Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-06-26 15:34:39

  hermen - Użytkownik

hermen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-18

Neostrda lub neo strata a Debian

Mam locze 256 kb/s i limit miesieczny 7G. Pytanie takie jest                                                                                                                                                        bedac uzytkownikiem Mandrake,Mandriva,Aurox                                                                                                                                                                                                                                                                                                            i Gnetoo ,to limit miesieczny z neostrady (neostraty) mialem przekroczony i juz moje transfery spadly.Wiec moje sciogania byly daremne musialem czekac na nowy miesiac         
Ale     urzywam teraz Debiana problem jakotko znikl mam limit przekroczony o 11G
A moj transfer jedzie dalej pelna predkoscia    i nie blokuja mi  wcale przesylu  a na innych dystrubucjach,ktore tu wymienilem mialem blokowane.Wiec na Debianie dlej scigam z netu ile sie da od 2 tygodni mam przekroczony transfer i nic.Dalej pelna szybkosc sciogam locza na czym to polega bo juz mi leb idze od myslenia czy sa tu jakies zmnienne  ip lub proxy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    [/list]


apt-get install piwo

Offline

 

#2  2006-06-26 15:46:39

  pit_krk - Użytkownik

pit_krk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-03

Re: Neostrda lub neo strata a Debian

prosba do adminow: zainstalujcie na tym forum SŁOWNIK ortograficzny, blagam :))
czasem sie tego czytac nie da, o zgrozo
przyklad slownika: http://forumweb.e-vip.pl/
zrobice cos z tym
pozdrawiam

p.s wazne ze ci dziala ;)

Offline

 

#3  2006-06-26 16:07:11

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: Neostrda lub neo strata a Debian

prosba do adminow: zainstalujcie na tym forum SŁOWNIK

Skończyłem polonistykę, uczyłem przez pewien czas w szkole, troszkę wiem. I jest coś takiego jak dysortografia. Słownik tu nic nie pomoże. Miło i przyjemnie jest czytać posty bez ortograficznych błędów, ale wierz mi, to jest bardzo trudne dla dysortografika ( wiem, bo sam nim jestem, mam na to papiery).


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#4  2006-06-26 16:12:56

  pit_krk - Użytkownik

pit_krk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-03

Re: Neostrda lub neo strata a Debian

ja jestem dyslektykiem i tez mam na to papiery! tu nie chodzi o wytykanie komus bledow, bo sam wiem ze je robie :)
sprawdz te strone co podalem ;) naprawde dobra wtyczka :) jak sie patrzy na dobra pisownie to sie utrwali prawidlowo :) a jak sie patrzy na zla to sie zla utrwali :) [logiczne :)]
pozdrawiam

Offline

 

#5  2006-06-26 16:23:19

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: Neostrda lub neo strata a Debian

Peace. Masz rację. Ja tam sobie na tyle poprawiłem, że na polonistyce sobie radę dałem. Mozna z tym walczyć.


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#6  2006-06-26 17:07:33

  pit_krk - Użytkownik

pit_krk
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-03

Re: Neostrda lub neo strata a Debian

cenzura

tym co napisales pokazales swoja kulture [marną] :) i przez pomylke obraziles AgayKhan'a a (ktory ukonczyl studia), chyba chciales obrazic mnie, lecz musze cie zmartwic ja jeszcze sie ucze wiec dyplomu ze studiow jeszcze nie bede miec przez dlugi czas :)
jesli te "pyszalki, cwaniaki" itp byly do mnie, to musze cie rozczarowac nie jestem ani pyszalkowaty ani tym bardziej "cwaniakowaty" :)

p.s czy ja gdzies napisalem slowo o tobie? uderz w stol a nozyce sie odezwa [sprawdzilo sie powiedzenie jak ulal]
herman, trochę przegiąłeś - na tym forum, nie skaczemy sobie do oczu, dlatego wyciąłem Ci posta :D Było, minęło - sprawa zamknięta, jak będziecie rozmywać dalej to zamknę topic. Co do słownika, to będzie, daję słowo, już niedługo. Tylko mała dygresja - czadman napisał, że konqueror ma już swój słownik - fakt, ma - tylko Wy używacie chyba IE ;P
Bodzio

Offline

 

#7  2006-06-26 17:36:16

  cespenar - Członek DUG

cespenar
Członek DUG
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2006-04-30

Re: Neostrda lub neo strata a Debian

Wracajac do tematu... Wiesz mi, ze to czy mozesz sciagac cos z limitem czy nie, nie zalezy od systemu. Mi np. nigdy jeszcze nie obcielo transferu, chcoc wiele razy go przekroczylem (raz mialem 14Gb przy limicie 7Gb). Kilku moich znajomych ma podobnie. Niektrorym natomiast zawsze obcina. Centrale tp sa po prostu beznadziejne, ale choc raz jest to na nasza korzysc...


Linux registered user #346191
Powered by Debian GNU/Linux amd64 Sid @ ASUS A6Km-Q015: AMD Turion 64 1.8Ghz, 1Gb RAM, GeForceGo 7300TC, 80Gb HDD, WXGA 15.4"

Offline

 

#8  2006-06-26 19:44:53

  misioooo - Członek DUG

misioooo
Członek DUG
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-10

Re: Neostrda lub neo strata a Debian

No i w TPSA samie nie wiedzą kto ma neta wogóle - zdarzają się przypadki, że ktoś kupuje neo i kilka miechów totalnie za free ma, bo oni nawet nie wiedzą, że ma neo :D No i wujek mój pracuje w tepsie - też zawsze narzeka, że tam bur**l straszny jest, zwłaszcza jeśli chodzi o neostratę.


https://wiki.debian.org/DebianArt/Themes/Lines?action=AttachFile&do=get&target=banner.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)