Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-06-15 11:09:27

  FF - Członek DUG

FF
Członek DUG
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2004-12-23

Ekspres do kawy

Jaki do domowego uzytku? Na co zwrócić uwagę ? Czego unikać itp
Jeśli ktoś wie coś na ten temat to chętnie wysłucham ;)

Offline

 

#2  2006-06-15 13:02:45

  hermen - Użytkownik

hermen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-18

Re: Ekspres do kawy

Kurna ale temata zapodales nie mam pojecia co na pisac chyba tak
Dostalem expres do kawy kiedys w prezecie 7 lat temu i pilem kawe z niego okolo pol roku.Teraz obecnie olalem go i nawet nie zaglodam na niego,chociaz po dzisejsze czasy stoi w kuchni obok mikrofali to nie mam zamiaru pic z niego kawy wole rozpuszczalna lub po turecku.Kawa z expresu przeszla mi na wylot ale po takim temacie no moze dzis pod wieczor spojze na niego jak sie znim dogadam to ja i czerwony expres zasiadziemy razem wspolnie przy filizance czarnego wzmacniacza. Na co uwazac chyba na te filtry  ,rozni produceci robia rozmiary i nie zwsze pasuja,a pozatym to nie wiem na co uwazac nie mialem z expresem do kawusi probleama.A dobre pazenie w nim kawy to tak okolo 20 minut najlebiej smakuje jak wsypiemy kawe zarnista swieza zmielona jesli jeszcze z was ktos posiada mlynek do mielenia.Dobra koncze juz te bzdury jeszcze dzis piwa nie pilem i wszystko jasne


apt-get install piwo

Offline

 

#3  2006-06-15 13:16:50

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: Ekspres do kawy

A jaki ekspres dokładnie: taki z papierowym filtrem czy ciśnieniowy?
Z paierowym filtrem to najważniejsze, żeby to nie była tandeta, bo się spali szybko. A ciśnieniowy, drogie dośc są, ale ja taką kawę wolę.


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#4  2006-06-19 11:02:07

  ba10 - Członek DUG

ba10
Członek DUG
Skąd: jesteś ?
Zarejestrowany: 2006-03-07
Serwis

Re: Ekspres do kawy

tak w okolicach tematu : http://www.linuxfan.pl/howto/mini/coffee.html ;)


"Jeżeli chcesz się nauczyć Linuksa, to pierwsze co musisz zrobić to odrzucić wszelkie przyzwyczajenia wyniesione z poprzedniego systemu. Twoja wiedza jest o tyle zgubna, że daje Ci poczucie że coś jednak wiesz — jednak w kontekście Linuksa prawdopodobnie nie wiesz jeszcze nic." Minio
Mój Blog, a później Tańczymy ;)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)