Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2006-09-08 15:33:43

  korbol - Członek DUG

korbol
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-04-29

Re: Zagadki

Jak można wyjść z pokoju mając dwie nogi i wrócić z powrotem z sześcioma?

W przypadku płci żeńskiej może to być kobieta po wyjściu, zaciążeniu (bliźniaki) i ponownym przyjściu przed upływem 9 miesięcy :]


Pozdrawiam

Offline

 

#27  2006-09-08 15:39:47

  Robot_ - Członek DUG

Robot_
Członek DUG
Skąd: Zabrzeg
Zarejestrowany: 2006-07-04

Re: Zagadki

Widzę, że wątków w tym temacie szybko przybywa :)
Ale chciałbym jeszcze wrócić do pierwszej zagadki


Tak naprawdę nie ma znaczenia, od którego stawu zaczniemy.

Wydaje mi się, że ma. Bo jeśli chce Piotr chce zacząć od stawu "tołpygi" i wyłowi tołpygę to jest wszystko OK - staw, z którego łowił nazwie "tołpygi i wzdręgi" a sąsiadów zamieni: "wzdręgi" na "tołpygi" a "tołpygi i wzdręgi" na "wzdręgi".
Jeśli natomiast z tego samego stawu ("tołpygi") wyłowi wzdręgę do staw, z którego łowił może zawierać "wzdręgi" ale można też zawierać "tołpygi i wzdręgi". Dlatego możliwe są dwa oznaczenia stawów, ale jak wiadomo tylko jedna możliwość jest w rzeczywistości poprawna.
Podobnie jak zacznie łowić ze stawu "wzdręgi". Dlatego, moim zdaniem, musi zacząć łowić ze stawu "tołpygi i wzdręgi" - tam dwuznaczności nie ma, możliwa jest tylko jedna opcja nazewnictwa.

Trzeba przyznać że zagadka jest pierwszorzędna.

Nie ma znaczenia kolejność, ponieważ:
-wszytkie tabhliczki są zle postawione:
Jeśli mam stawy
T   W    T/W
z pierwszego stawu łowimy rybe:
Jeśli T to może być T lub T/W, a że T jest źle to pozostaje tylko t/W
wstawiamy tam T/W, ponieważ W też jest żle postawiona to wstawiamy W na koniec a T jako drugi staw.
Zawsze jest tak, ze tabliczka z pierwszego stawu wylatuje a wstawiamy w to miejsce tabliczke z pozostałych stawów. Tam gdzie pozostała tabliczka zawsze jest źle wiec wstawiamy ją na puste miejsca, a tam wstawiamy tabliczke z pierwszego stawu.
działa to zawsze niezaleźnie od stawu.

____________________________________________
Troche matematyki :)

Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat Dziecko będzie 5 razy młodsze od matki
Pytanie:
Gdzie jest ojciec? To zadanie jest do rozwiązania i nie jest tak trudne, na jakie wygląda. Nie patrz na rozwiązanie, można je rozwiązać matematycznie.
Uwaga:
Pytanie "Gdzie jest ojciec" musisz dokładnie przeanalizować.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Offline

 

#28  2006-09-08 15:46:06

  X - Użytkownik

X
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-07-25

Re: Zagadki

Na przyszłej matce, albo pod - zależy jaką pozycję preferuje :) (wiek dziecka to -3/4 roku)


Jeśli mam stawy
T   W    T/W
z pierwszego stawu łowimy rybe:
Jeśli T to może być T lub T/W, a że T jest źle to pozostaje tylko t/W
wstawiamy tam T/W, ponieważ W też jest żle postawiona to wstawiamy W na koniec a T jako drugi staw.
Zawsze jest tak, ze tabliczka z pierwszego stawu wylatuje a wstawiamy w to miejsce tabliczke z pozostałych stawów. Tam gdzie pozostała tabliczka zawsze jest źle wiec wstawiamy ją na puste miejsca, a tam wstawiamy tabliczke z pierwszego stawu.
działa to zawsze niezaleźnie od stawu.

Ale jeśli ze stawu T wyłowi W?
Możemy wstawić tam T/W lub W - obie możliwości są poprawne:
I sytuacja:
T     -----   T/W   ---      W   - pierwotne oznaczenie
T/W  ---     W    -----    T    - oznaczenie po wyłowieniu z T wzdręgi
możliwe jest jednak też takie oznaczenie po wyłowieniu wzdręgi (II sytuacja)
W   -----       T    ---      T/W
           

Takiej dwuznaczności nie może być.


one shot performance action

Offline

 

#29  2006-09-08 16:02:51

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Zagadki

Widzę, że wątków w tym temacie szybko przybywa :)
Ale chciałbym jeszcze wrócić do pierwszej zagadki


Tak naprawdę nie ma znaczenia, od którego stawu zaczniemy.

Wydaje mi się, że ma. Bo jeśli chce Piotr chce zacząć od stawu "tołpygi" i wyłowi tołpygę to jest wszystko OK - staw, z którego łowił nazwie "tołpygi i wzdręgi" a sąsiadów zamieni: "wzdręgi" na "tołpygi" a "tołpygi i wzdręgi" na "wzdręgi".
Jeśli natomiast z tego samego stawu ("tołpygi") wyłowi wzdręgę do staw, z którego łowił może zawierać "wzdręgi" ale można też zawierać "tołpygi i wzdręgi". Dlatego możliwe są dwa oznaczenia stawów, ale jak wiadomo tylko jedna możliwość jest w rzeczywistości poprawna.
Podobnie jak zacznie łowić ze stawu "wzdręgi". Dlatego, moim zdaniem, musi zacząć łowić ze stawu "tołpygi i wzdręgi" - tam dwuznaczności nie ma, możliwa jest tylko jedna opcja nazewnictwa.

No tak, masz rację. Słabość w moje logice polegała na pozostawieniu zbyt wielu możliwości. Piotr złowił tołpygę w stawie "Tołpygi" i mógł być pewien, że może postawić tu tabliczkę "Tołpygi i wzdręgi", i pozostałych też mógł być pewien, ale jakby złowił wzdręgę to nie mógłby być pewien, w którym z pozostałych dwóch stawów są same tołpygi.

Chwilkę później:
Gdyby złowił wzdręgę w "Tołpydze", to nie mógłby wiedzieć, czy tu są same wzdręgi czy tołpygi i wzdręgi.

Dzięki za rewizję. :) Dopiero zaczynam się uczyć programowania, mam nadzieję, że z czasem nabiorę wprawy w logice.


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#30  2006-09-08 16:08:26

  X - Użytkownik

X
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-07-25

Re: Zagadki


Dzięki za rewizję. :) Dopiero zaczynam się uczyć programowania, mam nadzieję, że z czasem nabiorę wprawy w logice.

To nie rewizja :) - chciałem tylko skonsultować z wami czy mój tok myślenia jest prawidłowy. Tak już mam, że jak coś zacznę to lubię to ukończyć i wyjaśnić :)
A co do programowania to fakt - lepszej szkoły logiki niegdzie się nie znajdzie...

Nowy problem :)
Trzech gości zamówiło dużą Pizze. Wkrótce chłopak dostarczył pizze razem z rachunkiem na $30. Każdy dał mu banknot $10 i chłopak wyszedł. Kiedy chłopak oddaje kasjerowi te $30 ten mówi mu, że zaszła pomyłka. Rachunek powinien być tylko na $25, a nie na $30. Kasjer daje chłopakowi $5 i mówi mu żeby zaniósł je z powrotem trzem gościom, którzy zamówili pizze. W drodze do ich pokoju chłopak wpada na pewną myśl. Przecież oni nie dali mu napiwku, więc kalkulując iż i tak nie da się podzielić tych $5 na trzy równe części, on zatrzyma sobie $2 jako napiwek, a im zwróci $3. Chłopak puka w drzwi i jeden z gości otwiera. Chłopak wytłumaczył jaka zaszła pomyłka i daje mu $3 po czym odchodzi ze swoimi $2 napiwku w kieszeni.

Teraz jest jeden problem:
Wiemy, że 30-25=5, i 5-3=2.

Czy tutaj wszystko się zgadza? Niezupełnie, oto problem:

Każdy z trójki gości dał początkowo po $10
Każdy dostał z powrotem $1 reszty. To oznacza, że każdy zapłacił $9 co pomnożone przez 3 daje $27.
Chłopak zatrzymał sobie $2 napiwku. $27 + $2 = $29.

Gdzie jest jeszcze jednen dolar?


one shot performance action

Offline

 

#31  2006-09-08 16:54:46

  korbol - Członek DUG

korbol
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-04-29

Re: Zagadki

Ale ksmos, sesja mi sie poprawkowa nie skonczyla a tu takie myśleniece :D


Pozdrawiam

Offline

 

#32  2006-09-08 17:07:08

  synchro - Członek DUG

synchro
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-11-29

Re: Zagadki

Gdzie jest jeszcze jednen dolar?

Nigdzie.
Edit:
Nie: 27 + 2 ale: 27 - 2 = fucktyczna cena pizzy

Offline

 

#33  2006-09-08 17:56:52

  X - Użytkownik

X
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-07-25

Re: Zagadki


Nie: 27 + 2 ale: 27 - 2 = fucktyczna cena pizzy

Dokładnie


one shot performance action

Offline

 

#34  2006-09-08 19:01:17

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Zagadki


Nie: 27 + 2 ale: 27 - 2 = fucktyczna cena pizzy

Dokładnie

To może być problem dla nieuważnego czytelnika. W każdym z 9$ była zapłata za trzecią cześć pizzy i za trzecią część napiwku
Ciekawa próba zmyłki.


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#35  2006-09-08 19:24:37

  marcusdavidus - Członek DUG

marcusdavidus
Członek DUG
Skąd: z nienacka
Zarejestrowany: 2006-09-08
Serwis

Re: Zagadki

oki widze ze wy to matematycy ...

czym jestem : slodka jak miod , grozna jak lew , zimna jak lod, bezlitosna jak smierc ??

droga co to jest
jest poczatkiem kosmosu nieskonczonego konczy kazdy wiek i zakatek jest poczatkiem kazdego konca i tak konczy sie poczatek ???

kolejna  podemna plyna karmazynowe rzeki zawsze widzisz ta samam moja twarz mimo ze nie jest jedyna  zawsze  jestem z toba lecz nigdy nie mozesz mnie zostawic czym jestem ?


http://i32.photobucket.com/albums/d33/marcusdavidus/marcussyg.png
C2D E8400, Asus P5N7A-VM, 2x 1gb DDR2 OCZ Reaper 1066, Baracuda 500GB S12 SataII,PSU OCZ stealthXstream 500W, Cooler Asus Triton 77, Buda Cooler Master Elite ,Keys  A4T X7 , Mysz A4T X7 , creative HD1900, Zotac GTX260 AMP2 core 216,Oczka Dell P1130 FD Trinitron

Offline

 

#36  2006-09-08 19:57:32

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Zagadki

Kolejna zagadka, sądzę, że nietrudna. :)

Dwaj Arabowie wędrowali przez pustynię. Do najbliższej oazy było jeszcze pół dnia drogi. Z zapasów żywności pozostało im tylko 8 sucharów: 3 należały do jednego, 5 do drugiego. Spotkali na drodze samotnego podróżnego wycieńczonego głodem. Ulitowali się nad nim i wspólnie z nim spożyli swe zapasy. Przy rozstaniu ów podróżny, by okazać im wdzięczność, wręczył przygodnym kompanom tytułem zapłaty 8 jednakowych złotych monet.
W jaki sposób powinni byli obdarowani podzielić się otrzymanymi pieniędzmi?
Przy podziale doszło do kłótni. Arab bowiem, który miał
5 sucharów, zażądał dla siebie 5 złotych monet, tymczasem jego towarzysz chciał otrzymać 4 monety twierdząc nie bez słuszności, że obaj przyczynili się do uratowania życia głodnego bogacza.
Nie mogąc się zgodzić na sposób podziału, po przybyciu do .oazy zwrócili się do kadiego, miejscowego sędziego, z prośbą, by spór ich rozstrzygnął. Ten zawyrokował w sposób dla obu nieoczekiwany: ...

Co doradził kadi?


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#37  2006-09-08 20:18:16

  synchro - Członek DUG

synchro
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-11-29

Re: Zagadki

Zgaduję: kolesiowi, który miał 3 suchary dać 5 monet, a facetowi, który miał 5 sucharów - 3 monety? ;)
Edit:
Wychowany w polskich realiach zapytam: ile wziął kadi? :P
Edit2:
Gwoli wyjaśnienia, ad tego, co na początku napisałem. Bardziej do pomocy przyczynił się koleś, który miał 3 suchary, ponieważ stracił relatywnie więcej zapasów niż osoba, która posiadała 5 kromek. To wg mnie.

Offline

 

#38  2006-09-08 20:25:27

  Robot_ - Członek DUG

Robot_
Członek DUG
Skąd: Zabrzeg
Zarejestrowany: 2006-07-04

Re: Zagadki

Pewni im dał po 3 a sam zabrał 2 :)
Jak podzielil się z glodnym sucharami to mogą się podzielić kasą :)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Offline

 

#39  2006-09-08 21:01:27

  X - Użytkownik

X
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-07-25

Re: Zagadki


Dwaj Arabowie wędrowali przez pustynię. Do najbliższej oazy było jeszcze pół dnia drogi. Z zapasów żywności pozostało im tylko 8 sucharów: 3 należały do jednego, 5 do drugiego. Spotkali na drodze samotnego podróżnego wycieńczonego głodem. Ulitowali się nad nim i wspólnie z nim spożyli swe zapasy. Przy rozstaniu ów podróżny, by okazać im wdzięczność, wręczył przygodnym kompanom tytułem zapłaty 8 jednakowych złotych monet.
W jaki sposób powinni byli obdarowani podzielić się otrzymanymi pieniędzmi?
Przy podziale doszło do kłótni. Arab bowiem, który miał
5 sucharów, zażądał dla siebie 5 złotych monet, tymczasem jego towarzysz chciał otrzymać 4 monety twierdząc nie bez słuszności, że obaj przyczynili się do uratowania życia głodnego bogacza.
Nie mogąc się zgodzić na sposób podziału, po przybyciu do .oazy zwrócili się do kadiego, miejscowego sędziego, z prośbą, by spór ich rozstrzygnął. Ten zawyrokował w sposób dla obu nieoczekiwany: ...

Co doradził kadi?

Razem mieli 8 sucharów. Dzieląc je na 3 części każdy zjadł po 8/3 suchara.
Ten który miał 5 sucharów oddał: 5-8/3=7/3 suchara
Ten który miał 3 suchary oddał: 3-8/3=1/3 suchara
Pierwszy dał 7 razy więcej niż drugi więc należy mu się 7 monet, drugiemu 1. Tak mi się wydaje :)


one shot performance action

Offline

 

#40  2006-09-08 21:33:41

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Zagadki

Tak, każdy dostał sumę pieniędzy proporcjonalną do ilości oddanych sucharów. :)


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#41  2006-09-09 00:10:45

  X - Użytkownik

X
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-07-25

Re: Zagadki

A teraz coś z wysokiej (ale nie najwyższej) półki:
Pewien mężczyzna zaczął gawędzić z barmanem. Po pewnym czasie z rozmowy wynikło, że barman ma trzech synów. "Ile lat mają twoi synowie?" - zapytał mężczyzna. "Hmmm... - powiedział barman - jeśli pomnożysz przez siebię liczby ich lat otrzymasz 72.". Mężczyzna zamyślił się, po czym rzekł: "Musisz powiedzieć mi trochę więcej". "Reczywiście - odpowiedział barman - jeśli wyjdziesz na zewnątrz i sprawdzisz numer budynku naprzeciw, to zobaczysz sumę ich lat". Mężczyzna wyszedł, po chwili wrócił i powiedział: "Ciągle za mało wiem!". Na to barman uśmiechnął się i dodał: "Powiem ci jeszcze, że najmłodszy wprost uwielbia lody truskawkowe". Wtedy mężczyzna usmiechnął się również. Ile lat mieli synowie?

P.S. To da się rozwiązać


one shot performance action

Offline

 

#42  2006-09-09 09:27:10

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Zagadki

Synowie mieli 3, 4 i 6 lat jak sądzę, ale pewności nie mam.


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#43  2006-09-09 10:06:41

  korbol - Członek DUG

korbol
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-04-29

Re: Zagadki

Dwaj Arabowie wędrowali przez pustynię. Do najbliższej oazy było jeszcze pół dnia drogi. Z zapasów żywności pozostało im tylko 8 sucharów: 3 należały do jednego, 5 do drugiego. Spotkali na drodze samotnego podróżnego wycieńczonego głodem. Ulitowali się nad nim i wspólnie z nim spożyli swe zapasy. Przy rozstaniu ów podróżny, by okazać im wdzięczność, wręczył przygodnym kompanom tytułem zapłaty 8 jednakowych złotych monet.
W jaki sposób powinni byli obdarowani podzielić się otrzymanymi pieniędzmi?
Przy podziale doszło do kłótni. Arab bowiem, który miał
5 sucharów, zażądał dla siebie 5 złotych monet, tymczasem jego towarzysz chciał otrzymać 4 monety twierdząc nie bez słuszności, że obaj przyczynili się do uratowania życia głodnego bogacza.
Nie mogąc się zgodzić na sposób podziału, po przybyciu do .oazy zwrócili się do kadiego, miejscowego sędziego, z prośbą, by spór ich rozstrzygnął. Ten zawyrokował w sposób dla obu nieoczekiwany: ...

Co doradził kadi?

A ja bym zrobił tak: za całą kase kupić suchary i podzielić je w stosunku 3:5


Pozdrawiam

Offline

 

#44  2006-09-09 10:28:28

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Zagadki

Dwaj Arabowie wędrowali przez pustynię. Do najbliższej oazy było jeszcze pół dnia drogi. Z zapasów żywności pozostało im tylko 8 sucharów: 3 należały do jednego, 5 do drugiego. Spotkali na drodze samotnego podróżnego wycieńczonego głodem. Ulitowali się nad nim i wspólnie z nim spożyli swe zapasy. Przy rozstaniu ów podróżny, by okazać im wdzięczność, wręczył przygodnym kompanom tytułem zapłaty 8 jednakowych złotych monet.
W jaki sposób powinni byli obdarowani podzielić się otrzymanymi pieniędzmi?
Przy podziale doszło do kłótni. Arab bowiem, który miał
5 sucharów, zażądał dla siebie 5 złotych monet, tymczasem jego towarzysz chciał otrzymać 4 monety twierdząc nie bez słuszności, że obaj przyczynili się do uratowania życia głodnego bogacza.
Nie mogąc się zgodzić na sposób podziału, po przybyciu do .oazy zwrócili się do kadiego, miejscowego sędziego, z prośbą, by spór ich rozstrzygnął. Ten zawyrokował w sposób dla obu nieoczekiwany: ...

Co doradził kadi?

A ja bym zrobił tak: za całą kase kupić suchary i podzielić je w stosunku 3:5

To nie byłby sprawiedliwe, bo ten który miał trzy suchary zyskałby niewspółmiernie dużo w stosunku do tego co oddał podróżnemu.
Załóżmy, że najpierw zjedli tyle samo na łebka ile zjedliby z podróżnym, czyli po 8/3 suchara (razem 16/3), a dopiero później spotkaliby podróżnego, któremu z 8 szt. złota oddaliby resztę sucharów, czyli 8/3. Czyli jeden oddał 1/3 (tyle zostało jednemu po posiłku), a drugi 7/3. Jeśli kupiliby za złoto suchary, to sprawiedliwy podział wyniósłby 1 część zakupionych sucharów dla jednego i 7 części dla drugiego.


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#45  2006-09-09 12:34:30

  korbol - Członek DUG

korbol
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-04-29

Re: Zagadki

Ja odpadam :D


Pozdrawiam

Offline

 

#46  2006-09-09 14:01:17

  X - Użytkownik

X
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-07-25

Re: Zagadki

Synowie mieli 3, 4 i 6 lat jak sądzę, ale pewności nie mam.

Choć iloczyn faktycznie wynosi 72 jednak to nie jest dobra odpowiedź :)
Proponuję pomyśleć jeszcze, jak nie znajdziecie poprawnego rozwiązania napiszę je później.

Pozdrawiam


one shot performance action

Offline

 

#47  2006-09-09 14:33:22

  terefere - Członek DUG

terefere
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: Zagadki

... Ile lat mieli synowie?

Wczoraj nad tym się zawiesiłem i wyszły mi dwa rozwiązania:
2 3 12
i to powyżej... choć przyznam iż dwulatek i lody... tak więc nie jestem pewien.


Nigdy się niektórych rzeczy nie dowiesz, jeśli na niektóre pytania samemu sobie nie odpowiesz - STFW

Offline

 

#48  2006-09-09 14:36:51

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Zagadki

... Ile lat mieli synowie?

Wczoraj nad tym się zawiesiłem i wyszły mi dwa rozwiązania:
2 3 12
i to powyżej... choć przyznam iż dwulatek i lody... tak więc nie jestem pewien.

O tym samym pomyślałem.

Prosimy nie podawać odpowiedzi. Chyba, że odpowiedź terefere jest dobra. :)


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#49  2006-09-09 15:01:17

  terefere - Członek DUG

terefere
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: Zagadki

Prosimy nie podawać odpowiedzi. Chyba, że odpowiedź terefere jest dobra. :)

Toś mi teraz zagadkę zadał... O co chodzi? Bo ja tylko 2h dziś spałem i nie kumam, a ciągne tak już od tygodnia :D


Nigdy się niektórych rzeczy nie dowiesz, jeśli na niektóre pytania samemu sobie nie odpowiesz - STFW

Offline

 

#50  2006-09-09 15:12:20

  X - Użytkownik

X
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-07-25

Re: Zagadki

... Ile lat mieli synowie?

Wczoraj nad tym się zawiesiłem i wyszły mi dwa rozwiązania:
2 3 12
i to powyżej... choć przyznam iż dwulatek i lody... tak więc nie jestem pewien.

To też nie jest poprawna odpowiedź.
Przedstawcie następnym razem krótkie uzasadnienie, bo niedługo skończą się możliwe trójki liczb i jakaś napewno będzie dobra :) - a tu chodzi o uzasadnienie.
Podpowiem, że tu nie trzeba się niczego domyślać - wszystko ładnie pasuje.


one shot performance action

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)