Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#101  2007-11-26 09:37:07

  xanax - Członek DUG

xanax
Członek DUG
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2005-12-27

Re: Ile zarabiacie?

Ze tak z ciekawości z kąd te oferty ;]

Offline

 

#102  2007-12-27 11:46:31

  kamikaze - Administrator

kamikaze
Administrator
Zarejestrowany: 2004-04-16

Re: Ile zarabiacie?

xanax napisał(-a):

Ze tak z ciekawości z kąd te oferty ;]

Pewnie z kontowni ;] No ale bez żartów, też jestem ciekaw. Ale skoro pukają do drzwi to tylko otwierać i zmieniać prace na inną, lepszą. Ja w końcu zmieniłem i jest bez porównania, mogłem wcześniej to zrobić. Polecam.

Offline

 

#103  2007-12-27 17:44:52

  stepien86 - Członek DUG

stepien86
Członek DUG
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2006-03-26

Re: Ile zarabiacie?

Ja mam pytanko do osob ktore pracuja na stanowisku adminow: Czy Wy dostajecie jakas premie ?? Mam na mysli to ze np dostaliscie umowe o prace na caly eteat za np 2000zl. Czy stawki sa moze na gdziny liczone. I tu moje pytanie daje rade jakos przekroczyc ta magiczna stawke ktora istnieje w umowie? Bardzo mnie to zastanawia. Obecnie pracuje jako handlowiec i mam podstawe + % ze sprzedazy dla moich klientow. Wiadomo im wiecej ja sobie takich znajde tym wiecej kasiorki zarobie. Pytam poniewaz bardzo mnie interesuje posada admina i nie mam zbytnio przy obecnym stanowisku pracy douczac sie. Mam serwerek malej sieci w bloku, ale nic nowego na nim nie testuje ze wzgeldu na czas. Czy admin pracuje np 8-16? Czy np jest tel ze ma byc raz na 5 raz na 22 ? a tak z czystej ciekawosci ile mozna zarobic jako admin ;)


Dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez stepien86 (2007-12-27 17:45:30)


manual ponad wszysytko....konsola ponad manual

Debian GNU Linux

Offline

 

#104  2007-12-27 22:23:12

  aki - Użytkownik

aki
Użytkownik
Skąd: obecnie W-wa
Zarejestrowany: 2007-04-08

Re: Ile zarabiacie?

a ja sie tam wyłamie bo pracuje sobie na ulicy znaczy fire show  :) zarabiam gdziez w granicach 40-100  Euro dziennie i nienarzekam bo niemam nad soba szefa :) dodatkowa mała niekomercyjna siec na ktorej sie ucze :P kasa taka ze łacze sie zwraca ale userkow przybywa :)teraz w styczniu bedzie 6 nowych nienarzekam bo wiekszosc to znajomi i rozumieja jak cos sie posypie :) aczkolwiek od 3 miechow nic takiego niemialo miejca :)

pzdr aki


ktos kiedys powiedzial debian? ja odpowiedzialem czemu nie , i tak zostalo :)

linux register user #449139

>>>>>>>>sorki za błędy jestem dyslektykiem <<<<<<<<<<<<

Offline

 

#105  2007-12-28 22:47:48

  morys - Członek DUG

morys
Członek DUG
Skąd: podbeskidzie
Zarejestrowany: 2006-03-12

Re: Ile zarabiacie?

Robot_ napisał(-a):

Pracodawca daje tyle ile chce pracownik i ani grosza więcej.
Tyle ile wytargujesz to jest twoje. Czasem wyższa pensja nie zawsze oznacza wyższe dochody na czysto.
Lepiej zarabiać mniej w małej mieścinie niż więcej w dużych miastach, koszty utrzymania są dużo większe.
Jeśli chcesz podwyżke to pozostaje jedynie zmiana pracodawcy, obecny raczej z podwyżką się nie spieszy.

pozdr

I to bylaby prawie cala prawda.

Moge jedynie dodac, ze caly czas nalezy rozmawiac z szefem, lecz uwazac co sie mowi :)
Szef inwestuje , stwarza stanowisko pracy - wymaga.
Pracownik sumiennie pracuje , rozumie skad sie biora pieniadze na wyplate - prosi o podwyzke (od czasu do czasu).

Osobiscie w zasadzie juz nie zarabiam.
Zmeczony rozmowami z szefami - na rencie (700 PLN-ow) miesiecznie po 32 latach pracy w tym 14 lat dzialalnosci gospodarczej.
Dorabiam jak moge i gdzie moge.
Wykozystujcie swoje kazde 5 minut, bo sie juz nie powtorza !

Offline

 

#106  2008-04-01 12:11:27

  debianus_userus - Członek DUG

debianus_userus
Członek DUG
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-08-29
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

Administrator Windows Server 2003, AD, Exchange 2007, VMware Infrastructure 3.
3500 netto w Warszawie.

Ale...
Za mieszkanie place 1100 zł :/
Internet 120 zł
I juz tak wcale nie jest fajnie :(

P.S. Debianka jednak w pracy nie mam i nie bede mial :( jedziemy w 98% na Windows Server + 2% Solaris i AIX (ale ja tym nie administruje)

Ostatnio edytowany przez debianus_userus (2008-04-01 12:13:45)

Offline

 

#107  2008-04-01 12:26:25

  Zbooj - Dark Sith

Zbooj
Dark Sith
Skąd: Siedziba Wszelkiego Zła
Zarejestrowany: 2005-07-28

Re: Ile zarabiacie?

Ja obecnie kasuje 1200 zł jako hydraulik/sprzedawca/z-ca kierownika sklepu + dowody dźwięczności od klientów w postaci darów (kawy, czekolady itp. itd.) + jeszcze kompy ożywiam z martwych za jakies 300 zł / m-c. Skończe studia bedzie lepiej ;]

Offline

 

#108  2008-04-01 12:27:28

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

debianus_userus witam w gronie szczęśliwych użytkowników systemu windows server 2003 :D

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)