Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-06-10 11:57:56

  arq - Członek DUG

arq
Członek DUG
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2005-12-29

Mundial

No i się zaczęło. Niestety nie za dobrze dla nas. Zapraszam do rozważań o piłce i kibicowaniu, albo na odwrót, bo jak na razie nasi kibice prezentują się lepiej niż piłkarze
http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/photos/index.html?i=31&d=1


Zdrówko!
arq
http://www.debianusers.pl/img/powered-by-debian.png

Offline

 

#2  2006-06-10 12:09:44

  cespenar - Członek DUG

cespenar
Członek DUG
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2006-04-30

Re: Mundial

Ja tam sie na pilce nie znam, ale uwazam ze wczorajszy mecz zenujacy byl. Szczerze mowiac jeden z najnudniejszych jakie widzialem. Nic sie nie dzialo, w ogole nie wiedzieli co z ta pilka zrobic. Ja wytrzymalem do konca, ale ojciec po pierwszej polowie poszedl spac. W sumie dobrze zrobil.


Linux registered user #346191
Powered by Debian GNU/Linux amd64 Sid @ ASUS A6Km-Q015: AMD Turion 64 1.8Ghz, 1Gb RAM, GeForceGo 7300TC, 80Gb HDD, WXGA 15.4"

Offline

 

#3  2006-06-10 12:13:01

  Zbooj - Dark Sith

Zbooj
Dark Sith
Skąd: Siedziba Wszelkiego Zła
Zarejestrowany: 2005-07-28

Re: Mundial

Janas do drugiego trenera: A może puścimy Bąka?

Offline

 

#4  2006-06-10 12:26:34

  djlinux1992 - Użytkownik

djlinux1992
Użytkownik
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2005-05-22

Re: Mundial

Ja też sie na tym niezbyt znam i powiem wam ze lepiej nie ogladac i zaoszczedzic nerwów , wczoraj jak moi koledzy ogladali mecz ja sobie czytałem o perlu i uważam ze dobrze zrobiłem ;-)

Offline

 

#5  2006-06-10 13:17:31

  adam05 - Adamin

adam05
Adamin
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-12-15
Serwis

Re: Mundial

Nie tracmy nadzieji!!! Uwazam , ze mozemy wygrac z Niemcami. Musimy tylko wykorzystac jakis element zaskoczenia. I po obejrzeniu meczu Poland VS Ekwador stwierdzam, ze Niemcow mozemy zaskoczyc tym, ze bedziemy im podawac pilke :D


Wszedzie dobrze, ale w 127.0.0.1 najlepiej...

Offline

 

#6  2006-06-10 13:42:39

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Mundial

a ja sie znam bo piłeczka to moja wielka pasja :) i po twarzach naszych było widać ze si eboja a murzyny niczego i że dostaniemy jak zwykle na wielkiej imprezie bo Polacy nei mają jaj niestety ... no ja mam ale mnie nikt nei powołał a z sąsiadem byśmy pogonili te małpecki ;p


"Już za cztery lata..."

Offline

 

#7  2006-06-10 14:27:22

  chyl-o - Członek DUG

chyl-o
Członek DUG
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2006-04-04
Serwis

Re: Mundial

Ja uwazam ze Polska ma petencjal tylko nie potrafi go wykorzystac, a to wina miedzy innymi trenera ktory to stanowi filar druzyny i decyduje posrednio o tym co sie dzieje na boisku.

Faktycznie Polacy jak to bywa na wielkich imprezach troche przestraszeni niby stremowani ale ja sie pytam dlaczego? po co? Przeciez mozna do tego podejsc skoncentrowanym ale nie przestraszonym. Ludzie kochani przeciez kazdy jest do pokonania, a juz na pewno Ekwador.

Lecz historia lubi sie powtarzac. Tak samo bylo przeciez 4 lata temu z korea. Niby mielismy wygrac a tutaj nic. Mam tylko nadzieje ze teraz zdobedziemy choc kilka punktow i zachowamy jaka taka twarz, bo to co sie stalo wczoraj to, fakt faktem bylo do przewidzenia ale jednak bylo dobijajace.

Trzymajmy kciuki jednak za reprezentacje, jaka by nie byla, kto by jej nie prowadzil ale to nasza reprezentacja i trzeba wierzyc ze jednak costam osiagnal, tego sobie, Wam i jej zycze.

PS. Janas i tak wyleci po mistrzostwach :)


Registered Linux User: #417111
http://chyl.org/pub/images/dug_button.png

Offline

 

#8  2006-06-10 16:14:13

  terefere - Członek DUG

terefere
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: Mundial

Nie wiem jak wam ale mi ten jeden spalony wyglądał raczej na dobrze oddaną bramkę na piłce sie może nie znam ale chcieć nie chcieć nie raz meczyk sie obejrzy. Także moim zdaniem spalonego nie było.

A co do wczorajszych wydarzeń... gdzie by się po meczu na miasto nie poszło polacy krzyczeli hasła typu polska do piachu lub też bili się między sobą... I jak ta nasza reprezentacja ma dobrze grać skoro my sami nie potrafimy się jako tako zachować.

Polska ma potencjał tylko na początku meczu. Gramy wtedy żwawo z głową aż do 2 połowy meczu... a nieraz nawet i tyle nie wyciągamy.


Nigdy się niektórych rzeczy nie dowiesz, jeśli na niektóre pytania samemu sobie nie odpowiesz - STFW

Offline

 

#9  2006-06-10 17:33:08

  ba10 - Członek DUG

ba10
Członek DUG
Skąd: jesteś ?
Zarejestrowany: 2006-03-07
Serwis

Re: Mundial

Polska-Ekwador to powinno znajdować się wyżej w "Nasze wpadki" :D


"Jeżeli chcesz się nauczyć Linuksa, to pierwsze co musisz zrobić to odrzucić wszelkie przyzwyczajenia wyniesione z poprzedniego systemu. Twoja wiedza jest o tyle zgubna, że daje Ci poczucie że coś jednak wiesz — jednak w kontekście Linuksa prawdopodobnie nie wiesz jeszcze nic." Minio
Mój Blog, a później Tańczymy ;)

Offline

 

#10  2006-06-10 20:50:31

  kwachu - Członek DUG

kwachu
Członek DUG
Skąd: z /home/kwachu
Zarejestrowany: 2006-04-06

Re: Mundial

Ale przecież wszyscy pamiętamy jak w 1974... :)

A czytając komentarze po wybraniu kadry, to jak nie zdobędziemy żadnego punktu to Janas chyba już tu nie wróci. Wyjedzie do Ekwadoru zrywać banany :)
Widzieliście jego strach w oczach???


http://img218.imageshack.us/img218/8307/811168430630qp0.png
http://img.userbars.pl/22/4369.png
http://www.cdlinux.pl/grafika/cdlinux_button-200x50.png

Offline

 

#11  2006-06-10 23:32:08

  arq - Członek DUG

arq
Członek DUG
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2005-12-29

Re: Mundial

Ja też nie widziałem w akcji Krzynówka spalonego. Nie to jednak było najgorsze w całym meczu. Nasi piłkarze po prostu nie mieli pomysłu na grę, albo raczej pomysł był tylko zabrakło srodków na wykonanie. Miałem wrażenie, że oglądam Smolarka, który biega między słupami pozostałych polskich zawodników. Jak zwykle raziła statyczność gry i brak szybkości, a przecież z Chorwacją było już całkiem nieźle. No i brak strzałów. Jak mawiał nieodżałowanej pamięci Kazimierz Górski: "nie ma strzałów - nie ma bramek, będą strzały - mogą być bramki".

Przed chwilą zakończył się natomiast najlepszy wg mnie z dotychczasowych meczy: Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej. Wspaniała, dynamiczna gra, bajeczne sztuczki techniczne, piękne podania i ładne strzały. Do tego szybkość, której nawet argentyńczycy zdawali się pod koniec nie wytrzymywać. Co przykuło moją uwagę, to determinacja, z jaką piłkarze z WKS próbowali odrobić straty. W każdym z nich było więcej ducha walki niż w całej naszej drużynie.


Zdrówko!
arq
http://www.debianusers.pl/img/powered-by-debian.png

Offline

 

#12  2006-06-10 23:37:25

  BaB - Członek DUG

BaB
Członek DUG
Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2004-09-09

Re: Mundial

Przed chwilą zakończył się natomiast najlepszy wg mnie z dotychczasowych meczy: Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej. Wspaniała, dynamiczna gra, bajeczne sztuczki techniczne, piękne podania i ładne strzały. Do tego szybkość, której nawet argentyńczycy zdawali się pod koniec nie wytrzymywać. Co przykuło moją uwagę, to determinacja, z jaką piłkarze z WKS próbowali odrobić straty. W każdym z nich było więcej ducha walki niż w całej naszej drużynie.

potwierdzam w 100%. Najbardziej co przykuło moją uwagę to fak że po stracie pierwszej a nawet kilka minut później drugiej bramki wybrzeże grało swoje tempo cały czas, atakowali naprawdę groźnie tylko z celnością mieli problemy.
Za to Polacy po stracie pierwszej bramki się chyba załamali biedacy...
No nic do meczu z Niemcami również zasiądę z nadzieją i będę trzymał za naszych kciuki.


Zarejestrowany użytkownik Linuksa #361563

Offline

 

#13  2006-06-11 00:26:31

  chyl-o - Członek DUG

chyl-o
Członek DUG
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2006-04-04
Serwis

Re: Mundial

Ale przecież wszyscy pamiętamy jak w 1974... :)

A czytając komentarze po wybraniu kadry, to jak nie zdobędziemy żadnego punktu to Janas chyba już tu nie wróci. Wyjedzie do Ekwadoru zrywać banany :)
Widzieliście jego strach w oczach???

kwachu, on wie co sie kreci na niego. Mowil ze to wszystko to jest na jego odpowiedzialnosc, ale mysle ze chcial wszystkim utrzec nosa i pokazac jakim to nie jest wspanialy szkoleniowcem, a tutaj naprawde robi mu sie cieplo. Sam jestem ciekaw jak to bedzie... Oczywiscie najlepiej zeby polska cos zdobyla...


Registered Linux User: #417111
http://chyl.org/pub/images/dug_button.png

Offline

 

#14  2006-06-11 00:36:13

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: Mundial

. Oczywiscie najlepiej zeby Polska cos zdobyla...

Ręczniki z hotelowej łazienki czy jakiegoś syfa od pań z latarnii? Panowie , to był najlepszy mecz naszej drużyny.
A teraz Janas i ci trampkarze powinni co do grosza oddać pieniądze przeznaczone na ich szkolenie z jarnymi odsetkami. I dać je na jakiś szlaachetny cel.


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#15  2006-06-11 00:41:31

  chyl-o - Członek DUG

chyl-o
Członek DUG
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2006-04-04
Serwis

Re: Mundial

Oj nie wiem czy nie za surowo ich oceniasz... Dajmy im jeszcze szanse, maja dwa mecze, niech pokaza ze potrafia sie podniesc po tak chaniebnej porazce... Poczekajmy, ale jak bedzie tak jak poprzednio, to wtedy sucha nitka na nich nie pozostanie!


Registered Linux User: #417111
http://chyl.org/pub/images/dug_button.png

Offline

 

#16  2006-06-11 00:50:31

  zielkam - były zielony_83 :)

zielkam
były zielony_83 :)
Skąd: Zawiercie
Zarejestrowany: 2006-05-06
Serwis

Re: Mundial

Powiem tak : Dobrze ze nie ogladalem tego meczu :-) bym stracil 2h .. a po tych opiniach ktore uslyszalem nie obejrze i nastepnego :-)


Zostałeś zarejestrowany jako użytkownik #416423 przez.. :mrgreen:
##
FluxboxPL | Mój Lepszy Świat | UnixyPL | Telenia VOIP dla ISP
JID: zielony@jabster.pl

Offline

 

#17  2006-06-11 01:51:39

  willy - Użytkownik

willy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-03-03

Re: Mundial

To co oni zagrali to  tragedia.

Wine za to ponosi trener, zawodnicy i wszyscy co polska pilka kieruja(mam na mysli PZPN).

1) Teraz wszyscy docenia ENGELA(dalej nie moge zrozumiec dlaczego go zdymisjonowali) , po tym jak Janas nic nie osiagnie.

2)Dymisja Janasa to rzecz normalna ale co z tego, on i tak znajdzie nowa fuche i jakis przytulny stoleczek gdzie sprowdzi swoje drewienka.

3)Listkiewicz juz dawno powinien podac sie do dymisji - jak to jest mozliwe ze w takim kraju jakim jest "pOLSKA" football stoi na tak niskim poziomie i jest tak skorumpowany. Czechy, Słowaca i Ukraina ida do przodu a my mamy tylko legendy.

4)pilkarze to porazka, zaczynam na nich patrzec sceptycznie, wielkie gwiazdy co zarabiaja za granica lub w kraju duza kase a tak naprawde sa gowno warci. To sa zawodowcy i powinnismy od nich wymagac duzo wiecej od tego co pokazali na mistrzostwach


A NAJBARDZIEJ OSZUKANI CZUJEMY SIE MY
KIBICE

Offline

 

#18  2006-06-11 02:23:03

  arq - Członek DUG

arq
Członek DUG
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2005-12-29

Re: Mundial

Nie zgodzę się tylko w jednej kwestii. Mianowicie docenienia sukcesów Engela. A jakież to sukcesy z reprezentacją osiągnął trener Engel, jakich nie ma Janas? Być może (oby nie) że jest tak, że to co pokazuje nasza reprezentacja, a w zasadzie co pokazuja nam inne reprezentacje, to nasze miejsce w światowym futbolu. Być może my idziemy do przodu i wykazujemy jakieś postępy, ale świat też nie stoi w miejscu i nie zeka, aż Polacy znów dołączą do czołówki. Nam potrzeba chyba jednak rewolucji i Janas mógł być jej ojcem. Mam jednak wrażenie, że nie do końca zrobił to co chciał. Poszedł na kompromis, a kompromis zabija rewolucje.


Zdrówko!
arq
http://www.debianusers.pl/img/powered-by-debian.png

Offline

 

#19  2006-06-11 09:17:58

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Mundial


Wine za to ponosi trener, zawodnicy i wszyscy co polska pilka kieruja(mam na mysli PZPN).

akurat za to nie są winni winna jest słąba psycha piłkaży tylko Ebi nie pękł reszta piach


1) Teraz wszyscy docenia ENGELA(dalej nie moge zrozumiec dlaczego go zdymisjonowali) , po tym jak Janas nic nie osiagnie.

Nikt go teraz nei doceni bo to nei trener tylko bajkopisarz pokazał w wiśle co potrafi jego jedyna dobra strona to motywacja która staje sie wadą po tym jak rzeczy które opowiada staja sie fikcją brak umiejentności przygotowania fizyczneog jako najwiekszy minus


2)Dymisja Janasa to rzecz normalna ale co z tego, on i tak znajdzie nowa fuche i jakis przytulny stoleczek gdzie sprowdzi swoje drewienka.

jak normalna nei rozumiem mnie on sie akurat podoba wziioł mlodych perspektywicznych graczy na mundial jak weszli było widać ze maja tylko do zyskania a nei jak 4 lata temi jebany dudek wpuszcza 4 bramki portugali i komentuje to uśmieszkiem i "kurde" jakoś wpadło za takei podejście nei m ataki ktoś wstępu do narodowej ... ze kłosa nei wzioł ... litości, franka tylko szkoda ale brawo za dotrzymanie słow a"nei ma formy nei ma wjazdu" ja jestem za tym zeby dalej kadre szkolił janas i zrezygnował  z emerytów nawet tyhc nie wpełni zaangazowanych wiekowo, no chyba że Kasperczak .. o na tego pana chętnei bym zamienił janasa bo wiecej kandydatów w Polsce nei widać a z zagranicy bym nei hcciał


3)Listkiewicz juz dawno powinien podac sie do dymisji - jak to jest mozliwe ze w takim kraju jakim jest "pOLSKA" football stoi na tak niskim poziomie i jest tak skorumpowany. Czechy, Słowaca i Ukraina ida do przodu a my mamy tylko legendy.

A kolega o czym tu pisze bo nei rozumei jak zdemisjonuje i kto będzie tym żądził może przypomne ze niedawno były wybory i ni ebyło chętnych gdyby byli to by zostali wybrani alenikt sie tym shitem bawić nei hcce


4)pilkarze to porazka, zaczynam na nich patrzec sceptycznie, wielkie gwiazdy co zarabiaja za granica lub w kraju duza kase a tak naprawde sa gowno warci. To sa zawodowcy i powinnismy od nich wymagac duzo wiecej od tego co pokazali na mistrzostwach

w brew pozorą dużo nei zarabiają a i niektórzy potrafia grać ale jak n anich nei patrzy wiecej jak 10 000 widzów jak jest wiecej to pękają niestety ... miałem nadzieje ze sie żurawski chociaż wyrobił (psycholog + niezłą frekfencja na wyspach) a tu dupa największa galareta w Polskiej ekipie taki był rozczęsiony że piłki nei umieł przyjąć zawsze mu odskakiwała odrazu oddawał do przezeciwnika

tak cyz tak mnie ochot ana oglądanei mistrzostw nei przeszła, nawet i naszej reprezentacji jestem za nimi czy przegrywaja cyz sie kompromituja

Offline

 

#20  2006-06-11 14:50:47

  zielkam - były zielony_83 :)

zielkam
były zielony_83 :)
Skąd: Zawiercie
Zarejestrowany: 2006-05-06
Serwis

Re: Mundial

Tez uwazam ze postawienie na mlodych zawodnikow bylo dobrym pomyslem. Zwolnic Janasa?? <--- to bedzie bez sensu jesli tak dalej bedziemy poczynac to Nasza kadra nigdy nic nie osiagnie bo co trener to ma inne pomysly i innych zawodnikow promouje przez co brakuje im zgrania i jednym slowem daja dupy :-) W pełni zgadzam sie z Rumi`m
P.S Moze skusze sie na nastepny mecz Naszej reprezentacji :-)


Zostałeś zarejestrowany jako użytkownik #416423 przez.. :mrgreen:
##
FluxboxPL | Mój Lepszy Świat | UnixyPL | Telenia VOIP dla ISP
JID: zielony@jabster.pl

Offline

 

#21  2006-06-11 17:09:51

  hermen - Użytkownik

hermen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-18

Re: Mundial

Znajac nasza reprezentacje to oby sie nie powtuzylo jak 4 lata temu.Jesli tak sie stanie to nie bende ogldal tych ceniasow nigdy w zyciu. I dalej sie nie bende denerwowal bo i tak to jest kicha nad szcytem wlsnych umiejetnosci.


apt-get install piwo

Offline

 

#22  2006-06-11 17:10:50

  arq - Członek DUG

arq
Członek DUG
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2005-12-29

Re: Mundial

P.S Moze skusze sie na nastepny mecz Naszej reprezentacji :-)

Myślę, że warto. Mecz z Niemcami powinien być zupełnie innym widowiskiem. Może nie będzie to mecz szybkości i efektownych sztuczek technicznych, ale powinna być twarda fizyczna walka i mam nadzieję piłkarskie szachy.

Jeśli chodzi o tezy Rumiego, to również w pełni popieram. Może tylko nie upierałbym się, żeby trenerem był koniecznie Polak. Niemniej na klasowego szkoleniowca ze świata chyba nas nie stać. Tymczasem nie ma jednak co gdybać w tej kwestii. Mundial jeszcze nie skończyny i nasi też jeszcze grają.
Widzę jedno rozwiązanie problemu Polskiej piłki. Od lat praktykowane na zachodzie. Mianowicie kluby występujące w wyższych ligach musza mieć obowiązek szkolenia młodzieży i prowadzenia drużyn we wszystkich możliwych grupach wiekowych. Tymczasem u nas chłopców trenują w większości kiepscy wuefiści, w sekcjach trampkarskich klubów z okręgówek. Wynikiem tego jest w najlepszym wypadku bardzo późne ujawnienie talentu, a w najgorszym nieujawnienie takiego talentu w ogóle. Do tego młodzi piłkarze wyrabiają sobie bardzo złe nawyki. Wprawdzie nikt nie mówi głośno o tym, że na zgrupowaniu trener się napił, a jego podopieczni skorzystali z okazji i poszli za przykładem, ale ile się słyszy później, jak to taki a taki obiecujący piłkarz zabalował na dyskotece i pojawił się skacowany na treningu...


Zdrówko!
arq
http://www.debianusers.pl/img/powered-by-debian.png

Offline

 

#23  2006-06-11 20:25:26

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Mundial

Znajac nasza reprezentacje to oby sie nie powtuzylo jak 4 lata temu...

To już sie stało 1 mecz paradoksalnei był meczem o 2 (premiowane awansem) miejsce w grupie

Offline

 

#24  2006-06-11 20:30:51

  willy - Użytkownik

willy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-03-03

Re: Mundial

nei ma formy nei ma wjazdu

buahahaha mila-jaka forma, kosowski - druga liga lawa no i rasiak-tu nie bede opisywal bo szkoda
Pozytyw to Jelen ale to media wymusily.
Ja nie rozumie dlaczego jansa szukal na wschodzie a nie u nas w polskiej lidze.

A pamietacie jak byla afera z Kukielka, ktory w wisle siedzial na lawie a gral w pierwszym skladzie reprezentacji. Media pytaly kto kogo robi w balona. Janas Kasperczaka czy Kasperczak Janasa?.
No i kto koga robił w balona ?

Denerwujace jest to ze Janas robi do dupy atmosfere-dzisiejszy dzien jest tego przykladem. Engel ja przynajmniej potrafil zbudowac.
Jak zdymisjonowali Engel to teraz powinno sie wymagać od nowego trenera lepszego wystepu !!!!

Potrzebny jest gosciu z autorytetem
Kasperczak - jest dobrym przykladem(i sie wypowiadac nie boi).

Trzeba zaczac od podstaw - Polska liga(wszystko poczawszy od korupcji, stadionow, kibicach  itd)a pozniej reprezentacaj.

Offline

 

#25  2006-06-11 22:21:11

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Mundial

Mila powiadasz jest niczły ale ze stałych fragmentów tylko w formie ?? hehehe on właśnei jest w formei on tak gra nic z tym nei zrobisz co do kosy i rasiaka to z ekwadorem bym ich widział dlaczgo ?? bo facet który chodzi w babskich ciuszkach po mieście musi mieć mocną głowe nei przestraszył by sie Rasiak ? człowiek z którego wszysscy szydzą nawet on sam z siebie tez by sie nei bał on akurat nei ma czego czy są w formei ?? kosowski zawsze jest w formie jak mu sie chce a chce mu sie zawsze jak jest okazja ppromocji włąsnej osoby a rasiak nei powiem ostatnio mu siedzi ;p

Engel zbudował te atmoswere = bajke tak poustawiał zawodników że oni mysleli że jadą po huj wie co nei było walki nei było niczego samo sei nei wygrało Engel powinien dla dzieci ksiażki pisać a nei bawić w trenera, podpadł mi  w wiśle :] dlaczego nei trener zagraniczny bo zaden który by przyszedł nei byłby leprzy od krajowego a jak nei jest leprzy to po huj on tu Kasperczak neistety woli kase z Wisełki brać i sie obijać (chyba ze go ta francja skusi) wdowczyk mnei si epodoba al ezajęty ehhh

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)