Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-03-19 10:12:23

  repsky - Użytkownik

repsky
Użytkownik
Skąd: warszafka
Zarejestrowany: 2005-02-22

późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

Kochamy polskie budownictwo PRL!!!!
1. włącze pralke kompa mikser i telewizor wywala korki!!!
2. Nie mam obrazków na scianach bo zawsze z którejś strony odstaja i głupio to wygląda.
3 nie mam problemu za to włacience wszystko co sie tam wyleje od razu spływa pod pralke:)


LOT a to nie wszystko......................


działa??- e nie zdawało mi sie!!:)

Offline

 

#2  2005-03-19 18:53:23

  shagi - Użytkownik

shagi
Użytkownik
Skąd: Szymbark
Zarejestrowany: 2005-01-19
Serwis

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

To gdzie Ty mieszkasz, że się tak spytam ??????

Offline

 

#3  2005-03-19 19:39:39

  SilentMan - Użytkownik

SilentMan
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2004-10-14
Serwis

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

Blok w którym mieszkam zapewne też pamięta czasy PRL, ale takich problemów tu nie mamy ;D

Offline

 

#4  2005-03-19 22:19:53

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

a u mnie się zdażają :[

np. wczoraj ni z tego, ni z owego w moim pionie (11 pięter) blackout - no i trzeba było zejść do piwnicy i wymienić bezpiecznik... następnym razem chyba go, ****, zadrutuję na gwoździa :>

obrazki jako tako wiszą, ale jak sąsiad jakiś czas temu robił sobie kafelki w łazience to był gruby film. przy podłodze równiutko, elegancko, a na wysokości 1,5 m warstwa kafelek wystawała już 10 cm od ściany. usterka na tvn to amatorszczyzna ;] no więc wyrzucił poziomnicę w pizdu, przykręcił do ściany płyty gipsowe i na to dopiero kafelki

no i po 25 latach wreszcie (!!!) zarządca budynku raczył wymienić windę, bo w poprzedniej podłoga już była ostro przerdzewiała od psich szczyn.


linux regd. user #248790

Offline

 

#5  2005-03-19 23:28:53

  shagi - Użytkownik

shagi
Użytkownik
Skąd: Szymbark
Zarejestrowany: 2005-01-19
Serwis

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

Jednym słowem Rychu ŻYĆ NIE UMIERAĆ... teżmieszkałem przez 14 lat w bloku.. co prawda na 1 piętrze ale było... teraz domek i pełen luz..

Offline

 

#6  2005-03-20 09:18:18

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

Ja się urodziłem w 55, blok oddano w 55, czyli mieszkam w nim od początku. Ludzie co tu jeż nie było - od sąsiadki wariatki która hoduje 7 kotów, które srają i szczają na potęgę. Dawniej na dachu była pożądna PRL-owska dachówka, ktoś chciał przerobić strychy na mieszkania, no to przerobili, dachówkę zabrali (ktoś ma na chałpe), dali blache i teraz wszystkim cieknie.
Na szczęście pode mną dawniej był sklep meblowy a teraz zrobili Kredyt Bank. Mówię na szczęście po zaczynam wiercić.........  :))


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#7  2005-03-20 09:36:49

  wepster - Site Admin

wepster
Site Admin
Skąd: gorlice
Zarejestrowany: 2005-02-07
Serwis

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

ja tez mieszkam w 25 letnim bloku ale co do instalacji to niemam problemu juz od 2 lat bo tata wymienial wszystko jkao elektronik(wszystkie kable w scianach byly wukuwane na nowo i tabliica z bezpiecznikami taka bardziej wypasiona)ale np jak sie idzie przez najwiekszy pokuj to czc ze sie najpierw shodzi w dol a potem wychodzi do go ry spowrotem
jednak najleprza rzecza w moim bloku to sa rodziny sasiedzkie rodziny (2 rodzinki swirow) jedni sie caly czas leja a u drugij pija i pies leje ;]


wepster
jeden z trojki
wepster@ciasny.net

Offline

 

#8  2005-03-20 11:23:45

  repsky - Użytkownik

repsky
Użytkownik
Skąd: warszafka
Zarejestrowany: 2005-02-22

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

ja tam mieszkam w warszafce gmina centrum:) HAHHAHA. mój blok ma 50 lat

Standard to wojskowi emeryci. Jak chodziałem kto ma ochote na tani net to widziałem lepsze cuda:)

Np. sąsiad pode mną ma ma w całym mieszkaniu do polowy ściany zielona lamperie:)
okazało sie że sąsiad nademną od 2 lat nie ma wody w łazience bo kiedyś przyszli mu zakrecili jak coś robili a potem mu nie odkrecili on nie wiedział jak i zkuchni targał wode by sie umyć choć chyba nie robił tego za często bo klepało ostro!!!!

Sąsiadka na dole hoduje buldogi na 40 m2 ma 4 samce i 4 samice + cały przybytek zawsze cały blok wie jak dostaje paczke od listopnosza:)

ze dwa lata temu był też niezły manewr:) sąsiadowi na górze wazon z wodą upadł na środku pokoju a u mnie sufit spadł z żyrandolem:)

blok ma 5 pieter i winde drewnianą:)


działa??- e nie zdawało mi sie!!:)

Offline

 

#9  2005-03-22 01:52:48

  oress - Użytkownik

oress
Użytkownik
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2004-09-06

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

Od 88-go mam dupną chawirę, łącznie jakieś 260 m2, ale pamiętam czasy jak mieszkało się na strasznym zadupiu, gdzie woda była w studni, grzało się ja na piecu i kompało się w balii z wodą :))
No a wychodek był na podwórku i zimą strasznie pizgało w zadek. Byłem wtedy bardzo małym dzieciakiem i sam sie dziwię jak to zniosłem. Pamiętam po tym jeszcze kilka latek w 4-ro piętrowym bloku w jakimś ciasnym M1 i krwawe jatki w piaskownicach i na placu zabaw :))


Linux register user: #369347
http://img.uptime-project.net/img/12/95717.png http://img.uptime-project.net/img/2/53561.png

Offline

 

#10  2005-03-22 08:50:21

  Kowall_ptk - wieczny student

Kowall_ptk
wieczny student
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2005-02-17

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

Ja od zawsze mieszkałem na wsi spokojnej, gdzie rano można było się obudzić i stwierdzić, że nie ma się sztahet, bo impreza...


W Linuksie się da, tylko trzeba wiedzieć jak!

Offline

 

#11  2005-03-22 11:37:54

  zieciu - Członek DUG

zieciu
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-01-14

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

na wsi spokojnej, gdzie rano można było się obudzić i stwierdzić, że nie ma się sztahet, bo impreza...

Heh witam w klubie:] ja mieszkalem w luksusach ze starszymi, ale jakies 3 lata temu bylem jedynym chetnym w rodzinie do wziecia spdku po dziadkach, i mam teraz wlasny domek ktory sobie pomalu remontuje. Niezla masakra, ale mam juz jeden ladny pokoik, prawie wyremontowana lazienke i calkiem nowy dach. Za to kuchnia weglowa. Dobrze ze na obiadki jezdze do mamy bo bym w zycia na tym nic nie ugotowal:] No i centralne tez weglowe... :(
A w blokach mieszkalem w czasach swojego dzicinstwa w Katowicach i wiem ze bardzo sobie chwalilem, tylko ze rodzicom sie powrotu do natury zachcialo jak mialem 12 lat i musialem sie pozegnac z kolegami z osiedla:(


VUDU - Very Unprofessional Debian User:)

Offline

 

#12  2005-03-22 11:46:06

  shagi - Użytkownik

shagi
Użytkownik
Skąd: Szymbark
Zarejestrowany: 2005-01-19
Serwis

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

Wiadomo NIE MA JAK IESZKANIE NA WSI.... lato wakacje, człowiek by pospał na maxa to od 7 słychać przez uchylone okno jak śasiąd w polu zapitala traktorem i spać nie daje.. COŚ PIĘKNEGO

Offline

 

#13  2005-03-22 12:25:49

  Kowall_ptk - wieczny student

Kowall_ptk
wieczny student
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2005-02-17

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

shagi, a KTO W POLSCE MA TRAKTOR??


W Linuksie się da, tylko trzeba wiedzieć jak!

Offline

 

#14  2005-03-22 14:54:23

  zieciu - Członek DUG

zieciu
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-01-14

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

Moj sasiad ma:] Czarny ciagnik pojemnosc 2400 7.1 ma do setki. Ale ta maszynka jest cichutka w porownaniu z pila spalinowa ktora uwielbia przycinac galazki pod moim oknem o 6 rano w sobote:]
A tak swoja droga wpuscil mnie kiedys do swojego New Hollanda:) fajne radyjko, klima, komfort wyzszy niz w wiekszosci samochodow jakimi jezdzilem.


VUDU - Very Unprofessional Debian User:)

Offline

 

#15  2005-03-22 23:09:24

  shagi - Użytkownik

shagi
Użytkownik
Skąd: Szymbark
Zarejestrowany: 2005-01-19
Serwis

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

Drogi Kowallu_.... traktor - czyli ciągnik w Polsce ma większość rolników na wsi. Jest to bardzo atrakcyjny sprzęt do wszelakich zastosowań zarówno w zimie jak i lecie.

U mnie większość sąsiadów mających ponad 1ha pola posiada takie cuda...co mi nie na rękę bo z samego rana już wyrczy jak cholera.

Na szczęście nie posiadam i nie myśle o takim nowoczesnych sprżecie.

Offline

 

#16  2005-03-24 14:01:17

  repsky - Użytkownik

repsky
Użytkownik
Skąd: warszafka
Zarejestrowany: 2005-02-22

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

Cuda jak cuda. Średni wiek ciągnikla w polsce to 50 lat.
Dzisiejsze claasy czy nwewhollandy to są wypasy. Ale np wole takie samoroby:)

Ala 4 koła sielnik skrzynia biegów rama i działa:) to dopiero są śmieszne pojazdy:)

Ze dwa razy widziałem już wóz drabiniast z silnikiem:) A jaki hałas tam jest :)

A co do hałasu z rana to w warszafce w normie jest 5 rano podjeżdzą smieciarka i ....................................................

wole nie konczyć dzieje sie wszystko panowie jak na złość chyba przez 30 minut wojują z 4 kontenerami. I słychać tylko HOP SIUP URWAĆ JAKI PEŁNY..............

Ktoś narzeka na traktory?? wolne żarty!!!


działa??- e nie zdawało mi sie!!:)

Offline

 

#17  2005-03-24 15:57:37

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

he był kiedyś taki rzut sobota 6 rano, lato, ja sobie śpie przy otwartym oknie.  a tu podjechały 2 wozy straży pożarnej bo śmietnik się palił no i narobili przy tym hałasu w pizdu. a tak w ogóle to mieszkam przy jednej z ważniejszych arterii miasta :) zajebioza, jak od samego ranka wypchane ciężarówy skaczą po koleinach

wielkie miasto = wielki syf, ja to muffie...


linux regd. user #248790

Offline

 

#18  2005-03-24 21:56:04

  uszek - Członek DUG

uszek
Członek DUG
Skąd: Nisko
Zarejestrowany: 2004-06-25

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

A ja mieszkam w Nisku w bloku na 1 pietrze posiadam takze traktor ursus c330 ale nic poza tym:P sasiadów mam nawet nawet bo wogole ich nie widac na przeciwko jakas stara sasiadka jak powiem jej dzien dobry raz w tygodniu to ejst dobrze. Pode mna jechowa rodzinka cicho i nie rzucaja sie za bardzo, nade mna dziewczyna w moim wieku i jej tatus ktory wiecej przebywa w sklepie na piwku niz w domu, wyglada tak strasznie z przepicia ze szok a poza tym ma takie szybkie ruchy ze z zołwiem miałby problem na wyscigu. Poza tym wszytsko spoko jedynie chołota pod blokiem takie gowniarstwo 16-19 lat i czesto sa zadymy w tamtym roku na wakacjach jak sie bili blok z blokiem to takie cyrki były ze cos. Biegnie jeden łos do mojego bloku za nim jakichs 15 , za chwile patrze tych 15 spierdziela a za nimi biegnie ze 30 osiłków z mojego bloku a za nimi pałarze radiowozami. Podczas tych bojek to potrafili nosic przy sobie kije bejsbolowe noze itp. A nawet doszło do tego ze samochod uszkodzili płyta chodnikowa jak zaczeli sie rzuca, przez to nie ma 4 metry chodnika:(


Uszek
uszek7@poczta.fm
GG #4444331
Linux Registered User: #307434

Offline

 

#19  2005-03-25 09:20:15

  zieciu - Członek DUG

zieciu
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-01-14

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

u nas na wsi kiedy dwoch policjantow upomnialo 15 zuli spod sklepu i dostali wpierdal. Potem to byla jazda. Wioska zabita dechami a tu patrole co pol godziny, jak zlapali kogos na rowerze po piwku to od razu wywozili do Czestochowy na izbe razem z rowerem:] a potem musial zapychac spowrotem 20km:] i wogole cala wiocha przez pare miesiecy niezy wycisk dostala.  Pod koniec to jak czlowiek widzial patrol to od razu spierdalal, chocby nic nie mial na sumieniu... Ale od tamtej pory jakos sie na wsi uspokoilo:)


VUDU - Very Unprofessional Debian User:)

Offline

 

#20  2005-03-30 09:36:33

  repsky - Użytkownik

repsky
Użytkownik
Skąd: warszafka
Zarejestrowany: 2005-02-22

Re: późny gierek, wczesne rokokoko!!!- Czyli jak mieszkamy

arterie miasta ja mam widok na przelotówke przez warszawe tarse prymke 100 lecia!!
Ma to swoje lusy- Najlepsza miesjscówka na wyścigach w nocy:)
Ale i minusy Tuning ala wiertarka w tłumik jest dość uciążliwy!!!!!- a jakże często stosowany:)


działa??- e nie zdawało mi sie!!:)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)