Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-03-10 12:30:10

  jeymz - Nowy użytkownik

jeymz
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2006-03-10

Prpgram Płatnika pod wine

Witam,

Musz e odpalić płatnik pod ldebianem. Korzystam  z opisu na stronie Janosika, ale nie działa :)). tzn. tworzy się polik setup_all, ale jak po jego uruchomieniu cały skrypt się zapętla. Przeczytałem gdzieć w internecie, że przyczyna są sumy kontrolne poszczególnych plików, może ich zmaina umozliwi poprawną instalacje płatnik, a może ktoś ju ż to robił i może mi pomóc :)

pozdrawiam

Offline

 

#2  2006-03-10 19:41:21

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Prpgram Płatnika pod wine

Ja odpalałem i nadal to robię najnowszego płatnika pod CrossOver. Jeden warunek - program musi być zainstalowany na windzie i dopiero potem przez CroccOver uruchamiamy plik pp2.exe


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#3  2006-05-25 11:26:45

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Re: Prpgram Płatnika pod wine

Wrócę do tego tematu i powtórze pytanie. Znaczy się nie da się odpalić płątnika na linuxie nawet przez wine itp. zabawki?

Offline

 

#4  2006-05-25 11:59:02

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Prpgram Płatnika pod wine

Oczywiście że się da. Jak wyżej napisałem - przez wine nie przejdzie (choć kto wie ?), natomiast przez crossover - tak.
Nie musisz mieć windy na drugiej partycji - wystarczy, że skopiujesz katalog: Program FilesProkom Softwarepłatnik na partycję linuxa i odpalisz plik pp2.exe przez crossover.
Dobrze jest mieć przekopiowane i zainstalowane w systemie fonty z windy. Jeżeli będzie się pluł o jakieś biblioteki to szukaj ich w windowssystem32 i przekopiuj je do katalogu /home/twoj_nick/.cxoffice/dotwine/fake_windows/Windows/system32


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#5  2006-09-20 09:16:55

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Re: Prpgram Płatnika pod wine

Ja odpalałem i nadal to robię najnowszego płatnika pod CrossOver. Jeden warunek - program musi być zainstalowany na windzie i dopiero potem przez CroccOver uruchamiamy plik pp2.exe

A czy serwer bazy to Mysql czy MSDE? Jak mysql to czy mógłbyś mi podpowiedzieć co po kolei mam zrobić by odpalić coś takiego. Bo obecnie mam plik bazy Accesowej wwalony na serwer i udostępniany spod samby.

Offline

 

#6  2006-09-20 10:50:35

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Prpgram Płatnika pod wine

Plik Mysql siedzi na serwerze i jest dostępny dla trzech komputerów.


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)