin

adam05
Adamin
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-12-15
Serwis

Re: kobiety????

czytałem że jak kobieta często korzysta z windowsa i się ją zapyli to potem rosną gorsze dzieci.

Tak też to czytałem.Takie dzieciaki często chorują, są powolne, ułomne, wrażliwe, mało komunikatywne, wiele z nich popełnia samobójstwo, ale są dość ładne :)


Wszedzie dobrze, ale w 127.0.0.1 najlepiej...

Offline

 

#75  2007-06-20 01:43:10

  adam05 - Adamin

adam05
Adamin
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-12-15
Serwis

Re: kobiety????

E tam, najważniejsze by miała otwór :P
A jak będzie nawet brzydka to się ją weźme na pieska i po problemie - geby nie zobaczysz :P

http://www.grimmemennesker.dk/data/media/2/49471.jpg http://www.grimmemennesker.dk/data/media/2/charming-smil.jpg http://www.grimmemennesker.dk/data/media/2/superwoman.jpg http://www.grimmemennesker.dk/data/media/2/female-smoker.jpg

Dawaj Lorenzo !!! Dawaj :D


Wszedzie dobrze, ale w 127.0.0.1 najlepiej...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)