Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-09-22 18:44:57

  jezoo - Dzięcioł

jezoo
Dzięcioł
Skąd: Z lasu
Zarejestrowany: 2005-09-02

SQUIRRELMAIL -> metoda logowania

Witam, mam pytanie, czy ktos moze wie w jaki sposob mozna zintegrowac logowanie do SQUIRRELMAIL?
juz tlumacze o co mi chodzi, mam strone na ktora mozna sie logowac ale rowniez posiadam na niej poczte i w/w webmaila i chodzi mi oto zeby po zalogowaniu user mogl odrazu przejsc do skrzynki a nie zeby mu kolejne okno logowania wyskakiwalo, jak grzebalem po plikach to dowiedzialem sie ze urzywa nastepujacych sesji logowania:

Kod:

$_SESSION['session_expired_post']
$_SESSION['session_expired_location']

ale to nie wystarcza, bo dalej krzyczy, ze user nie zalogowany.


LRU #480459

Offline

 

#2  2006-09-23 22:20:36

  bercik - Moderator Mamut

bercik
Moderator Mamut
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-23
Serwis

Re: SQUIRRELMAIL -> metoda logowania

mozesz sprobowac zrobic redirect na

Kod:

src/redirect.php?login_username=LOGIN&secretkey=PASSWORD

gdzie LOGIN i PASSWORD to login i haslo do systemu pocztowego (SquirrelMail)

przekierowanie oczywiscie nalezaloby zrobic metoda POST (przez przycisk formularza lub jakis pliczek posredniczacy php ktory by wstawial odopwiedni login i haslo i wysylal to do redirect.php z SquirrelMail) ... warto tez w https ...

PS1 o ile sie nie myle to SquirrelMail musi dostac login i haslo aby zalogowac sie przez IMAP a nie tylko miec ustawiona sesje ...

PS2 jako ze to moj pierwszy post to witam sedecznie wszystkich uzytkownikow forum !!!


"Wszyscy wiedzą, że czegoś zrobić nie można. Ale przypadkowo znajduje się jakiś nieuk, który tego nie wie. I on właśnie robi odkrycie." (A.Einstein)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)