Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2018-12-30 21:17:49

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

RODO w kompie xD

W wielkim skrócie, u nas w mainstreamowych  mediach cisza, a tymczasem:
https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/holandia-uwaza … rzepisy-rodo/

Ciekawe, czy nasze UODO zaznajomiło się z opiniami, jakie uzyskali Holendrzy,
i czy zamierza cokolwiek zrobić w tej sprawie... xD

Ciekawe, kto przeanalizuje zgodność z RODO systemów Apple IOS, Android i Windows w kontekście różnych cloudów czy usług typu Siri lub Cortana.

Pozdro

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2018-12-30 21:23:39)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#2  2018-12-31 08:51:38

  shiver25 - Użytkownik

shiver25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2016-02-25

Re: RODO w kompie xD

Cześć,
Z jednej strony jestem przerażony całym tym RODO, ale z drugiej strony co raz więcej rzeczy zaczyna wypływać na światło dzienne. Podoba mi się również to że mogę zostać zapomniany w jakieś bazie. Przynajmniej w teorii bo wiadomo jak to było np w przypadku Morele XD

Widziałem nie tak dawno film o Panu Edwardzie Snowden, który "pokazał" jak to się robi od wewnątrz, po co gromadzi się setki, miliony terabajtów danych.

Osobiście jestem zdania że cała ta chmura to ściema i służy tylko jednemu celowi, a to że fajnie że "nasza firma" działa bo ma dane w 15 centrach danych i zawsze jest online nie zależnie od pogody to tylko taki mały plus, przykrywka aby i tak wykorzystać dane do niecnych celów.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)