Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2016-11-08 21:51:09

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Re: Tanie palenie :)

już miałem okres 3.5 roku niepalenia. Ale poszedłem na wódkę i zapaliłem 1 fajka. Tak mi posmakował że małymi kroczkami zacząłem znowu palić. Ale Bóg mi świadkiem, mam już dość tego gówna. TO nic nie daje wręcz przeciwnie robi z człowieka niewolnika.

Offline

 

#27  2016-11-09 16:33:06

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: Tanie palenie :)

Korzystałam z e-papierosów i powiem tak wszystko ok ale to nie jest to samo i awaryjność bo jak Ci się grzałka przepali i nie masz zapasowej to jest promocja. Jedynie co to e-papierosa mogę polecić na czas odwyku od palenia bo wiadomo człowieka ciągnie do nałogu ale jako dłuższe rozwiązanie to nie bardzo.
Generalnie najlepiej było by rzucić palenie mi się udało prawie rok nie paliłam ale jak przedmówca napisał to też ktoś mnie poczęstował przy okazji jakiejś imprezy i znowu palę i znowu zabieram się za porzucenie tego paskudnego nałogu.

Co do oszczędności kasy to w praktyce wygląda to tak że ona fizycznie nie zostaje, ale człowiek może sobie pozwolić na zakup np jakiegoś sprzętu ubrań itp. czyli przeznacza się ją na jakieś realne dobra a nie puszcza z dymem.

Offline

 

#28  2016-11-15 08:56:30

  arecki - Użytkownik

arecki
Użytkownik
Skąd: 44 Bronson Lane Hensonville
Zarejestrowany: 2016-03-03

Re: Tanie palenie :)

Lekko zdziwiony przeczytałem dzisiaj na onecie:

Dyrektywa tytoniowa obowiązująca w Polsce od 8 września zabrania sprzedaży konsumentom e-papierosów i akcesoriów do nich na odległość. Grozi za to kara grzywny do 200 tys. zł, ograniczenia wolności albo obie kary łącznie. Jak zauważa DGP, w praktyce przepis jest martwy, bo zakup elektronicznych papierosów oraz tzw. liquidów jest wciąż możliwy online.

Dyrektywa czyli rozumiem, że zawdzięczamy to UE .
Dalej można przeczytać, że przepis i tak jest martwy.

Offline

 

#29  2016-11-27 18:37:45

  neo86 - Lubię marudzić

neo86
Lubię marudzić
Skąd: California
Zarejestrowany: 2014-06-29

Re: Tanie palenie :)

Kolejne E-Papierosy eksplodują:

- https://www.youtube.com/watch?v=OtSAIYALni0

- http://www.liveleak.com/view?i=ff6_1456337562

Jak widać i prawdziwe papierosy są niebezpieczne i te e-papierosy... szkoda zdrowia! Jak nie płuca to poparzenia III stopnia!

Ostatnio edytowany przez neo86 (2016-11-27 18:41:01)

Offline

 

#30  2016-11-27 18:45:10

  ilin - Palacz

ilin
Palacz
Skąd: PRLu
Zarejestrowany: 2006-05-03

Re: Tanie palenie :)

neo86 napisał(-a):

Jak widać i prawdziwe papierosy są niebezpieczne i te e-papierosy... szkoda zdrowia! Jak nie płuca to poparzenia III stopnia!

Laptopy i smartfony tez eksplodują, jednak ich używasz.

Skoro nie palisz i palenie ci przeszkadza to bądź łaskaw nie wchodzić do przedziału dla palących :)


Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW -> Niech inni na tym skorzystają.
Polski portal Debiana

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)